Login lub e-mail Hasło   

Książka idealnym prezentem na święta

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy i najbardziej uniwersalny prezent, który usatysfakcjonuje praktycznie każdego?
Wyświetlenia: 353 Zamieszczono 03/01/2017

Chyba nie ma takiej rzeczy, która przemawiałaby za nieczytaniem książek. O korzyściach związanych z obcowaniem ze słowem pisanym, tudzież drukowanym, wie chyba każdy racjonalnie myślący człowiek. A jeśli nie czytasz, to po prostu nie wiesz, co tracisz!  Książka to wspaniała podróż intelektualna all inclusive, w którą można wysłać każdą bliską nam osobę. Książka to również doskonały prezent świąteczny lub urodzinowy.


Czytając, stajesz się mądrzejszy


Książka to zawsze dobry pomysł na prezent i jednocześnie dobrze wydane oraz zainwestowane pieniądze. Dzięki książkom jesteśmy w stanie zarówno indywidualnie, jak i jako całe społeczeństwo zdobyć odpowiedni poziom intelektualny oraz kulturowy, co pozwoli nam osiągnąć w przyszłości pożądany sukces. Czytając książki jesteśmy po prostu mądrzejsi!


Nietrafiony prezent


Według statystyk, każdego roku co trzeci z nas otrzymuje na święta lub z innej ważnej okazji przynajmniej jeden całkowicie nietrafiony i niepotrzebny prezent. Blisko 42 proc. Polaków nie korzysta z podarowanych prezentów, 19 proc. oddaje je komuś innemu, natomiast 10 proc. z nas po prostu sprzedaje otrzymane prezenty, co można bardzo łatwo zaobserwować na portalach aukcyjnych, które po świętach aż „pękają w szwach” od ilości nowych ofert i ogłoszeń sprzedażowych.


Książka przez internet


Książka to zawsze dobry pomysł na prezent nawet dla tych, którzy nie czytają zbyt wiele. I dla takich osób znajdzie się coś odpowiedniego. Ale po kolei. Przede wszystkim w świątecznej gorączce i szale zakupów, gdy brak czasu na cokolwiek, a tym bardziej na bieganie po sklepach za prezentami, książkę można szybko, wygodnie i w dodatku taniej kupić za pośrednictwem internetu. Z dala od tłumów i kolejek przy kasie, można w domowym zaciszu wybrać bez pośpiechu odpowiednią pozycję książkową.


Dla każdego coś dobrego


O ile dla moli książkowych wybór prezentu świątecznego nie nastręcza raczej żadnych problemów, o tyle dla osób nie obcujących zazwyczaj na co dzień z literaturą wybór książki może być nieco kłopotliwy. Jednak i z takiej sytuacji jest wyjście. Osobom mało czytającym zawsze można sprezentować praktyczny poradnik, leksykon, piękny album lub przydatną w każdym domu książkę kucharską. Tego rodzaju wydawnictwa, jak i wszystkie książki, nigdy nie ulegają przedawnieniu i nie tracą swojej daty ważności. Ponadto książki zawsze dobrze wyglądają na domowych półkach, polepszają jakość akustyczną w pomieszczeniach oraz są stosunkowo nie drogim prezentem.


Artykuł powstał przy współpracy z księgarnią Conrad24 https://ksiegarnia.conrad24.pl/

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2076
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 801
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 847
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1470
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1277
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 408
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 925
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 950
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 664
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 641
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 688
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 962
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1107
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 569
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 575
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Świetny temat i nic na temat. Reklama. Spam. Wiadomo, że dobra książka jest dobra. A które są dobre? Na pewno nie każda kucharska jest dobra. A dla młodzieży, dla dzieci, by były mądre i rozsądne? Dobra reklama daje jakieś rozwiązania, kiepska wskazuje tylko jakiś bajkowy kierunek. I tu mamy bajkowy kierunek, że kupiona książka (szczególnie w tej księgarni) uszczęśliwi.obdarowanego, a to nie jest ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska