Login lub e-mail Hasło   

Wrogowie Polski.

Czy Polska demokracja jest zagrożona? Co dzieje się w naszym kraju? Polsko, dokąd zmierzasz? Czy to rzeczywiście początek końca i czy można temu zapobiec, czy może wszystko wymk...
Wyświetlenia: 565 Zamieszczono 22/12/2016

 

Wrogowie Polski
 

Czy Polska demokracja jest zagrożona? Co dzieje się w naszym kraju? Polsko, dokąd zmierzasz? Czy to rzeczywiście początek końca i czy można temu zapobiec, czy może wszystko wymknęło się już  spod kontroli? Takie pytanie może dziś stawiać sobie wielu Polaków w kraju oraz za granicą.

Niestety tutaj mamy problem z odpowiedzą, ponieważ relacje w mediach krajowych oraz zagranicznych są w wielu przypadkach wysoce wypaczone, to też jak można w sposób rzetelny ocenić sytuację w kraju, jeżeli ma się do dyspozycji nierzetelne relacje? Otrzymaliśmy dziś od naszych czytelników z zagranicy kilka emaili z pytaniem, co dzieje się w naszym kraju. Nie możemy tych pytań nie zauważyć, dlatego piszemy ten artykuł, napiszemy w nim jak według nas jest.

Zatem, od czego rozpoczniemy?

Rozpoczniemy od początku, czyli od wydarzeń związanych z imigrantami zalewającymi Stary Kontynent, co gorsza, cały proceder przebiegał pod patronatem elit UE, które bardziej troszczyły się o domniemanych uchodźców niż o samych Europejczyków. Obecnie w wielu krajach Europy są mordowane kobiety, mężczyźni oraz dzieci, są to ludzie niewinni, którzy padają ofiarą ataków terrorystycznych na masową skalę. To jednak nie koniec, szczytem hipokryzji jest postawa polityków, którzy wyrażają ubolewanie przy jednoczesnych popieraniu napływu nielegalnych imigrantów. Czy europosłowie mają problem z głową, czy może jest to jakaś masowa schizofrenia? A może celowe działanie, za którym stoją elity z George'a Sorosem na czele i jego miliardami dolarów? Na to pytanie niech już odpowie sobie każdy osobiście w ciszy własnego sumienia.

Otóż wydarzenia związane z imigrantami otwarły pewną puszkę Pandory, sytuacja destabilizowała się, mało tego, nasz kontynent w wielu punktach terytorialnych stanął dosłownie na granicy wojny domowej. Wszystko szło po myśli pewnych elit, jednak do czasu, opór w mediach, głównie mediach niezależnych w Internecie był na tyle silny, że cały proceder z czasem zaczął upadać a sama idea miłosierdzia względem bliżej nieokreślonych grup imigrantów upadła. To był początek końca pewnej hegemonii, dyktatury i bezmyślności Europejskich elit. To był czas przebudzenia Europejczyków, ale przede wszystkim Polaków i tutaj można napisać, że Europa ma ogromne szczęście, iż Polska jest jej częścią, bardzo ważną częścią.

Co dzieje się dalej?

Dalej zyskują poparcie partie narodowościowe, zyskuje na wartości słowo patriotyzm i wiara we własną ojczyznę oraz kulturę. W Polsce dochodzi do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury.

To oczywiście ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach.

Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa.

Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę.

PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona, ponieważ pozostanie sama.

Te opinie czy proroctwa, bo już nie wiadomo jak je nazwać są delikatnie rzecz ujmując błędne. Idźmy jednak dalej, powstaje KOD, który ma za zadanie, no właśnie, jakie ma zadanie?

Z ich działalności wynika jedno, destabilizacja i lepiej dalszą część uczcić minutą ciszy.

To był początek, a teraz sedno sprawy, czyli co dziś dzieje się w naszym kraju?

Elity europejskie dążą za wszelką cenę do destabilizacji Polski, mają zamiar powołanie majdanu bis w Warszawie.

Tak to można nazwać, szukają pretekstu, pewnej formy iskry zapalanej która utoruje drogę czemuś większemu, czemuś co wymknie się spod kontroli i urzeczywistni wydarzenia na Ukrainie w naszym ojczystym kraju.

To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć. Polska przetrwała dwie wojny światowe, przetrwała liczne rozbiory, przetrwa i to, tego możemy być pewni.

Jedno jednak jest ważne, nie dajmy sobie wmawiać kłamstw, nie popadajmy w wir manipulacji medialnej. Polska była, jest i będzie dumnym narodem, od którego Europa może się bardzo wiele nauczyć.

A dzisiejszą wypowiedź Donalda Tuska o standardach demokracji w Europie potraktujmy jak bajkę na dobranoc. Dlaczego? Czym są owe standardy? Zabieraniem praw obywateli? Ograniczaniem wolności? Przedkładaniem spraw mniejszości nad prawami rodowitych Europejczyków? A może standardem jest pomysł powołania do istnienia armii UE? Tutaj naprawdę można już zahaczyć o apokalipsę.

FUNDACJA BATOREGO - CZY PLANUJE DRUGI MAJDAN W POLSCE?

Fundacja im. Stefana Batorego, założona w 1988 roku przez George'a Sorosa, amerykańskiego finansistę i filantropa o żydowskim rodowodzie jest organizacją pozarządową o statusie organizacji „pożytku” publicznego. Oficjalnym celem Fundacji jest wspieranie rozwoju demokracji i społeczeństwa, co w praktyce oznacza niszczenie tożsamości narodowej państw środkowoeuropejskich.

Podstawową metodą działania Fundacji Batorego jest udzielanie dotacji na przedsięwzięcia podejmowane przez organizacje pozarządowe – wspiera m.in. program Obywatele Dla Demokracji o budżecie 150 mln zł, który jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się liberalne i lewicowe organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo - zbrodnią” opisaną w powieści Georga Orwella „Rok 1984”. Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

CZY POLSCE GROZI DRUGI MAJDAN?

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.

Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w antyimigracyjnych manifestacjach.

Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa.

Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście milionów dolarów amerykańskich.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”, która jest doskonałym kneblem dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą.

Najbardziej prawdopodobnym celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest uważana za bardzo niewygodnego partnera, którego trzeba spacyfikować. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji w Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy 1066.

Orwellowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów daje zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych, a to da lewicowym rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Jednakże wszystko zależy od tego, czy damy się sprowokować i wplątać w ich intrygi. Każdy plan ma słabe strony – mimo posiadania mediów i cenzury, Internet jest wciąż wolny, a ludzie coraz bardziej dostrzegają fałsz i obłudę.

Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jest uświadamianie społeczeństwa poprzez propagowanie prawdziwych informacji, gdyż świadomym społeczeństwem trudno sterować.

Źródła:

https://wirtualnapolonia.com/2015/12/19/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/65901-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo

http://wpolityce.pl/polityka/276086-na-marginesie-informacji-o-powstaniu-i-finansowaniu-fundacji-batorego-tajemniczy-meldunek-komunistycznego-msw-z-1987-r-zobacz-dokumenty

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1104
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 558
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 369
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  22/12/2016

Na szczęście mamy Kaczora największego na świecie bojownika o wolność i demokrację.

@Hamilton Starszy: Pozwole sobie zmodyfykiwac Twoje okreslenie JK jako bojownika na:
"boiownika" bo ten tchórz boi sie wlasnego cienia.
A wiec b o i o w n i k......


Co tam Kaczor .Liczą się bojownicy zdrajcy komando Tusk , Mr.Petru ( Swetru ) jak zwał tak zwał.

Najwiekszym wrogiem swiata jest ludzka glupota ktora eliminuje w czlowieku zdolnosc
rozpoznawania rzeczywistosci jaka ona jest, i pozwala wierzyc w najbarziej absurdalne
teorie i zmyslone twierdzenia niemajace punktow stycznych z zyciem realnym.
A co gorsze glupcy i szalbierze ktorzy posiadaja wladze zadaja cierpinie i smierc
tym ktorzy w ich szalenstwa nie wierza.
w 200 lat po smierci Kopernika glupcy pzwolili "wielkodusznie" przyznac mu racje !

  nse,  24/12/2016

@zakrawarski:
"Najwiekszym wrogiem swiata jest ludzka glupota ktora eliminuje w czlowieku zdolnosc
rozpoznawania rzeczywistosci jaka ona jest, i pozwala wierzyc w najbarziej absurdalne
teorie i zmyslone twierdzenia niemajace punktow stycznych z zyciem realnym. "
... ilu statystycznie żyjących ludzi, potrafi odróżnić dar życia od prezentu gwiazdkowego ??
Rozeznać ...  wyświetl więcej

  nse,  24/12/2016

@zakrawarski:
"... glupota ktora eliminuje w czlowieku zdolnosc rozpoznawania rzeczywistosci jaka ona jest ..."
Do tego by rozpoznawać rzeczywistość taką jaką jest, potrzeba Miłości ( odrzucenie wdrukowanych oczekiwań ), każda realna twórczość zaczyna się od bezkrytycznego rozpoznania. Przyjęto że od koncertów życzeń, ale zapomina się że te koncerty życzeń są weryfikowane przez Czas Kształtujący realia :)

@Mariusz Kajstura: W 90% mowimy o tym samym, a w 10 chyba nie.
Nie poruszam istoty boga o ktorym nic nie wiem.
Poruszan i pisze o tych ktorzy mowia w jego imieniu i wydaja sie wiedziec co on mysli,
czyni, planuje i daje im pelnomocnictwo realizowac jego wole.
Jestem przekonany, ze wszysko to stworzyli ludzie sami.
A ogrom z nich zyje dzieki temu w rzepychu ito jest glowny motorem ich dzialalnosci !

  nse,  24/12/2016

@zakrawarski: Dobrą drogę obrałeś, więc pozostańmy przy niej ... nie rozmawiajmy o istocie Boga, a porozmawiajmy o istocie poznawania :)
Przykładowo: https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)tachura ..., spotkałeś go, czytałeś jego twórczość, biografie, spotykałeś ludzi o nim opowiadających ?? ... i teraz nawet jeśli założyć że na wszyst ...  wyświetl więcej

  nse,  24/12/2016

Wszystkiego nie da się przewidzieć, natomiast są pewne pewniki na których jest opierany wybór :)
Przykładowo można się w.....ć, i chcieć zmiany życia można to zrobić prosto i na 100% pewnie waląc głową w mur, wpadając pod samochód, wyskakując z okna, rzucając się na kogoś z nożem albo złym słowem,itp... Tylko czy takie działanie spowoduje zmiany których pragniemy ?? Całe życie to proporcja ...  wyświetl więcej

  nse,  24/12/2016

Żołnierz czy sługa ma działać na rozkaz, obu szkoli się do konkretnej funkcji tak by nie zadawał pytań o cel działania, a tym bardziej o cel życia ... No ale pytania nie znikają dlatego że ktoś ma do nich wstręt i to właśnie jest szansą na nową jakość życia :)

Lipski - telewizja kłamie. To prawda. Gdyby nie to, że kościół stoi po stronie Jacka Kurskiego posłałbym mój telewizor do spowiedzi.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska