Login lub e-mail Hasło   

Pedofile zwykle udają tęczowych

Niemieccy Zieloni przyznają: pedofile w naszych szeregach chcieli legalizacji swoich zboczeń
Wyświetlenia: 400 Zamieszczono 17/12/2016
Niemieccy Zieloni przyznają: pedofile w naszych szeregach chcieli legalizacji swoich zboczeń
 

Trzy lata po nagłośnieniu pedofilskiego skandalu z lat 80., niemieccy Zieloni przyznają, że nie brakowało w ich szeregach zboczeńców nawołujących do legalizacji seksualnego wykorzystywania dzieci. Partia przygotowała obszerną publikację naświetlającą ten temat.

 

W 2013 roku ujawniono w Niemczech przypadki seksualnego wykorzystywania dzieci przez polityków i działaczy partii Zielonych w latach 80. ubiegłego stulecia. Partia nie wyparła się odpowiedzialności, ale prosiła o czas, obiecując szczegółowe opracowanie problemu. Po trzech latach ukazała się w Niemczech ponad 300-stronicowa publikacja przygotowana na ten temat przez samych Zielonych.

 

„Do najbardziej gorzkich faktów należy to, że wśród aktywistów pedofilskich byli także członkowie partii Zielonych” – czytamy w książce.

 

Ugrupowanie poprosiło o zgłaszanie się do niego świadków skandalu. Zebrano relacje 30 osób, w tym 12 ofiar pedofilii, z których połowa ściśle dotyczy działań zielonych zboczeńców. 

 

Przed wyborami parlamentarnymi w Niemczech w 2013 roku opinia publiczna dowiedziała się, że aktywistów ruchu pedofilskiego przyjmowano w latach 80. w szeregi Zielonych, gdzie zyskiwali platformę do swobodnego działania na rzecz swoich zdeprawowanych idei. Dziś partia przyznaje, że w kilku wypadkach można najprawdopodobniej mówić i „instytucjonalnej współodpowiedzialności” ugrupowania. Chodzi tu o ofiary molestowania seksualnego z ośrodka pomocy bezdomnym w Kamp-Lintfort, gdzie wykorzystywać nieletnich miał zielony pedofil.

 

Simone Peter, współprzewodnicząca niemieckich Zielonych, przyznaje, że w latach 80. w jej partii prowadzono debatę o ewentualności legalizacji zachowań pedofilskich, co, jak podkreśla, jest ponurym rozdziałem historii ugrupowania. Peter zaznacza, że pod koniec lat 80. Zieloni odcięli się od postulatów zboczeńców i uznali ten rozdział za politycznie zamknięty, zarazem zdecydowanie spóźniając się z jego rozliczeniem.

 

Na partyjnym zjeździe w roku 1980 pedofile wystosowali oficjalną propozycję wykreślenia z prawodawstwa paragrafów zakazujących kontaktów seksualnych z dziećmi. Wkrótce powstała nawet partyjna grupa robocza „Pedofile i pederaści”, finansowana z budżetu partii, a rozwiązana dopiero w 1987 roku.

 

Nie wydaje się jednak prawdopodobne, by sami Zieloni byli w stanie rozliczyć się z przeszłością. W ich szeregach kierownicze funkcje piastują dziś często ludzie, którzy należeli do bardzo wówczas radykalnego ugrupowania już w latach 80., mogą mieć więc osobiste związki z osobami głoszącymi wówczas pedofilskie postulaty, by nie wspominać o jeszcze dalej idących możliwościach.

 Read more: http://www.pch24.pl/niemieccy-zieloni-przyznaja--pedofile-w-naszych-szeregach-chcieli-legalizacji-swoich-zboczen,48102,i.html#ixzz4T4wSRxDO

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1516
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1151
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1118
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 860
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 715
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 408
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1179
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 595
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 524
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 940
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 952
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1535
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1060
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Koriolan,  17/12/2016

W kościele pedofile udają. ... czarnych ?

  Hamilton,  17/12/2016

@Koriolan: i świętoszkowatych

  swistak  (www),  18/12/2016

@Koriolan: Sataniści, komuniści, faszyści, masoni zastosowali strategię, by nie karać pedofilów więzieniem, gdzie ginęli jak muchy, tylko wysyłać ich do seminariów

  Koriolan,  18/12/2016

@swistak: he he ...
A papież zastosował strategię ...
Jak ksiądz widzi innego księdza gwałcącego dziecko ...
To nie może tego zgłosić na policję !
.
Reasumując ...
Ręką rękę myje.
.
I nic dziwnego, że taki syf jest w kościele ...
Nie ma tam Boga ani Miłości ...
Dlatego go opuszczam :-)))

  Hamilton,  17/12/2016

"Nie wydaje się jednak prawdopodobne, by sami księża byli w stanie rozliczyć się z przeszłością. W ich szeregach kierownicze funkcje piastują dziś często ludzie, którzy należeli do tych którzy zamiatali pod dywan, mogą mieć więc osobiste związki ze sprawcami, by nie wspominać o jeszcze dalej idących możliwościach."

  swistak  (www),  18/12/2016

@Hamilton Starszy: przypominam kociołowi jak chwaliłeś na eioba pedofila co zapłodnił 5 letnią dziewczynkę

@swistak: dla takiej pokraki moralnej jak ty zwykła informacja o najmłodszej matce jest równoważne z pochwałą. Jeśli ktoś poinformuje prokuraturę o zabójstwie powinien zostać skazany za morderstwo? Twoja głupota jest porażająca.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska