Login lub e-mail Hasło   

Sposób na pustą ścianę

Nikt nie lubi w domu mieć pustych ścian, ponieważ wtedy pomieszczenie wydaje się mniej przytulne. Zawsze lepiej jest, gdy na ścianie jest coś powieszone, namalowane czy przyklej...
Wyświetlenia: 399 Zamieszczono 23/01/2017

Nikt nie lubi w domu mieć pustych ścian, ponieważ wtedy pomieszczenie wydaje się mniej przytulne. Zawsze lepiej jest, gdy na ścianie jest coś powieszone, namalowane czy przyklejone. Umiejętnie udekorowana ściana staje się jedną z ozdób mieszkania, dlatego warto poświęcić na to chwilę. Przyjrzyjmy się zatem najpopularniejszym sposobom ozdabiania ściany.

Aktualnie najbardziej popularne są plakaty na ścianę, ponieważ ich zawieszenie nie jest czasochłonne, a poza tym bardzo estetycznie się prezentują. Można wybrać plakat typograficzny z jakimś ciekawym napisem, motywującą sentencją lub plakat z grafiką. Bardzo fajnym pomysłem jest także zaprojektowanie własnego plakatu, który będzie unikatowym dodatkiem do mieszkania. Kolejnym pomysłem na ozdobienie ściany jest naklejka. Można stworzyć grafikę na całą ścianę lub wykorzystać mniejszy motyw. Plusem naklejki jest fakt, że po ściągnięciu nie zostawia śladu na ścianie i nie narusza jej struktury. Osobom, które mają pod ręką kilka nieużywanych ramek może się spodobać stworzenie galerii na ścianie. Bardzo efektownie to wygląda, gdy każda ramka jest inna. W ten sposób zdjęcia na ścianie tworzą miejsce rodzinne, gdzie umieszczamy pamiątki z najszczęśliwszych chwil życia oraz zdjęcia naszych bliskich.

plakaty - posterilla.pl

Jakiś czas temu modne były malowane motywy na ścianie. Sam pomysł jest bardzo oryginalny, ale dość pracochłonny. Należy mieć szablony i umiejętnie posługiwać się pędzlem z farbą, tak by farba nie weszła pod szablon. Niedokładnie wykonany malunek będzie tylko szpecił ścianę. Ściana i półka to nierozłączna para. Jednak półka nie musi wyglądać banalnie i być w całości wypełniona książkami. Wystarczy zdjąć kilka książek, a zamiast tego postawić wazon z kolorowego szkła, nietypowy świecznik, czy doniczkę z żywym kwiatkiem, a już nabierze swojego charakteru i będzie pięknie ozdabiać przestrzeń ściany. Tapeta na ścianie jest znana nie od dziś. Aktualnie na rynku już nie spotykamy nudnych tapet w blade kwiaty, którymi były obklejone ściany naszych dziadków. Dzisiejsze tapety to przede wszystkim intensywność koloru oraz różnorodność w grafikach. Naprawdę jest w czym wybierać! Boazeria to kolejny element mieszkania, który jest znany każdemu. Na przestrzeni lat i ona zmieniła swój wygląd, tak by wpasować się w dzisiejsze nowoczesne wnętrza. Pomalowana na biało nada pomieszczeniu świeżości, a przy tym idealnie wpisze się w skandynawski styl.

To tylko kilka przykładów na udekorowanie ściany, natomiast możliwości są nieograniczone. Dekorowanie ściany sprawia mnóstwo frajdy, więc warto do tego zaangażować całą rodzinę.

Podobne artykuły


8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 4777
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 7293
16
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1565
4
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1178
78
komentarze: 36 | wyświetlenia: 32740
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 145067
39
komentarze: 43 | wyświetlenia: 4853
33
komentarze: 25 | wyświetlenia: 84755
33
komentarze: 38 | wyświetlenia: 76936
31
komentarze: 21 | wyświetlenia: 41817
31
komentarze: 30 | wyświetlenia: 3580
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 11220
28
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4508
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4339
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska