Login lub e-mail Hasło   

Łechtaczkowy zawrót głowy

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://eronati.pl/_blog/9-Lechtaczkowy_z(...)wy.html
Kobieca łechtaczka kocha przyjemność. Nauka nie znajduje dla niej innych zastosowań prócz niesienia kobiecie rozkoszy.
Wyświetlenia: 645 Zamieszczono 24/01/2017

ERONATI.PL Stymulatory łechtaczki

Większość kobiet swoje pierwsze erotyczne wspomnienia ma właśnie z łechtaczką, bo to w jej stronę w młodości kierowały się ukradkiem dziewczęce palce, gdy odkrywałyśmy swoją seksualność i stawiałyśmy pierwsze kroki zdobywaniu wiedzy o cielesnej przyjemności. I o ile dla wielu kobiet także w dorosłym życiu stymulacja łechtaczki za pomocą palca czy dłoni – swoich lub partnera – jest wystarczająca, to równie duża grupa nie wyobraża sobie życia bez małego, poręcznego urządzenia, przeznaczonego właśnie do jej pieszczenia.

Tym właśnie różnią się stymulatory od tradycyjnych  wibratorów – tworzone są z myślą o tym małym, intymnym punkcie. Naturalnie także końcówką wibratora można stymulować łechtaczkę, nie mniej jest to inne doznanie niż zabawa ze stymulatorem. Zaprojektowanym z myślą o delikatnych klitoris.

Stymulator to z reguły małe urządzenie, które można swobodnie ukryć w dłoni. Pierwszy typ to stymulatory ze spłaszczonym czubkiem. Płaska końcówka idealnie nadaje się do punktowego pobudzania klitoris. Taki stymulator zapewni pobudzenie skoncentrowane idealnie na łechtaczce, wymierzone w nią ze szwajcarską wręcz precyzją. Istna magia drogie Panie – bo jak inaczej nazwać fakt, że z pieszczenia jednego centymetra kwadratowego naszego ciała już po kilka chwilach wypływa rozkosz ogarniająca je całe, od koniuszków palców po czubek głowy?

Jeśli szukacie urządzenia, które  zatroszczy się o większą powierzchnię Waszych stref intymnych (pieszczące łechtaczkę i wargi sromowe jednocześnie) polecamy wybrać jeden z modeli przypominających kształtem łezkę lub limonkę, o podobnej szerokości na całej swej powierzchni. Czym różni się on od wspomnianych urządzeń ze spłaszczoną końcówką? Tym, czym piszczenie łechtaczki pojedynczym palcem od pieszczenie jaj całą dłonią.

Pisząc o stymulatorach absolutnie nie można zapomnieć o jednym fakcie – kobiece łechtaczki kochają pocałunki. Tu zazwyczaj musimy liczyć na partnera. Albo na stymulator, który imituje seks oralny. To na pierwszy rzut oka zabawne urządzenie, wyglądające jak wiatraczek, posiada małe, silikonowe skrzydełka, które imitują lizanie językiem, perfekcyjnie trafiając w pożądane miejsce. Nie musisz wierzyć na słowo. Ale wystarczy kilka chwil z takim gadżetem, byś zrozumiała na czym polega jego geniusz!

Stymulator łechtaczki to, obok wibratora,  drugie najpopularniejszy wśród kobiet erotyczny gadżet. Jednak uczucie rozkoszy, którego dzięki niemu doświadczysz Ty i Twoja łechtaczka są o niebo większe, niż przy użyciu klasycznego wibratora, palców czy nawet całej dłoni. Każdy ze stymulatorów, które znajdziesz w naszym sklepie wykonany jest z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Niemal każdy z nich ma wbudowane kilka trybów pracy, począwszy od delikatnych, dających pieszczoty długie i niemal relaksacyjne po tryby bardziej intensywne, dostarczające wrażeń szybszych, silniejszych, bardziej gwałtownych.

Pamiętaj: kobiety osiągają orgazm łechtaczkowy dużo łatwiej niż pochwowy (nie martw się, tego drugiego wiele kobiet nigdy nie doświadcza). Jednak dla wielu kobiet to ten łechtaczkowy jest znacznie przyjemniejszy. Ponadto stymulator może być świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają opory przed kupnem wibratora. Dla nich z pewnością prościej będzie się przełamać i  rozpocząć swą przygodę z gadżetami erotycznymi ze stymulatorem, który nie „wchodzi” w nas, a jedynie delikatnie pieści i pobudza zewnętrzne części stref intymnych.

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1290
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1061
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 504
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 656
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 823
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 585
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 861
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 583
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 532
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 372
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 386
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 417
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 258
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 854
 
Autor
Artykuł:) genialny design i jakie ma miłe zastosowanie:)! PLUS!

@Izabella: aaaa przepraszam... hipokrytki nie uznają seksu, przyjemności, cielesności i designu a zatem minusy... oj jakie to życie smutne w większości domów... a wcale takie być nie musi

  liwa,  24/01/2017

@Izabella: wystarczy normalny, czuły mężczyzna..

  KoLo,  24/01/2017

@Izabella: Lesbom potrzebne, no bo jak języki i palce sie zmęczą, i co, orgazmu nie będzie. :)))))))))

  Kitek,  24/01/2017

Już od dawna poprawia się „twórczość” Pana Boga. Oczywiście na rzecz kobiet. Czyżby Pan Bóg był niedorajdą? O co w tym wszystkim chodzi?

@Kitek: Zapewne nie o kobiety...

  liwa,  24/01/2017

@Kitek: biznes, biznes.. kobiecie normalnie rozwiniętej psychicznie i fizycznie nie potrzeba dodatkowych akcesoriów do masturbacji..

  Kitek,  25/01/2017

@liwa:Ja też tak myślę.

  vivi91,  24/01/2017

i znów jechanie od lezb i sugerowanie, że brakuje mi mężczyzny czułego... ehhh... a ja napisałam o przemyślanym designie i zastosowaniu, które może jednak niektórym jest potrzebne, wskazane czy preferowane... no ale jesteśmy tacy tolerancyjni. serdeczni i wyrozumiali... a aaa i nie wchodzimy nikomu do łóżka, czyli taki wymysł to zbędny absurd.. a co do tego Liwa co napisałaś - ja osobiście nie jes ...  wyświetl więcej

  liwa,  24/01/2017

@Izabella: uff.. a już myślałam, że musisz wspomagać swoje przyjemności.. :)

  KoLo,  24/01/2017

@Izabella: Ja nie musze niczego sugerować. Ludzie umieją czytać ze zrozumieniem i w taki sposób wyciągać wnioski.
Czy ja napisałem, ze tobie potrzebne? Napisałem, ze lesbom, i tyle. A ze identyfikujesz się z nimi- no to nie mój problem.

  vivi91,  24/01/2017

@liwa: nie, ale czasem można pożartować:) śmieszny tekst, te zabawki też coraz lepszej jakości, my to już chyba nie nadążymy, ale niech świat się bawi:)

  liwa,  24/01/2017

@Izabella: nie używam, nie jestem w temacie tych technologicznych nowinek.. nie podobają mi się tego typu "poprawiacze", nie dostrzegam w nich niczego podniecającego..

  KoLo,  24/01/2017

@liwa: No właśnie. Nie ma jak naturlny, ciepły facet ze zdrowym penisem.

@liwa: i ja nie, ale staram się zrozumieć, ze może to komuś daje chwile radości, uśmiech... więc czemu nie...?? życie jest takie smutne. okrutne, bolesne... może niektórzy mają jakieś przeżyte tragedie, blokady, urazy, kalectwo.. to tylko małe głupotki. ludzie tak różnorodnie odczuwają satysfakcje. pewnie i my mamy jakieś swoje preferencje, inne i też ważne aby uszanować normalność, czy tradycyjność

  KoLo,  24/01/2017

@Izabella: Po części zgadzam sie z tym co napisałaś.

  vivi91,  24/01/2017

@kolo: naprawdę obecne życie bardzo niektórych doświadcza. nic nie jest już normalne jak 20 lat temu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska