Login lub e-mail Hasło   

Nie dla WOŚP.

Ani grosza napastliwym sługusom państwa, tworzącego ideologie biedy poprzez sztuczne prawo i sztuczny kryzys. Nie wspieram Owsiaka, Caritasu, Żakowej, Walterowej ani innej fund...
Wyświetlenia: 440 Zamieszczono 15/01/2017

Ani grosza napastliwym sługusom państwa, tworzącego ideologie biedy poprzez sztuczne prawo i sztuczny kryzys. 

Nie wspieram Owsiaka, Caritasu, Żakowej, Walterowej ani innej fundacji i organizacji, ponieważ wystarczając długo pracowałem dla organizacji pozarządowych aby wiedzieć, że Te syjonistyczne i niebezpieczne twory wraz z państwem przyczyniają się do tworzenia ideologii patologizacji państwa, ludzi i rodzin. 

Państwo, nie może wraz z grupką wykolejeńców pasożytować na narodzie tworząc sobie wygodne legowiska na olimpie fałszywej chwały. 

Ten okultystyczny Prometeizm, jest tak naprawdę zatrutym jabłkiem podawanym wszystkim społeczeństwom, ponieważ państwo, nie może być tworem pseudo opiekuńczym, strzelając w obywateli jałmużną i opodatkowanymi darami…

Funkcją zdrowego państwo, jest tworzenie wystarczającej ilości miejsc pracy, pozwalających na kreowanie dostatniej pensji, likwidującej problem głodu, biedy, bezrobocia i patologii wymuszających powstawanie ośrodków pomocowych , socjalnych, stowarzyszeń i fundacji… 

Cały ten prometejski pomocowy cyrk, jest sztuczną kreacją państwa, hodującego ideologie niewolnictwa, kastowości i podziału poprzez znaczne różnice zarobkowe, tytularne i społeczne.

Utrzymywanie państwa i kreowanie na tym prometejskich karier, to przestępstwo żerujące na najbiedniejszych … 

Państwo spychając człowieka w socjalny, społeczny i finansowy niebyt, tworzy z siebie charytatywnego Boga, i inicjatora sztucznych wytworzony w konkretnym celu działań prospołecznych, jest to fikcja literacka, terror i przestępstwo wyłaniające się z chorych, sadystycznych, utopijnych wizji państwa kastowego.

Owsiak, Walterowa i Żakowa oraz wielu innych cwaniaków, to zorganizowana grupa przestępcza (scheda po SB) o charakterze kryminalnym, czerpiąca wzorce od przedwojennej mafii z tą różnica, iż tym razem dzieci i wnuki przestępców, zalegalizowały prawnie działalność dziadów, pradziadów i ojców, kreując przestępstwa w imieniu stworzonego przez siebie, zabezpieczającego ich prawa.

Dobra inicjatywa nie wymaga sfory biegających z puszkami psów, SMSów, odpisów podatkowych … , ponieważ dobra inicjatywa płynie z dobroci serce i dobrej umiejętności organizacji samo-stanowiącego państwa, a wtedy pomoc trafia do tych, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują, a nie są lansowanym produktem medialnej promocji.

Po zmianie struktur państwa przez Lige Świata nie będzie istniał problem biedy, głodu, bezrobocia, niedostatku, domów dziecka, domów starców i innych socjalistycznych bredni uzasadniających istnienie państwa hierarchicznego i religijno – ustrojowego … 

Hierarchia, jest powodem problemów, które zaznaje naiwny, okłamywany i wystraszony człowiek i naród … 

Jeśli chcecie komukolwiek, skutecznie dziś pomóc, nie bójcie się demonizowanych przez państwo i książki naturalnych stanów bytowych. 

Choroba, bezrobocie, inwalidztwo, starość, samotność, bieda, głód … nie są i nigdy nie były „chorobami”, którymi można się zarazić, nie leczcie strachu datkami i smsami, lecz wyciagajcie problemy z zakamuflowanych dołów, łącząc je z normalnym życiem. 

Udając, że czegoś nie ma, nie zlikwidujecie problemu głodu, biedy, bezrobocia, starości czy inności … 

Udając ,że naturalne stany bytowe są problemem, wspieracie szarą strefę prometeizmu władzy, która żeruje i zarabia na was, każdego dnia.

Nie każdy jest małym dzieckiem, czy słodkim pieskiem. Nauczcie się pomagać, a nie dawać ! Nauczcie się lokalnie wspierać, a wtedy pasożyty bez żywiciela, odejdą w zapomnienie , tak jak państwo, władza, religia i inni cwani złodzieje.

Ponad 7% Polaków żyje w warunkach ,które nie pozwalają na zaspokojenie podstawowych potrzeb biologicznych. 

2,5 miliona Polaków żyje w skrajnej biedzie, w tym ponad 750 tysięcy dzieci. 

3 miliony emerytów klepie w Polsce biedę, choć dla tej polski poświęcili życie, utrzymując z własnych pieniędzy żerująca na nich elitę !

Problem polega na tym ,że tylko my mówimy o konkretnych rozwiązaniach, o miejscach pracy (6 mięsiecy – 6 milionów miejsc pracy), darmowej energii, ogrzewaniu, samoginasowaniu, samoograniczeniu, samostanowieniu, senacie społecznym, odpowiedzialności, indywidualizmie, pozbawieniu hierarchii praw do rządzenia Polską. 

W Polsce istnieje ~ 115 podatków, żaden nie wraca do was jako konkretna korzyść i zysk. 

My wymyśliliśmy jeden płynny podatek rozwiązujące wszystkie problemy, w tym problem samofinansowania szkół i szpitali , jeden podatek ,który w całości wraca do was w postaci konkretnych korzyści …

Nadal brak zmian ? 

Wniosek ! 

Nadal chcecie żyć w pozbawionej przyszłości biedzie, przepełnionej podatkami, nałogami i represjami. 

Niewolnik, wybierający zamiast dobrobytu kajdany, nie może mówić o wolności, jeśli wolnością jest nałóg, patologia i żebractwo o własny grosz!

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1209
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1021
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1093
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 766
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 744
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1894
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 582
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1040
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 547
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 553
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 896
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 681
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

CYT.: "Owsiak, Walterowa i Żakowa oraz wielu innych cwaniaków, to zorganizowana grupa przestępcza (scheda po SB) o charakterze kryminalnym (...)"
CYT.: "Nadal brak zmian?" Jak to brak? A "DOBRA ZMIANA" to kundel?!

W rezultacie - i po co ten lament? Do prokuratora raczej: "Uprzejmie donoszę o możliwości popełnienia przestępstwa..."
Przez chwilę pomyślałem nawet, że ten tekst, to jakaś forma intelektualnej prowokacji. Chyba za dużo myślę...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska