Login lub e-mail Hasło   

Bachory PRL.

Chwytają się w desperacji wszystkiego, niczym tonący ( lub nie ) Biedroń murzyńskiego fallusa. Są tu i tam, i tam też – wszędzie, gdzie można stworzyć wrażenie pokazania,...
Wyświetlenia: 355 Zamieszczono 17/01/2017

 

Chwytają się w desperacji wszystkiego, niczym tonący ( lub nie ) Biedroń murzyńskiego fallusa. Są tu i tam, i tam też – wszędzie, gdzie można stworzyć wrażenie pokazania, że w Polsce dzieje się źle, a wolność jest zagrożona. Wciąż te same mordki wykarmione na sejmowych korytarzach, wypasione pensjami z kancelarii i spółek skarbu państwa, fundacji, libacji i frustracji. Nieroby jednym słowem.

Szkodliwe do cna, z wyciętym mechanizmem refleksji i krytycznego spojrzenia na siebie…

Moralność jest dla nich pustym słowem, że o honorze nie wspomnę…

Tzw. opozycja, oraz inne, chodnikowe, lub salonowe koteryjki – oto oni.

Pokolenie średnie i młode teraz; różowe, zadbane na najdroższych kosmetykach pyszczki, ubrane gustownie bezguścia. Władające – w ich mniemaniu – biegle językiem, o którym nic nie wiedzą; znają tylko nowo/staro mowę, rodem w sumie z czasów stalinowskich. Tym żargonem karmią kamery, ale wiem na sto, że w sytuacjach całkowicie osobistych klną jak ostatnie prostytutki i posługują się chamskim dialektem pegerowskim.

Kilka starych raszpli i dziadów z dawniejszych czasów, ma im rzekomo dodawać powagi…

Wałęsa, Krzywonos, et consortes…Doprawdy, mamy tu burdel wielopokoleniowy, a dzieci dzieci oprawców stalinowskich, nie zmienią się już przecież.

Trzeba więc puszczać to towarzycho wolno na ulicę, zarazem czyniąc swą powinność kata wobec spuścizny ‚czeciej erpe’. Niech bachory renegatów stoją sobie na trotuarach, tak by każdy normalny Polak mógł zobaczyć jak są ubrani, czym jeżdżą, jakie palą fajki i jak są zakłamani.

Oni nie chcą się z Wami niczym podzielić – oni chcą ‚walczyć’ o to, by całą kasę zachować dla siebie i swoich z kolei bachorów! Nie chcieli Wam dać 500+, a teraz pragną zarządzać Waszym strachem, szerząc bzdury na temat rychłego bankructwa programu pomocy rodzinom i w ogóle bankructwa państwa…chyba końca świata też.

Nie wierzcie bachorom PRL!

Oni pochodzą z innego, nie naszego świata, wyznają inne (anty)wartości, łączy ich dziedzictwo kompletnie różne od naszego. Mówią tylko tym samym językiem, a i to w sumie nie do końca.

Bachory PRL, gdyby tylko mogły, już i teraz, wezwałyby każdą obcą armię do pacyfikacji Polski, byle tylko odzyskać wpływy i byle nie odpowiadać za zło przez nich wyrządzone.

Kazaliby strzelać do Was na ulicy i na pewno spokojnie by potem spali. Takie są bachory PRL, nie miejcie złudzeń Ludzie.

Choć protestują wszędzie, to w momencie, gdy klocki domina się posypią i oni to poczują, zaczną sypać jeden drugiego, byle tylko oczyścić swój świński i własny odwłok.

Doprowadźmy do takiej sytuacji. Postawmy ich pod ścianą! Niech się rozprują!

Jak?

Wspierając jawnie i głośno wszystkie działania naszego rządu i rząd sam w sobie! Opór ze strony zaprzańców jest wielki, a wobec tego naprawdę trzeba stosować bardzo cierpliwie wybraną strategię – nie dziwmy się, że nie wszystko jeszcze wygląda tak, jakbyśmy sobie w Polsce wymarzyli. Bachory PRL tylko czekają, by wrócić do swych kurewskich przyzwyczajeń i realizować je kosztem Polski, czyli naszym. Odetnijmy im tlen.

Niejacy Grabiec, Szczerba, Gasiuk coś tam, czy inne różowe mordki, tyle mają wspólnego z walką o godność, co Wałęsa – zresztą ich idol – z prawdomównością…

Spuśćmy ich w kiblu i zamknijmy klapę.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1223
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1025
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1103
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 775
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 749
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1901
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 586
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 550
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  golesz,  18/01/2017

To, czego maleńki fragmencik opisujesz tu obrazowo, jest zaledwie tym, co widać nieuzbrojonym okiem. Ważniejsze znacznie to, co niżej, bliżej dna, co zawsze ukryte, co stwardniałe od długotrwałego zalegania śmierdzi stukrotnie bardziej, co jest niezbędnym podglebiem. Ale rozumiem. Jeśli oczyszczać szambo, to zbierać kolejno - warstwa, po warstwie. Od góry!

  Hamilton,  19/01/2017

13 grudnia Jarek spał do południa. Dziś dzielnie walczy z komuną przy pomocy prokuratora Piotrowicza i innych lizusów z wazeliną u uszach,. Ty też pracowałeś Lipski w ubeckim Pagarcie, czyściłeś im buty za parę dolców i szpanowałeś dżinsami z peweksu. Dziś jesteś w pierwszym szeregu i oceniasz tych którzy łeb nadstawiali. Najgłośniej mordy drą dziś takie małe gnidy.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska