Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 27,11-14

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką. Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Wyświetlenia: 412 Zamieszczono 08/01/2017
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

"Wtedy rzekł Jakub do Rebeki, matki swojej: Przecież Ezaw, brat mój, jest owłosiony, ja zaś jestem gładki" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Jakuba do Rebeki, matki braci bliźniaków: Przecież Ezaw brat bliźniak mój jest owłosiony cały jak płaszcz włochaty (Rdz.25,25), ja zaś jestem gładki, nieowłosiony cały "Ojciec może mnie dotknąć, a wtedy stanę się w jego oczach oszustem i ściągnę na siebie klątwę, a nie błogosławieństwo" Czyli Izaak, ojciec braci bliźniaków może dotknąć Jakuba, który nie jest owłosiony cały, a wtedy Jakub stanie się oszustem ojca swego i dokonane oszustwo ojca swego będzie klątwą - wszelkie czyny i wydarzenia kodowane holograficznie, zamieszczone w obrazie holograficznym człowieka i w całym uniwersum holograficznym. Według którego będę potępiony - wieczne ponoszenie konsekwencji, oszukania ojca swego, a nie wykonanie woli ojca swego (Zach.5,1-3; Dan.12,2) "Rzekła do niego matka: Niech na mnie spadnie przekleństwo, które miałoby spaść na ciebie, synu mój !" Czyli rzekła: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Rebeki do Jakuba: Niech będę potępiona za dokonane oszustwo ojca twego, za które oszustwo ojca twego, nie możesz być potępiony, synu mój ! "Tylko usłuchaj głosu mego, idź i przynieś mi" Czyli tylko Jakub ma usłuchać głosu - dźwięku, wibracji nośnika mowy słów Rebeki, matki braci bliźniaków i ma Jakub iść i przynieś Rebece, dwoje dorodnych koźląt "Wtedy poszedł, wziął i przyniósł matce. A matka jego przyrządziła smaczną potrawę, którą lubił jego ojciec" Czyli wtedy poszedł do trzody i wziął stamtąd dwoje dorodnych koźląt i przyniósł matce, braci bliźniaków. A matka Jakuba i Ezawa przyrządziła z dwóch koźląt - rodzaju informacji w formie energetycznej, smaczną potrawę, którą lubił Izaak, ojciec Jakuba i Ezawa (Rdz.27,11-14)

Podobne artykuły


34
komentarze: 11 | wyświetlenia: 4831
35
komentarze: 12 | wyświetlenia: 7866
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2934
31
komentarze: 143 | wyświetlenia: 17134
28
komentarze: 70 | wyświetlenia: 2470
27
komentarze: 18 | wyświetlenia: 2250
26
komentarze: 37 | wyświetlenia: 4548
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1175
20
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1983
18
komentarze: 9 | wyświetlenia: 8469
18
komentarze: 35 | wyświetlenia: 1737
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1710
17
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1553
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Zastanawiam się, po co ty to robisz... By być "zbawionym" to trzeba ludziom wciskać te "arty" tłumaczące w dość dziwny sposób wersety biblijne? Czy to nowa forma nauczania miast chodzenia od drzwi do drzwi? A nie prościej zrozumieć tylko jedno - że cząstka boskości w nas jest łącznikiem ze Stwórcą i tylko poprzez poznanie siebie i rozwój samoświadomości zbliżymy się do zespolenia w Jednię? Tłumacz ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  08/01/2017

@Skalny Kwiat:
Piszę dlatego żebyście po śmierci nie trafili do tunelu swoich uczynków, gdzie będzie ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Tunel jest dowodem naukowym.

@lajla1: A gdybym ci powiedziała, że nie trafię do tunelu swoich uczynków, bo już teraz świadomie kreuję swój świat? Moja cząstka boskości - dusza jak wolisz, pochodzi od Praźródła. Ja, jako dziecko Stwórcy mam z nim łączność i jeśli cokolwiek jest wieczne - to właśnie ta więź, a nie ból i cierpienie... Może lepiej jest dawać ludziom inne przesłanie miast bełkotu biblijno-translacyjnego, którego c ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/01/2017

@lajla1: przecież bóg wreszcie pokona szatana. Wtedy w piekle będzie samoobsługa. Ja jestem zbyt leniwy aby się dręczyć, bić i przypiekać na ogniu. Będę miał pewnie spokój. Perspektywa śpiewania w chórku z tobą i swistakiem przez całą wieczność mnie nie pociąga.

  lajla1  (www),  08/01/2017

@Skalny Kwiat:
Nie głosisz Ewangelii Jezusowej, negujesz i manipulujesz biblijną prawdą ostateczną, to łączność masz z bogiem tego świata, czyli szatanem.

@lajla1: Biblia nie jest ewangelią Jezusową. Czas to zakodować. Nie ma biblijnej prawdy, więc nie ma co negować. Manipulujesz ty, skoro wklejasz jej fragmenty i tłumaczysz jak młotkiem do głów Eiobowian, którzy mają to głęboko gdzieś. Każdy z nas ma swoją drogę do przejścia a jeśli chcesz przemyślenia swojej drogi głosić jak Dobrą Nowinę, to przynajmniej znajdź sobie portalową glebę żyzną, na któr ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/01/2017

@Skalny Kwiat: mam w bliskiej rodzinie "nawróconego zbawiciela świata". Najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Nerwy mam w porządku. Jestem zahartowany i niezwykle odporny na takich zbawicieli tak jak oni na jakiekolwiek argumenty.

@Hamilton Starszy: Ja mam ciotkę w Jehowych, ale szybko załatwiłam z nią sprawę, jak przyszła z jeszcze jedną Świadkową by porozmawiać o pokoju na świecie ;)

  Hamilton,  08/01/2017

@lajla1: Jezus niczego nie napisał. W biblii jest tylko jedna wzmianka o jego pisaniu. Palcem po piasku. Co tam napisał nie wiemy, bo wiatr to zdmuchnął. Czytasz biblię, czy ograniczyłaś się do bezmyślnego kopiowania.

  Hamilton,  08/01/2017

" A matka Jakuba i Ezawa przyrządziła z dwóch koźląt - rodzaju informacji w formie energetycznej, smaczną potrawę, którą lubił Izaak, ojciec Jakuba i Ezawa". Te kozy były z patelni elektrycznej, a matka braci energetykiem z Tauronu, która wyszła za mąż za informatyka Izaaka. Trzeba było od razu.Kopiujesz niczym świętojebliwi mnisi, którzy upiększali teksty swoimi debilnymi zmyśleniami.

@Dyl Sowizdrzał: To ja się o was troszczę, Mojrę i Świstaka wraz z Kerenorem wzywam posiłkowo, a wy dalej tu perorujecie? ;)

@Dyl Sowizdrzał: Nie jestem pewna czy to ona... Mam tu wielu minusatorów, nawet w komentarzach pod artami sprzed lat, jakby to minusowanie miało mnie w jakiś sposób spacyfikować, haha...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska