Login lub e-mail Hasło   

Zasłony hotelowe nie muszą być nudne - wyjątkowa realizacja Kory Jelenia Góry

Powoli w niepamięć odchodzą czasy, gdy każdy pokój hotelowy wyglądał jak od kalki. Norweska Dolina i firma Kora Jelenia Góra udowadniają, że nastają nowe czasy w tej dziedzinie.
Wyświetlenia: 319 Zamieszczono 13/12/2016

 W artykule tym przedstawimy Państwu jedną z realizacji, która pokazuję, ze na szczęście powoli w niepamięć odchodzą czasy gdy realizacje hotelowe były nastawione na jak najniższą cenę. 

W myśl, że dla klienta liczy się cena noclegu a nie jakość.

Obiekty Norweskiej Doliny, których wystrój firma Kora Jelenia Góra miała szczęście współtworzyć przełamują całkowicie powyższą idee o czym możecie Państwo przekonać się sami śledząc zamieszczone w tym wpisie zdjęcia. 

W następnych tygodniach postaramy się pokazać również kolejne apartamenty, które pokazują na czym polega wyjątkowość tej realizacji hotelowej. 

Dzisiaj zasłony hotelowe i apartament w stylu Pop Art.

Jak wyróżnić się na tle innych - czyli nie bójmy się przełamywać tradycje.


Coraz częściej na szczęście właściciele obiektów noclegowych i apartamentowców zdają sobie sprawę, że niska cena to obecnie coraz mniej istotny element dla dużej grupy podróżnych. Poszukując czegoś co sprawi, że ich obiekt wyróżni się na tle kilkuset innych, zlokalizowanych na tym terenie - zwracają się w stronę wystroju wnętrz.

Nietrudno zdać sobie sprawę, że impuls do przeobrażeń w tej dziedzinie wiążę się w dużym stopniu z faktu, że coraz częściej jako turyści wyjeżdżamy poza granicę naszego kraju i powoli przyzwyczajamy się, że obiekt noclegowy musi być nie tylko "noclegiem", ale również miejscem w którym będziemy mogli bez trudu się zrelaksować. 

Pstrokate wnętrza, ze starymi firanami, dywanem sprzed kilkudziesięciu lat i tapczanem - "niestety" nie będzie dzisiaj spełniał już takiej funkcji.

Nie bójmy się więc przełamywać tradycję i twórzmy wnętrza, które urzekną naszych gości - prezentowana realizacja może stanowić doskonałą inspirację.

Pop art nie umarł!

Prezentowany apartament jest doskonałym przykładem, że tworzenie tematycznych wnętrz może być "ryzykiem", które warto podjąć. Bo efekt końcowy sprawia, że bardzo ciężko znaleźć osobę, która przeszłaby obojętnie obok takiego wystroju - a o to przecież chodzi. 

Kolorowe elementy tworzą niezwykłą kompozycje, która z jednej strony cieszy oko a z drugiej bardzo mocno pobudza do życia. Warto zwrócić uwagę jak współgrają ze sobą poszczególne elementy - tutaj nie ma miejsca na dowolność i "oszczędność". Każdy nawet najdrobniejszy przedmiot ma znaczenie. 

Całość stanowi wyjątkową spójność.

Dekoracje okien służą nie tylko jako zasłony. 

Warto zerknąć na zdjęcia prezentowane w poniższym artykule, aby przekonać się jak ważną determinantę stanowią zasłony. Idealnie dopasowane do koloru ścian i innych poszczególnych elementów jak np. stolik i krzesła. 

Proste i eleganckie szycie sprawia, że całość jest bardzo energetyzująca i ciepła. Aby osiągnąć taki efekt wymagana jest ścisła współpraca osób odpowiedzialnych za wystrój poszczególnych elementów w danym pokoju. 

W konsekwencji zasłony stają się bardzo ważnym elementem całości wystroju a nie tylko kotarą zasuwaną na noc.

Zapraszam wszystkich do oceny prac naszych dekoratorek - Krzysztof Wątroba, manager centrum hotelowe Kora Jelenia Góra

Więcej realizacji z dziedziny zasłon hotelowych możecie Państwo zobaczyć na stronie: http://www.dlahotelu24.pl/firany-i-zaslony-hotelowe/

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 858
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 335
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 930
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1782
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1527
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 689
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 383
12
komentarze: 96 | wyświetlenia: 165
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 867
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 384
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 955
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 460
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 383
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 424
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska