Login lub e-mail Hasło   

Czy masz już pomysł na wielkanocne dekoracje?

Przygotowanie odpowiedniej aranżacji wielkanocnej może sprawić problemy. Dowiedz się z jakich ozdób możesz korzystać przy tworzeniu kompozycji wiosennej.
Wyświetlenia: 372 Zamieszczono 04/01/2017

Święta wielkanocne pukają już prawie do drzwi. Jak co roku pojawia się pytanie a zarazem problem – w jaki sposób udekorować nasze domy, pomieszczenia czy stoły. Każdy z nas chce aby dekoracje przygotowane przez nas podobały się innym i były oryginalne. Jest masa różnych propozycji jednak większość z nich jest bardzo oklepana i widzisz je co krok, niektóre dawno już się znudziły. Co zatem wybrać?

Najlepszym, niebanalnym a zarazem oryginalnym pomysłem będą ozdoby wielkanocne ze styropianu. Różnorodność ich kształtów i modeli pozwala na bardzo wiele możliwości, można w bardzo łatwy i szybki sposób zrobić coś bardzo ładnego i co najważniejsze jest to bardzo proste – wystarczy troszkę wyobraźni i mamy ozdoby gotowe. To jak zostaną one przygotowane zależy tylko od nas więc nie ma granic jeżeli chodzi o możliwości.

Spośród wielu ozdób wielkanocnych ze styropianu  możemy wybrać dokładnie to co nam się najbardziej podoba – to co nam się najbardziej kojarzy ze świętami. Można wybrać ozdoby które przypominają nam od zawsze o świętach lub te, które obecnie nam się podobają. Dzięki dekoracjom ze styropianu możemy w bardzo fajny sposób zająć czymś nasze dzieci bowiem uwielbiają one malować farbkami czy różnymi flamastrami – do czego styropian doskonale się nadaje.

Sposobów na przygotowanie dekoracji styropianowych jest wiele. Jak już wspomniałem wcześniej najbardziej prostym a zarazem fajnym sposobem jest malowanie farbami. Możemy tutaj dopracować elegancko wszystkie detale. Kolejną dość popularną metodą jest dekorowanie styropianu brokatem. Są różnego rodzaju brokaty do tego przystosowane np. w tubkach czy w sprayach. Aniołki, baranki, ryby czy gołębie styropianowe doskonale prezentują się w kościele na święta i komunie. Stanowią doskonałe dopełnienie różnych uroczystości kościelnych.

Po zakończeniu dekorowania ozdób za pomocą brokatu, sprayów czy farbek warto pomalować je lakierem akrylowym dzięki czemu będą bardziej wytrzymałe oraz o wiele bardziej odporne na różne uszkodzenia.

Podobne artykuły


55
komentarze: 98 | wyświetlenia: 130400
52
komentarze: 37 | wyświetlenia: 383511
44
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6184
42
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4230
41
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17818
39
komentarze: 35 | wyświetlenia: 7785
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4719
33
komentarze: 36 | wyświetlenia: 4758
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 9138
32
komentarze: 33 | wyświetlenia: 4255
28
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2808
28
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2547
27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5407
21
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3966
 
Autor
Artykuł"Aniołki, baranki, ryby czy gołębie styropianowe doskonale prezentują się w kościele na święta i komunie. Stanowią doskonałe dopełnienie różnych uroczystości kościelnych.
Po zakończeniu dekorowania ozdób za pomocą brokatu, sprayów czy farbek warto pomalować je lakierem akrylowym dzięki czemu będą bardziej wytrzymałe oraz o wiele bardziej odporne na różne uszkodzenia"
.......
Ten art napisal ktos "Dekostyr" kto zarabia krocie na ........ludzkiej glupocie !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska