Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 38,13-15

Hamilton Starszy,Dyl Sowizdrzał,liwa,skalgo.DlaczegoNienawidzicieLudzi i świadomieProwadzicieSiebie i innych DoTuneluSwoichUczynkówCzyliWiecznejŚmierci,KtóryJest NaukowymFaktem.
Wyświetlenia: 385 Zamieszczono 26/01/2017
Zgłoszony przez 5 użytkowników jako spam

"A gdy doniesiono Tamarze, że jej teść idzie do Timny, aby strzyc swoje owce" Czyli a gdy doniesiono Tamarze - palma daktylowa, umownie zwane rodzaje informacji, że jej teść idzie do Timny, umownie zwanego miasta zbudowanego z umownie zwanych rodzajów informacji, przez przeklętych potomków Kanaana, syna Chama, o umownych imionach, rodzaju informacji, aby strzyc, pozyskać rodzaj informacji, ze swoich owiec, z rodzaju informacji "zdjęła z siebie szaty wdowie, okryła się i otuliła się zasłoną, i usiadła przy bramie wejściowej do Enajim, położonej przy drodze do Timny, bo wiedziała, że Szela już dorósł, a nie dano mu jej za żonę" Czyli zdjęła z siebie, z rodzaju informacji szaty wdowie, umownie zwane produkty z rodzaju informacji, okryła się i otuliła zasłoną nazwaną według użytkowania, produkt z rodzaju informacji, i usiadła przy bramie wejściowej, nazwanej zgodnie z użytkowanie, produkt z rodzaju informacji, do Enajim, umownie zwanego miasta zbudowanego z umownie zwanych rodzajów informacji, przez przeklętych potomków Kanaana, syna Chama (Rdz 9,25). Położonej przy drodze, szlaku komunikacyjnym wyznaczonym na ziemi - rodzaj informacji, do Timny, bo wiedziała, miała nośnik informacji w swoich nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, że Szela o umownym imieniu, rodzaj informacji już dorósł, by wzbudzić potomka, a nie dano mu Tamar za żonę. Według nakazu zwyczajowego prawa moralnego, poślubienia wdowy przez brata zmarłego męża, aby zachować potomstwo bratu swemu, i zapewnić ciągłość rodu "A gdy ją Juda zobaczył, myślał, że to nierządnica, bo zakryła swoją twarz" Czyli a gdy ją Juda - rodzaj informacji o imieniu według słów Lei, tym razem będę sławić Wszechmogącego Boga (Rdz 29,25), zobaczył, umownie zwanym rodzajem informacji, myślał o nierządnicy, której nośnik informacji miał w swoich nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, bo zakryła swoją twarz, umownie zwana tożsamość rodzaju informacji, z umownie zwanymi rodzajami informacji, na umownie zwanej twarzy, tożsamości rodzaju informacji (Rdz 38,13-15)

Podobne artykuły


50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 52275
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10123
31
komentarze: 54 | wyświetlenia: 7401
25
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3670
26
komentarze: 39 | wyświetlenia: 11005
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5120
22
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4252
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1680
20
komentarze: 9 | wyświetlenia: 9857
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jeśli myślisz, że jeżeli częściej będziesz tu publikowała, tę jednak, bezsensowną masówkę, to będzie to samo w sobie lepsze i wtedy lepiej odbierane, to jesteś w błędzie. To raczej zadziała przeciwnie. Wczoraj było tu pięć wrzutek i dziś. To przeczytałem, ale nic nie zyskałem. To może umieszczać jeden tekst codziennie? Ludzie raczej to przełkną.

  Remter,  26/01/2017

@Janusz Nitkiewicz: To jest działanie zamierzone, aby obrzydzić Biblię do reszty... tak postępuje ktoś, kto nawet tego nie czyta.... Ta osoba nie jest w stanie odpowiedzieć nawet na pytanie; jaką intencję pragnie tym tekstem przekazać...

@Janusz Nitkiewicz: Podobnie napisalem w ....Kronice !
....
Ostatnio -lajla pierwsza- topi eiobe cytatami świętego wiersza.
Wrzuca ich ilości tak banalne, ze mózgi nasze czyni niewchłanialne.
Lajla pisz mniej, dwa lub jednego, to może znajdziesz kogoś czytającegoDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska