Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 30,31-34

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
Hamilton Starszy,liwa,kolo,Skalny Kwiat,skalgo.DlaczegoNienawidzicieLudzi i świadomieProwadzicieSiebie i innychDoTunelu SwoichUczynkówCzyliWiecznejŚmierci,któryJestNaukowymFaktem.
Wyświetlenia: 396 Zamieszczono 14/01/2017
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako spam

"A ten rzekł: Cóż tedy mam ci dać ? Odpowiedział Jakub: Nic mi nie dasz, ale jeśli uczynisz to, co powiem, będę nadal pasł i strzegł trzody twojej: "Czyli a Laban rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Jakuba: Cóż tedy mam ci dać ? Odpowiedział Jakub mową słów: Nic mi ty nie dasz, ale jeśli uczynisz to, co powiem będę nadal pasł i strzegł trzody twojej: "Obejdę dzisiaj wszystkie trzody twoje i oddzielę z nich wszystkie jagnięta cętkowane i łaciate i wszystkie jagnięta czarne między owcami, oraz koźlęta łaciate i cętkowane między kozami" Czyli obejdzie Jakub dzisiaj wszystkie trzody Labana i oddzieli wszystkie jagnięta cętkowane i łaciate i wszystkie jagnięta czarne między owcami białymi, oraz koźlęta łaciate i cętkowane między kozami białymi. Analogicznie do oddzielenia dzisiaj, potomków z dwóch rodów Sema i Chama, od potomków z jednego rodu Chama, i potomków z jednego rodu Sema, od potomków z jednego rodu Chama "To będzie moja zapłata" Czyli gdy oddzieli Jakub ze wszystkich trzód Labana, wszystkie jagnięta cętkowane i łaciate i wszystkie jagnięta czarne między owcami białymi, oraz koźlęta łaciate i cętkowane między kozami białymi, to będzie Jakuba zapłata za służbę dla Labana "Po jakimś czasie okaże się uczciwość moja, gdy przyjdziesz sam sprawdzić zapłatę moją" Czyli po jakimś czasie od oddzielenia ze wszystkich trzód Labana jagniąt cętkowanych i łaciatych i wszystkich jagniąt czarnych między owcami białymi, oraz koźląt łaciatych i cętkowanych między kozami białymi, wtedy okaże się uczciwość Jakuba gdy Laban sam przyjdzie sprawdzić uczciwość Jakuba w oddzieleniu ze wszystkich trzód Labana wszystkich jagniąt cętkowanych i łaciatych i wszystkich jagniąt czarnych między owcami białymi, oraz koźląt łaciatych i cętkowanych między kozami białymi, to będzie Jakuba zapłata za służbę dla Labana "Wszystko, co nie będzie cętkowane i łaciate między kozami, a czarne między owcami, niech będzie uważane za skradzione przeze mnie" Czyli wszystko, co w oddzielonej trzodzie Labana, nie będzie w trzodzie Jakuba cętkowane i łaciate między kozami cętkowanymi i łaciatymi, a czarne między owcami czarnymi, cętkowanymi i łaciatymi, niech będą uważane za owce, które nie należą do Jakuba "Wtedy rzekł Laban: Niech będzie według słowa twego" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Labana do Jakuba: Niech będzie według mowy słów Jakuba (Rdz.30,31-34)

Podobne artykuły


56
komentarze: 41 | wyświetlenia: 24113
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3424
32
komentarze: 49 | wyświetlenia: 6846
23
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1359
20
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2198
18
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1293
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1307
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1083
6
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2042
6
komentarze: 14 | wyświetlenia: 955
5
komentarze: 165 | wyświetlenia: 613
34
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3975
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  14/01/2017

Śmierć jest naukowym faktem. Co za cętkowana i łaciata bystrość umysłu. Jak u kozy. Widać ta prawda cię już wyzwoliła przez zniewolenie. Wibracja ci się gdzieś spieprzyła, choć częstotliwość artykułów wysoka jak u milorda Lipskiego.

  KoLo,  14/01/2017

Laj~la, znowu puszczasz śmierdzące pierdziochy!

  Hamilton,  14/01/2017

Adminie eioby. Jak to jest, że autor/autorka tego chłamu jest w czołówce autorów? Preferujesz aktywne miernoty. Wystarczy pisać byle gówno, ale dużo. Im więcej gówna tym lepiej? Co to jest oczyszczalnia ścieków czy portal społecznościowy? Największe szanse ma małpa stukająca w klawiaturę.

  liwa,  14/01/2017

@Hamilton Starszy: admin uwięził sie w tunelu własnych uczynków i nie odbiera nośników naszej energii w słowie pisanym.. :))

@liwa: dobrze, że w tym potopie nie tracimy poczucia humoru ;)

  liwa,  14/01/2017

@Skalny Kwiat: wiesz, mnie już chyba nic nie zdziwi; ten fanatyzm wzbudza litość i podziw, że można być aż tak niemyślącym i zapatrzonym w siebie.. :)

  Henear,  14/01/2017

Lajla1 jest zaprogramowana. Za wszelką cenę chce przekazać swój kod dalej.
Tylko ten kod nie ma za sensu...! Tak jakby tłumaczyła to sobie samej, może ma jakiś rodzaj autyzmu, zafiksowana na biblii.
W sumie biblia jest czymś rodzaju drogowskazu mającego prowadzić "dusze do zbawienia"
Tylko że drogowskaz był tyle razy przerabiana że prowadzić może nawet i do piekła.
Arch ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  15/01/2017

@Henear:
Kwestionujesz i manipulujesz, tłumaczenie biblijnych, synonimów, symboli, alegorii etc...To proszę napisać, jak według ciebie należy tłumaczyć. A do tunelu własnych uczynków, świadomie prowadzisz sam siebie i innych ludzi.

  Hamilton,  15/01/2017

@lajla1: a co na to psychiatra? Rokujesz, czy to przypadek beznadziejny?

  Henear,  15/01/2017

@lajla1: A powiedz mi proszę co chcesz przez swoje tłumaczenie osiągnąć?
Tłumaczyć należy tak by treść była zrozumiała. Dodajesz słowa jak "informacja we wszechinformacji, wibracja.." itp. do oryginalnego tekstu zamieniając szyk zdań - co z tego że np. skóra z koźląt jest rodzajem informacji?
Oprócz tego jest również skórą z koźląt i nie ma znaczenia że nazwiesz ją inaczej bo nadal będzie to to samo.

  Hamilton,  15/01/2017

Boże zmiłuj się nad nami.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska