Login lub e-mail Hasło   

Szczęśliwego Nowego Roku 2017

Myślę, że należy nam się odrobina szczęścia, tj zdrowia, spokoju i pokoju. I może odpoczynku od pazernej polityki, która poprzez terroryzm i sztucznie prowokowane wojny,...
Wyświetlenia: 391 Zamieszczono 01/01/2017

 

fireworksMyślę, że należy nam się odrobina szczęścia, tj zdrowia, spokoju i pokoju. I może odpoczynku od pazernej polityki, która poprzez terroryzm i sztucznie prowokowane wojny, a także forsowanie totalitarnego NWO, nie daje nam spokojnie żyć. Może właśnie w 2017 uda się obalić tę kabałę psychopatów narzucających od stuleci bieg życia – teraz nie tylko w Europie i Ameryce, ale właściwie na całym świecie.
Pierwsze oznaki nadchodzących wielkich zmian już mamy, końcówka 2016 była obiecująca z wyciekami Wikileaks nt. satanistów, wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA, ale też pokazała, że kabała się tak łatwo nie podda – do jak drastycznych posunięć jest gotowa i jakie ma środki techniczne, świadczy strącenie rosyjskiego samolotu z Chórem ALeksandrowa na pokładzie.  Nie zapomnijmy, że zamach na WTC był najprawdopodobniej dziełem tychże samych ludzi. Tzw. „zamach smoleński” być może też.

Będą próby wywołania III wojny światowej, takie bowiem są plany Illuminati, wiemy o nich m.in. z listu założyciela Iluminatów Alberta Pike’a do Mazziniego, który przypadkowo znalazł się na wystawie w Bibliotece British Museum w Londynie, choć muzeum nigdy nie przyznało się, że jest w jego posiadaniu. Agent wywiadu kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, William Guy Carr dowiedział się o nim z książki Kardynała Caro y Rodrigueza z Santiago, Chile „Ujawnienie tajemnicy masonerii” (The Mystery of Freemasonry Unveiled) i go skopiował. Zacytował go później w swojej książce „Pionki w Grze” (Pawns In The Game).

Tym, którzy nie znają tych planów radzę się zapoznać ze szczegółami, np. tu:

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

Czyż to właśnie nie jest realizowane?

Jednakże rysuje się możliwość zablokowanie tego szaleństwa, i to właśnie my, zwykli ludzie, jesteśmy w stanie to zrobić – dzięki internetowi. Duża część służb amerykańskich, ale nie tylko, robi co może by powstrzymać tych szaleńców. Jeden z autorów sukcesu Donalda Trumpa w USA, założyciel Delta Force, Steve Pieczenik, oświadczył niedawno na łamach programu Alexa Jonesa, że służby amerykańskie nie dopuszczą do zakłócenia intronizacji Donalda Trumpa na Prezydenta USA, choć na pewno jest wiadomo, że iluminacka kabała będzie robiła co w jej mocy by doprowadzić do poważnego konfliktu międzynarodowego jeszcze przed 20 stycznia. Wszystko co dotąd mówił Pieczenik się sprawdziło, tak więc miejmy nadzieję, że i tym razem wie co mówi.

Tymczasem Jim Stone niestety ostrzega, że w ciągu kilku nadchodzących dni może się wydarzyć coś poważnego. Ostrzeżenie pochodzi od dobrze poinformowanego meksykańskiego prawnika, który ma powiązania z rządem tego kraju. Radzi jak najszybciej zrobić zapasy paliwa, jedzenia i wszystkich innych potrzebnych do życia rzeczy. Powodem jest to, że „niedługo nie będzie można tego nigdzie dostać”. Wiąże się to wg. niego w 100% z korupcją, szczególnie jeśli chodzi o handel ropą naftową. Stone wielokrotnie ostrzegał, że coś się może wydarzyć, a powodem do obaw były „problemy w komunikacji”. Jak się okazało chodzi o blokadę internetu, szczególnie maili, a także telefonów. Istotnie, nawet w Polsce obserwujemy dziwne zachowanie się internetu, mimo szybkiego łącza, ja i moi znajomi, mieliśmy wiele razy problemy z wchodzeniem na szybko dotąd ładujące się strony, nie mówiąc o YouTube.

Miejmy nadzieję, że jest to pod kontrolą służb, a szczególnie patriotycznie nastawionej części armii amerykańskiej. I miejmy też nadzieję, że Donald Trump jako prezydent zrealizuje swoje obietnice, że nie jest on kolejnym oszustem, który będzie realizował plany satanistów. Wszystko jednak jest możliwe, ale my nie mamy na to wielkiego wpływu. Hillary Clinton była jednoznaczna w swoich zapowiedziach, jeśli by to ona wygrała, to można by się spodziewać zaraz na początku 2017 wybuch 3 wojny światowej.

Dziękuję za zainteresowanie nagłym zablokowaniem tej strony, sprawa była prosta – wygasł certyfikat SSL, który się odnawia co 3 miesiące. Fakt, nastąpiło to w ciekawym momencie, po bandyckim najściu na Jana Taratajcio i jego ekipę w Pieszycach (tak, okazuje się, że prawdopodobnie nie było żadnego nakazu!). Ale o tym innym razem.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1104
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 557
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 369
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 751
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska