Login lub e-mail Hasło   

Czerwoni Sorosa dokonali próby przejęcia władzy w Polsce.

Czerwoni podjęli próbę zamachu stanu. Przy pomocy globalistycznej Europy i świata, próbowali przejąć władzę w Polsce. Być może była to przyspieszona próba...
Wyświetlenia: 458 Zamieszczono 26/12/2016

 

 

Czerwoni

Czerwoni podjęli próbę zamachu stanu. Przy pomocy globalistycznej Europy i świata, próbowali przejąć władzę w Polsce.

Być może była to przyspieszona próba spowodowana strachem przed objęciem urzędu przez Donalda Trumpa. Przypomnę, że na każdy zamach stanu na świecie, musi zostać wydana zgoda przez Rosję i przez USA na terenach im podległych.

Nigdy zamachy stanu nie odbywają się samoistnie. Zawsze stoi za nimi dana grupa interesu.

Tym razem, próbę przejęcia władzy w Polsce dokonali czerwoni, sponsorowani przez Sorosa. Zgoda musiała pochodzić z obozu amerykańskiego, bo temu mocarstwu jesteśmy podlegli.

Wbrew pozorom Amerykanie wolą czerwonych, ponieważ usłużnie na wszystkich polach wypełniają polecenia.

To jest ta sama sytuacja co z Clinton i z Trump. Oboje są podlegli finansjerze, ale Clintonowa bez czytania dokumentów, podpisuje wszystko co pochodzi z obozu finansjery.

Trump również jest posłuszny, jednak istnieje ryzyko samowolki, jaka kiedyś wystąpiła ze strony Johna Kennedy.

Kim są czerwoni?

Czerwoni to najpodlejszy gatunek polityczny. Ciągną się od czasów peerelowskich, kiedy niszczyli i mordowali Polaków. Przez dekady służyli Moskwie.

Po zmianie warty, kiedy ZSRR upadła i musiała oddać część tortu finansjerze (po 89 roku nastąpiła pełna kolonizacja Polski), czerwoni ubarwili poglądy. Do czerwonej flagi dodali bankierskie szyldy.

W zależności od sytuacji służyli albo Rosji, albo USA. Wielokrotnie sprzedali Polskę, poprzez wyprzedaż majątku narodowego za 15% wartości, a polski system bankowy za kilka procent wartości.

Czerwoni wiele razy sprzedawali Polskę, dlatego nie ma dla nich litości politycznej. Jeżeli mordercę wypuścimy z więzienia i damy mu wolną rękę, to dalej będzie mordował, ponieważ ma spaczoną psychikę.

To samo jest z czerwonymi.

Kto wielokrotnie sprzedał Polskę?

Z obecnie istniejących partii: SLD, PSL, PO.

To są ugrupowania, które nie powinny istnieć, a ich posłowie powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych.

Dla przypomnienia dopowiem, że twarzą SLD był Aleksander Kwaśniewski, który w konstytucji Polski dokonał morderczego dla finansów państwa zakazu finansowania budżetu z NBP. Była to typowa usługa bankierska.

Przywódca PO, Donald Tusk jest klaunem Unii Europejskiej. Szkaluje dobre imię Polski i szerzy obrzydliwe kłamstwa. Za udział w licznych aferach, jak Amber Gold, powinien siedzieć w więzieniu.

Spadkowiczem rodzin peerelowskich jest dzisiejszy KOD i Nowoczesna.

Zauważ, że osoby popierające te ruchy, często mieli powiązania z peerelowskimi dygnitarzami. Są to politycy, biznesmeni, aktorzy, historycy, dziennikarze. Zazwyczaj umoczeni (lub ich rodziny) działalnością agenturalną na rzecz czerwonych.

Łatwo ich rozpoznać, ponieważ popierają satanistyczną globalizację, morderstwa nienarodzonych dzieci, pakiet klimatyczny, GMO, przymusowe szczepienia itd.

KOD i Nowoczesna, to kolejne pokolenie czerwonych, którzy służyli najpierw Moskwie, a później każdemu silniejszemu przeciwnikowi.

Takie osoby można śmiało nazwać: prostytutki polityczne. Układają się z każdym, kto ma władzę i pieniądze.

Jeżeli jesteś zbulwersowany(a) taką nomenklaturą, to zapraszam do prześledzenia, jakie organizacje sponsoruje manipulant ekonomiczny George Soros. Następnie sprawdź, kto w nich pracuje.

Czy PiS należy do czerwonych?

I tak i nie, dlatego nie można ich jednoznacznie nazwać czerwonymi.

W dwóch dziedzinach niczym nie różni się od czerwonych: medycyna, finanse.

W medycynie tylko posłowie Kukiz15, próbują walczyć z kolonizacją farmaceutyczną. Jarosław Kaczyński, jak i PiS całkowicie podlegają koncernom medycznym.

To samo dzieje się w finansach.

PiS przeprowadził bardzo dobre programy jak: 500 plus, zmniejszenie wieku emerytalnego (prezydent podpisał ustawę, wchodzi w życie 1 października 2017 roku), zwiększenie kwoty wolnej od podatku. To są programy, które należą  się Polakom. Mało tego, każdy Polak powinien mieć dostęp do bezprocentowych pożyczek i dożywotniego wynagrodzenia gwarantowanego.

Pytanie tylko, jak finansować te programy, aby nie zbankrutować. Do tego potrzebna jest tzw. nowa ekonomia, czyli druga waluta, emisja pieniądza, NIDPI itd.

Koszmarnym błędem PiS jest finansowanie wymienionych programów za pomocą zwiększonych podatków i zadłużaniem państwa. To jest bandytyzm. Jednym dają, a drugim kradną.

Takie złodziejstwo będzie prowadzone, jeżeli nie będą wdrażać elementów nowej ekonomii.

PiS ma wiele wad, ale również zalet. Mocno walczą z czerwonymi, co już jest dla nich dużym plusem. Nie dostrzeganie tego jest małostkowe.

Wiele osób oczekuje księcia z bajki lub wróżki, która przyjdzie i jednym zamachem naprawi całą gospodarkę.

Takie myślenie jest naiwne i złudne.

Zmian w globalistycznym światku, należy dokonywać stopniowo. Przeciwnik jest za silny, aby oddał zniewoloną Polskę. Potrzeba na to czasu.

Część dokona PiS, kolejną część jego następcy.

Będą mieli łatwiej, kiedy PiS całą tę bandę czerwonych odrzuci od władzy.

Dla osób, które oczekują zmian tu i teraz, nadmienię, że nie ma w Polsce takiego polityka, ani ugrupowania politycznego, które mogłoby to zrobić jednym ruchem, jednym cięciem.

Najbliżej władzy jest Kukiz15. Dla zapominalskich przypomnę, jak Paweł Kukiz układał się z PO i Schetyną.

PiS, Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński nie są z mojej bajki. Nie głosowałem na nich, ponieważ nie uczestniczę w satanistycznej demokraci. Jednak powrót do władzy czerwonych, byłby katastrofą dla Polski. Do władzy dostaliby się ludzie, którzy są prostytutkami politycznymi. Układają się z każdym silniejszym mocarzem.

Nie liczy się dla nich dobro Polski, ani dobro Polaków.

Zamiast narzekać na wszystko, polecam podejść do życia konstruktywnie. Klnąć i krytykować może każdy prostak. Do tego nie potrzeba inteligencji i wiedzy.

Dlatego polecam ganić to co PiS sprzedaje i wspierać, to co robi dobrze.

To jest konstruktywna i inteligentna krytyka.

Szanuję ludzi, którzy krytykują  i mają pomysł, jak to naprawić.

Najgorsi są ci, którzy tylko krytykują.

Dlaczego?

Bo nie wiadomo czy im ktoś za to płaci czy z natury są głupi.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1104
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 558
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 369
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska