Login lub e-mail Hasło   

Opowieści mojej tresci

Sztuka pisania fascynujących, nie mających końca historyjek.
Wyświetlenia: 421 Zamieszczono 25/01/2017

Mój dorobek pisarski jest przebogaty i temu faktu nikt nie zaprzeczy, choćby najbardziej mnie nie lubi. Nikt mnie tu nie zna, a mówi się o mnie takie rzeczy, które godne byłyby tylko dla śmiertelnego wroga. To jest internet, więc o wolną amerykankę nie trudno! Interakcja internetowa w czasie rzeczywistym daje ogromną przewagę nad radiem, telewizją, czy prasą. Bo komu normalnemu chciałoby się napisać i wysłać list desygnowany własnym nazwiskiem tylko po to, by autorowi artykułu, audiencji dać upust swoim emocjom w bardzo prostych inwektywach, typu ty nieuku. Wątpię, czy ktoś miałby na tyle odwagi w formowaniu krytyki kierowanej ad personam w formie face to face. Jakiej populistycznej sile przeszkadza moje pisanie? Taka niefrasobliwa niechęć do wszystkiego truje nie tylko bliskie otoczenie jak i nas samych.

Bardzo proszę o niedokuczanie mojej osobie. Złe świadectwo wystawiacie również sobie. Przeglądając większość portali internetowych istnieje podobna prawidłowość. 80% zamieszczonych tam komentarzy zawsze ma coś do powiedzenia. W sposób niewybrednie negatywny. Tak jest skonstruowany świat, że prawie nikomu nic nie odpowiada. Tak na prawdę jesteśmy specjalistami od dosłownie wszystkiego. Czyżby reszta popleczników dobrej zmiany uaktywniła się na tyle, że nie daje spokojnie żyć gorszemu sortowi?

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 802
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1313
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1080
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1937
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1122
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 648
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1995
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1042
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 522
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 510
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 439
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104740
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185571
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130756
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114441
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  25/01/2017

Nie chcę być złośliwy, ale powinnaś to przemyśleć. Może znajdziesz na to sposób. Niekoniecznie inni są winni.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grafomania

W twoim ustach to komplement. Dziękuję;)))

@aneszka: wielkość Szekspira polega na tym, że potrafił w jednym zdaniu zawrzeć więcej treści niż inni w powieści. Nie trwoń swojego potencjału, nie rozmieniaj go na drobne. Nie produkuj zbędnych słów. Wtedy zobaczysz efekty.

Tutaj i tak już za wiele nie mam szans. Już dawno zostałam skreslona. Dziękuję za słowa wsparcia. Piszę, bo chcę i lubię to robić. Staram się jak mogę.

  Hamilton,  25/01/2017

@aneszka: g... prawda. Jednym dobrym tekstem możesz sobie zdobyć czytelników. Nie śpiesz się, nie cwałuj. Pisanie na portalu to nie łapanie pcheł. Ten portal jest dokładnie tak samo wymagający dla ciebie, dla mnie i dla innych. Nie rozczulaj się nad sobą. To wygodne. Jeśli chcesz istnieć w przestrzeni publicznej musisz się liczyć z oceną swoich tekstów. Najważniejsze jest, aby mieć coś do powiedzenia, a nie do paplania.

Wiesz dziwi mnie fakt, że jeszcze nie chcesz mnie zgnoić do reszty. Bo Dyl lubi sobie na mnie poużywać. Ja się jednak nie dam. Nawet gdybym miała pisać tylko dla jednej osoby. Będę nadal pisać. Pozdrawiam wieczornie.

  Hamilton,  25/01/2017

@aneszka: Józef Ignacy Krasicki to autor ponad 600 powieści. Franz Kafka tylko trzy, a dwie (niedokończone) zapewniły mu szczyty w historii literatury światowej, o której ten pierwszy mógłby jedynie pomarzyć. Nie mazgaj się. Masz potencjał, tylko staraj się go ujarzmić. Na razie on ujeżdża ciebie.

  Hamilton,  25/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: to masz już przynajmniej leki za darmo. Ja muszę płacić.

@Dyl Sowizdrzał: wiem młodzieńcze, żartowałem. Dałeś się wpuścić w maliny.

  Hamilton,  25/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: Na to Kern sycząc panie, opowiadał o Szczepanie:

Szczepan Szczygieł
Z Grzmiących Bystrzyc
Przed chrzcinami
Chciał się przystrzyc.

Sam się strzyc
Nie przywykł wszakże,
Więc do szwagra
Skoczył: "Szwagrze!

Szwagrze, ostrzyż
Mnie choć krzynę,
Gdyż mam chrzciny
Za godzinę".

"Nic prostszego -

...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: Uważaj, bo niejedna, jak but głupiutka,
Wystrychnęła mędrca na dudka.

Temu faktowi zaprzeczy każdy, ale rzeczywiście nie temu "faktu" ;)

  Hamilton,  25/01/2017

@Skalny Kwiat: "faktualnie" jest najpłodniejszą autorką na eiobie. W konkurencji dam. Niewiele już jej brakuje do swistaka i lipnego milorda.

  aneszka,  25/01/2017

Przynajmniej mam z ciebie niezły ubaw patrząc na to jak sobie żyły wypruszasz, żeby mnie oczernić i upodlić. Skończyło się bycie miłą i pobłażanie twoim wybrykom. Albo przestajesz urządząc swoje gierki i traktujemy siebie jak powietrze. Albo inaczej się policzymy. Bo Przeginasz. A tak się bawić nie będziemy. Dasz mi spokój, to i ja nie będę się tobie rzucała w przebystre bawole oko.

@aneszka:@aneszka: Dyl nie wypruwa sobie żył, bo on to robi od niechcenia... Taki styl i sprawia mu to frajdę i gdy ma czas na dylo-sowizdrzenie, to po prostu ma zabawę z piętnowania przywar, głupoty, niemyślenia i wciskania propagandy religijnej. Nie można traktować siebie jak powietrza na tym portalu bo jak tu znosić na eiobie tyle smogu? Oddychać nie można, tzn poczytać czegoś co daje do myślen ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: No, ja już też milknę... nauczona doświadczeniem sprzed kilku lat. Grafomanom nie przetłumaczysz, a wroga wraz z poplecznikami nabędziesz... Dobrej nocy ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska