Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 7,12-18

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wyświetlenia: 396 Zamieszczono 14/12/2016
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

"I padał deszcz na ziemię przez 40 dni i 40 nocy " Czyli i padał deszcz - rodzaj informacji z nad sklepienia czasoprzestrzeni na ziemię - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji przez miesiąc syderyczny i 13 dni miesiąca synodycznego. "W tym właśnie dniu wszedł do arki Noe oraz Sem, Cham i Jafet synowie Noego, żona Noego i 3 żony synów jego z nimi, " Czyli we wrześniu siedemnastego dnia drugiego miesiąca weszli do arki Noego tylko Noe oraz bracia bliźniacy: Sem, Cham i Jafet synowie Noego, żona Noego i 3 żony synów jego z nim. Bo nie negowali i nie manipulowali rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga "oni i wszystkie zwierzęta według rodzaju swego, "Czyli ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji i wszystkie zwierzęta według rodzaju informacji swojej, i wszelkie bydło według rodzaju informacji swojej, i wszelkie płazy z pełzającą formą ruchu po ziemi według rodzaju informacji swojej, wszelkie ptaki. Czyli wszelkie rodzaje informacji, co mają skrzydła, czyli forma ruchu w czasoprzestrzeni. "I weszło do Noego, do arki, po parze,z wszelkiego ciała, w którym było tchnienie życia" Czyli i weszło do Noego, do arki po parze ukształtowanych funkcjonalnie do rozmnażania się i rozradzania się z wszelkiego rodzaju informacji swojej. Ukształtowanych zewnętrznie i wewnętrznie rodzajów informacji do wzajemnych oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją " A te, co weszły jako samiec i samica z wszelkiego ciała weszły" Czyli a te, co weszły według rodzaju informacji swojej ukształtowane funkcjonalnie do rozradzania się i rozmnażania się, z wszelkiego rodzaju informacji swojej weszły "jak mu rozkazał Bóg" czyli analogicznie do każdego z nas, uczyńmy wszyscy tak, jak nam rozkazał Wszechmogący Bóg. By nie negować i nie manipulować rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga. " I zamknął Pan - Wszechmogący za nim" ,bo nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami i słowami Wszechmogącego Boga " A potop trwał na ziemi 40 dni ". Czyli miesiąc syderyczny i 13 dni miesiąca synodycznego " I wezbrały wody i podniosły arkę, i płynęła wysoko nad ziemią " Czyli podniósł się poziom wody - rodzaj informacji i uniósł arkę i płynęła wysoko nad poziomem ziemi- rodzaj informacji . " A wody przybrały i podniosły się bardzo nad ziemią, ". Czyli a wody - rodzaje informacji przybywały i podniosły swój poziom bardzo wysoko nad powierzchnię ziemi- rodzaj informacji " arka zaś unosiła się na powierzchni wód " Czyli arka zaś płynęła na powierzchni wód - rodzaj informacji z nad sklepienia czasoprzestrzeni , i z pod sklepienia ( Rdz.7, 12-18)

Podobne artykuły


22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 34655
19
komentarze: 0 | wyświetlenia: 14466
19
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2405
20
komentarze: 64 | wyświetlenia: 8913
18
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1636
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 854
9
komentarze: 16 | wyświetlenia: 760
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 4666
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1809
35
komentarze: 26 | wyświetlenia: 10106
29
komentarze: 23 | wyświetlenia: 4003
25
komentarze: 10 | wyświetlenia: 8750
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3208
20
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11260
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  14/12/2016

Zgadzam się, że stworzenie to jak program w kompie uruchomiony Słowem, jak enter na klawiaturze. Mogło rozpocząć się w jednym punkcie. Nie był to wybuch lecz ekspansja. Dobrze ujęli to Wachowscy w filmie Matrix. Świeci podobnie jak Nemo potrafili go zmieniać. Kluczem do trików magików jest pomoc istoty transcendentnej żyjącej w astralu. Bilokacja Jezusa i dusz w astralu odbywa się szybciej niż prę ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska