Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 35,19-21

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
Hamilton Starszy,Dyl Sowizdrzał,liwa,skalgo.DlaczegoNienawidzicieLudzi i świadomieProwadzicieSiebie i innych DoTuneluSwoichUczynkówCzyliWiecznejŚmierci,KtóryJest NaukowymFaktem.
Wyświetlenia: 467 Zamieszczono 21/01/2017
Zgłoszony przez 6 użytkowników jako spam

"I umarła Rachela, i została pochowana przy drodze do Efraty, czyli do Betlejemu" Czyli i umarła Rachela - rodzaj informacji w formie energetycznej, bo ustały oddziaływania informacyjne, rodzaju informacji Racheli w wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. I została pochowana Rachela - rodzaj informacji w formie energetycznej bez oddziaływań informacyjnych przy drodze, która prowadzi do Efraty, czyli do Betlejemu - Domu chleba. Analogicznie do umierania każdego człowieka w różnych okolicznościach, z których uchodzi dusza - rozpoczyna się holograficzne kodowanie informacji o całości rodzaju informacji każdego człowieka i jego nośników informacji, myśli, słów i czynów w trójwymiarowym barwnym obrazie wizji i fonii w wyższym wymiarze informacyjnym. Wtedy gdy człowiek wypełnia wolę Boga Wszechmogącego (Rdz 35, 1-4), a gdy nie wypełnia woli Boga Wszechmogącego, wtedy rozpoczyna się holograficzne kodowanie informacji o całości rodzaju informacji człowieka i jego falowych nośników informacji, myśli, słów i czynów w trójwymiarowym barwnym obrazie, wizji i fonii, w najniższym wymiarze energetyczno - informacyjnym. Według fizyki kwantowej, falowe niskie wibracje są kodowane tunelowo, a według współczesnego odkrycia medycyny, wysokie wibracje są kodowane w wyższym wymiarze wysokich wibracji, a falowe niskie wibracje są kodowane tunelowo, w najniższym wymiarze energetycznym niskich wibracji. Czyli wiedza świecka zbieżna z Biblią "A Jakub postawił na jej grobie pomnik. Pomnik ten jest na grobie Racheli po dziś dzień" Czyli a Jakub postawił na jej grobie pomnik pamięci o Racheli - rodzaj informacji w formie energetycznej w grobie bez oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją , której została holograficznie zakodowana informacja o całości rodzaju informacji i jej nośników, myśli, słów i czynów w trójwymiarowym barwnym obrazie, wizji i fonii, w wyższym wymiarze informacyjnym. Bo Rachela wypełniała wolę Boga Wszechmogącego (Rdz 35,1-4) Pomnik pamięci o Racheli jest na grobie Racheli po dziś dzień. Analogicznie do pomników pamięci o umarłych, które są na grobach umarłych po dziś dzień "Potem wyruszył Izrael - Zwycięzca i rozbił namiot swój poza Migdal - Eder (w okolicy Betlejem - Dom chleba)" (Rdz 35,19-21)

Podobne artykuły


21
komentarze: 21 | wyświetlenia: 16875
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 160447
14
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2499
37
komentarze: 78 | wyświetlenia: 70628
34
komentarze: 4 | wyświetlenia: 13006
29
komentarze: 22 | wyświetlenia: 50568
26
komentarze: 114 | wyświetlenia: 3526
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4263
28
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2860
24
komentarze: 33 | wyświetlenia: 13352
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 34204
27
komentarze: 52 | wyświetlenia: 3707
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 17789
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Noemi*,  22/01/2017

Sartre zdefiniował głupca jako tego, kto ma natychmiastową odpowiedź na każde pytanie. Idąc tym tropem, należy uznać, że dla fanatyków słowo "Bóg" staje się zaczynem głupoty doskonałej. Fanatyk ma gotową odpowiedź na każde pytanie. Teoria ewolucji? "Zaglądnij do Pisma Świętego". Masz pytanie naukowe lub ekonomiczne? "Zaglądnij do Pisma Świętego". Wszystko tam jest, nie ma potrzeby się zastanawiać, ...  wyświetl więcej

  lajla1  (www),  22/01/2017

@Noemi*:
Głupcem nie jest ten, dla którego Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, a według współczesnej psychologii, człowiek który nie jest altruistą, nie ma pasji i poczucia humoru, trudno nazwać go rozumnym człowiekiem. Czyli Ewangelia zbieżna, ze współczesną psychologią.

  Noemi*,  22/01/2017

@lajla1: Tiaaa....a za rogiem siedzi świstak i zawija w sreberka....:)

  lajla1  (www),  22/01/2017

@Dyl Sowizdrzał:
Oto tłumaczenie zaistnienia świata dla użytkowników Eioby, według medium szatana który nienawidzi ludzi.

  Noemi*,  22/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: Wygląda na to, że na "dole" szykuje się niezła impreza :)

  nse,  22/01/2017

@Noemi*:
"W tym ujęciu "Bóg" jest robotem wieloczynnościowym i panaceum, nie ograniczonym sezamem i najmocniejszym talizmanem.:(:( "
Jest tajemniczą instancją na którą może się powoływać człowiek niekompetentny, gdy jego "dyrektywy" okazują się bzdurą :( Podobną, jak Unia Europejska dla polskiego urzędnika ...

  Noemi*,  22/01/2017

@Mariusz Kajstura: Był taki skecz -kabaretu „Dudek": Dwóch gości gra z w szachy (Fronczewski i Pszoniak). Nagle jeden z nich, ponieważ partia nie układa mu się tak jak powinna, zaczyna na szachownicy wykonywać takie ruchy, jak przy warcabach:
Panie, co pan robi!? W co pan grasz?!
Gram w to, co wygrywam! – Brzmiała odpowiedź.:):)

  nse,  22/01/2017

@Noemi*: hehe, tak to działa :))))))

  nse,  22/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: Nie ma się co śmiać dziewczyna jest przekonana że ratuje tym świat, jej teksty są niegroźne, więc nie ma potrzeby się przejmować. Co do doświadczeń z NDE i pracy naukowej na którą się powołała to już podałem hipotezę wyjaśniającą spójność doświadczania "tunelu" u osób wchodzących w stan śmierci klinicznej, a prawidłowość mojej hipotezy można by odrzucić bądź potwierdzić ..., oddzi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: I NLP w całym spektrum ;)

@Noemi*: Koniec świata bliski a piekielny kociołek już czeka, skoro nawet ty te arty odrzucasz ;)

  Noemi*,  22/01/2017

@Skalny Kwiat: Leżę (złożona wirusem- mutantem) i się nudzę, więc postanowiłam sobie poklikać. Piekielny kociołek może okazać się złotym panaceum na moje przypadłości.:)

@Noemi*: Ktoś nas już na czerwono wymalował... Ale rozumiem, sama uporałam się z tym mutantem dopiero kilka dni temu ;) I jak widzisz, też się wzięłam bardziej za eiobę ;)

  nse,  22/01/2017

@Noemi*: To pewnie jakiś spirytus, by się przydał albo nalewka na spirytusie ?

@Mariusz Kajstura: Śmiech to zdrowie, tak mówią:):) Właśnie korzystam z spiritus movens lajli, wygląda, że ma w zanadrzu cały arsenał....i nie zawaha się go użyć.:)

  nse,  22/01/2017

@Noemi*: ... o tym wspomniałem :)))))))

  Noemi*,  22/01/2017

@Mariusz Kajstura:O, widzę, że umieściła mój nick w swoim profilu i to na pierwszym miejscu, czuję się zauważona i doceniona. Poczciwa kobieta, a przy tym jakże prawdziwie miłująca swego Pana...:)

  nse,  22/01/2017

@Noemi*: Zdumiewające są efekty tego wyścigu o zbawienie ;)
No ale jakiś postęp jest, obecnie zamiast bicza używa się klawiatury :)))))
http://www.racjonalista.pl/kk.php/t,6886Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska