Login lub e-mail Hasło   

Promocja patologii

Tym wpisem pewnie mocno się narażę zwolennikom tak zwanej dobrej zmiany, chcę jednak wypowiedzieć swoją opinię zwłaszcza dlatego, że widzę jak wszystkie oficjalne media w Polsce...
Wyświetlenia: 6.529 Zamieszczono 11/12/2016

Tym wpisem pewnie  mocno się narażę zwolennikom tak zwanej dobrej zmiany, chcę jednak wypowiedzieć swoją opinię zwłaszcza dlatego, że widzę jak wszystkie oficjalne media w Polsce podzieliły się. Wszystkie telewizje kłamią. Pozwoliły zrobić  z siebie trąby propagandy, które grają fałszywie. Media z nazwy informacyjne nie informuję rzetelnie. Media z nazwy publiczne, czy też narodowe wcale nie  funkcjonują w interesie narodu. Wszystkie się Polakom sprzeniewierzyły.

Przejdźmy jednak do rzeczy, chciałem zacząć wpis od cytatu pani Margaret Tchatcher, która bardzo rozsądną kobietą była i powiedziała kiedyś:

 

Państwo niczego nie daje, bo niczego nie ma. Jeżeli rząd twierdzi, że daje komuś znaczy, że zabiera Tobie. Rząd nie ma własnych pieniędzy”.

 

Bazując na tych hasłach doprowadziła do likwidacji wszystkich państwowych kopalń przynoszących co roku duże straty. Oczywiście także manipulowała prasą i innymi mediami, żeby zniechęcić ludzi do corocznego dopłacania do  górnictwa oraz  jego związków zawodowych, a finansować raczej szkolnictwo, służbę zdrowia, modernizację infrastruktury, innowacyjność, itp.

Tymczasem nasz obecny prezydent w nawiązaniu do programu 500+ mówi do Polaków:

 

„Państwo coś wreszcie daje, a nie zabiera”.

 

Oczywiście pan prezydent nigdy nie mówił nic we własnym imieniu, więc nie można tej wypowiedzi uznawać za jego samodzielne zdanie. Czyżby jednak powtarzał je bezkrytycznie i nie zdawał sobie sprawy, że państwo nie ma żadnych pieniędzy do rozdania?, że  musi je uprzednio komuś zabrać? Ależ wiedział to doskonale, tylko że jego wypowiedź nie była skierowana do wszystkich Polaków ale wyłącznie do wyborców PiS.

Podobnie zresztą jest z kwotą wolną od podatku zachęca do kombinatorstwa i zaniżania oficjalnych dochodów. Już teraz na porządku dziennym jest dzielenie płacy na oficjalną, ujętą  w PIT-cie i rzeczywistą, poza podatkami i ZUS-em, więc zapewne niebawem problem ten się nasili, wpływy do budżetu jeszcze zmaleją. PiS jednak nie dba o to byle tylko utrzymać się przy władzy. W bardzo oryginalny sposób PiS zamierza poradzić sobie z finansowaniem przynoszących straty kopalń przekazując je Grupie Energa co doprowadzi do tego, że do górnictwa w Polsce będziemy dopłacali płacąc opłaty za prąd.

Podobne artykuły


72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 108753
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91791
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5092
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3978
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 5987
24
komentarze: 20 | wyświetlenia: 8462
18
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2181
17
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2737
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3636
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4902
 
Autor
ArtykułSkladam podpis ! Zgodne z prawda !

  barkarz  (www),  11/12/2016

@zakrawarski: Niestety. Gorzej, że jak na razie nie ujawnił się nikt kto miałby jakiś dobry plan i siłę przebicia.

Ech... wszędzie to samo dno i brak wizji...

  barkarz  (www),  11/12/2016

@Skalny Kwiat: Antoni z MON-u ma wizje i już niedługo będzie rozdawał kałachy kibolom.

Dobrze, że pojawił się Twój tekst, Barkarzu. Nie da się uciec od tzw. polityki - ona otacza i przesyca wszystkich nas. Dlatego powtórzę fragment jednego z moich komentów: DOBRA, ZMIANA!!! (przecinek jest tu bardzo ważny).

Takiej "ekipy" rządzącej, takiego festiwalu chamstwa, bezczelności, niewyobrażalnej obłudy, sobiepaństwa etc.etc. jeszcze nie mieliśmy. Nie byłem zwolennikiem żadnej z po

...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  12/12/2016

@Janusz Dąbrowski: To chyba już tak będzie, że w każdej kolejnej ekipie wielu będzie takich, którzy pożądają tylko łupów. Cóż z tego, że sam Jarosław jest ideowcem, tak, tak ideowcem, chociaż trochę obłąkanym i niedouczonym jeżeli cała prawie reszta działaczy PiS-u jest pazerna do nieprzytomności?

@barkarz:
Nieszanowny pan prezes jest przede wszystkim od lat ewidentnym bezczelnym KŁAMCĄ i - zdaje się - paranoikiem? Ale na ten temat powinni wypowiedzieć się specjaliści. Genialny to on jest - Genialny Destruktor, Genialny Manipulator, w sposób prestigitatorski manipuluje tłumem - patrz: "Dzika tłuszcza, dzika banda, dziki tłum"
http://eiba.pl/2ca
Kim się otacza? Szuizm sięgnął Himalajów...

@barkarz:
I jeszcze mały fragment tekstu, o którym mówiłem poprzednio:

„Przywódcami tłumu stają się też ludzie o starganych nerwach lub na pół obłąkani, którym niedaleko już do zupełnego obłędu. Niezależnie od tego, jak śmieszna jest idea, którą propagują, lub cel, do którego dążą, wszelkie rozumowanie okazuje się bezsilne wobec ich przekonania. (...) Dla swych przekonań poświęcają

...  wyświetl więcej

@Janusz Dąbrowski:

o.ok,jesteś !

@barkarz: Aby mozna "ruszyc" ten glaz pt. kk na rowni pochylej ku przepasci musi powstac organizacja
miedzynarodowa ktora nazwie "rzecz po imieniu" i okresli dzialalnosc ludzi kk jako zbrodnia
przeciw ludzkosci. Na podstawie wymordowanych Idian w Am. Polud. Hitler zdecydowal holokaust.
Przedstawic fakty popelnionych zbrodni i na jch podstawie domagac sie zdelegalizowania kk. ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  12/12/2016

@zakrawarski: Pozostaje tylko mieć nadzieję, że u nas nie dojdzie do pogromów. Już mówią o narodzinach faszyzmu. Jak Antoni z MON-u uzbroi już swoje bojówki może zechcieć urządzić no c kryształową dla tych co nie sympatyzują PiS-owi, może już są tworzone listy?

@barkarz: ale Polak Polaka będzie dalej rznąl ,.,

  krzychu_19  (www),  12/12/2016

O wszystkich wolnosciowych kwestiach od lat mowi Janusz Korwin Mikke, ale przesiaknieci socjalizmem nie jestesmy w stanie spojrzec na to wszystko trzezwo... Sa to partacze, ktorzy doprowadzaja nasz kraj do ruiny mając za cel... no wlasnie co Ci ludzie maja za cel? Pieniadze? :) Chyba chodzi o cos glebszego... moze o nieudana przeszlosc, niespelnione marzenia... moze w szalentswie sie spelniaja najlepiej? Moze tylko? :)

Mądrze napisane. Szkoda tylko, że do wyborców partii rządzącej te oczywistości nie docierają. Oni naprawdę myślą, że państwo "dało" te 500+ na dzieci. A w przyszłym roku czekają nas podobno spore podwyżki cen wszystkiego...

Popieram. Ci idioci, przepraszam: najjaśniejszy, najkochańszy, najmądrzejszy, najpiękniejszy, najsilniejszy i najwyższy prezes Kaczyński niszczy i tak w złym stanie budżet po prostu raozdając kasę nierobom. Sytuacja gospodarcza Polski z nienajlepszej zrobi się taka, że nie dam jej rady określić w cenzuralny sposób.

  KAILEY,  26/08/2017

http://www.jewelrys-swarovski.com/, http://www.hollister-clothings(...)e.com/, http://www.long-champoutlet.com/, http://chiefs.nflvstore.com/, http://www.mizun ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska