Login lub e-mail Hasło   

Komunia w ogrodzie

Przyjęcie komunijne to jedno z najważniejszych w życiu dziecka. Może zorganizować je samemu i zaprosić gości do ogrodu? Na co zwrócić uwagę decydując się na przyjęcie w plenerze?
Wyświetlenia: 762 Zamieszczono 18/12/2016

Wyjątkowa atmosfera idealnie wpisuje się w majową aurę, w której wszystko tak cudownie pachnie świeżością i wiosenną radością. Pierwsza Komunia Święta jest dniem, który zostaje w pamięci dziecka na całe życie, to pierwsza tak istotna uroczystość, w której młody człowiek uczestniczy z pełną świadomością. Wielomiesięczne przygotowania podnoszą poziom ekscytacji, a przyjęcie jest ukoronowaniem wszystkich starań. Samodzielna organizacja jest doskonałym sposobem na wyjątkowość, której próżno szukać w zatłoczonych restauracjach. Plener idealnie wpisuje się w tę koncepcję, a dodatkowo daje o wiele więcej możliwości – także finansowych.

Dobre miejsce

Niegdyś przyjęcia komunijne organizowało się wyłącznie w domach i nie zawsze można było powiedzieć, że były one wymarzonymi, ale trzeba wiedzieć, że była to konieczność wynikająca z braku innych możliwości. Obecnie własny ogród może stać się przepiękną, zieloną salą, podkreślającą rangę tego dnia i gwarantującą rodzinną, ciepłą i wesołą atmosferę.

Przyjęcia plenerowe to całe morze zalet, począwszy od braku ograniczeń związanych z ilością zapraszanych gości, po wielką swobodę, którą docenią zwłaszcza dzieci. Idealnym miejsce będą wszelkiego rodzaju plenery gwarantujące dostęp do mediów. Jeśli nie dysponujemy własną działką, możemy skorzystać z propozycji profesjonalistów – doradców komunijnych, którzy znajdą dla nas wymarzone miejsce.

Zielona sala

Przyjęcia na świeżym powietrzu to sama radość, nie mniej nie jesteśmy w stanie przewidzieć pogody, dlatego wynajmując namioty na komunię, powinny być odpowiednio przestronne i pozwalające na schronienie i dobrą zabawę w środku nawet wtedy, gdy zamiast słońca będzie nam towarzyszył wiosenny deszcz.

Oprócz wypożyczenia namiotów pamiętajmy, by zadbać o stabilne, przestronne stoły oraz wygodne krzesła. Naturalnie skorzystajmy z profesjonalnej wypożyczalni, która zaproponuje szereg ciekawych i idealnie pasujących do naszego konceptu rozwiązań. Całość uzupełnijmy ciekawym wystrojem i dekoracjami – stoły nie muszą pokryć się niczym niezmąconą bielą, mogą posiadać akcenty pastelowych kolorów i zostać wzbogacone świeżymi, sezonowymi kwiatami. Kolorowe lampiony i sznury lamp sprawią, że przyjęcie nabierze dodatkowego blasku.

Rozwiązaniem, które pozwoli na osiągnięcie perfekcji i stworzenie najpiękniejszej oprawy dnia jest wynajęcie firmy cateringowej wraz z obsługą i skorzystanie z usług profesjonalistów - w tym fotografa.

Podobne artykuły


12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1313
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 846
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 935
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1027
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 882
9
komentarze: 104 | wyświetlenia: 325
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 887
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1281
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1290
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 264
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1168
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1168
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 259
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska