Login lub e-mail Hasło   

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Niezależnie od tego czy obchodzimy pierwszą rocznicę ślubu zwaną bawełnianą, czy może dwudziestą - porcelanową, warto obdarować męża wspaniałym prezentem. Każda rocznica ślubu j...
Wyświetlenia: 697 Zamieszczono 16/02/2017

Niezależnie od tego czy obchodzimy pierwszą rocznicę ślubu zwaną bawełnianą, czy może dwudziestą - porcelanową, warto obdarować męża wspaniałym prezentem. Każda rocznica ślubu jest świętem dwóch najbliższych sobie osób, więc nie możemy obok tego dnia przejść obojętnie. Przygotujmy mężowi przepyszną kolację i podarujmy mu prezent. Sprawdźmy, co możemy podarować.

Jest wiele przedmiotów, które uznaje się jako atrybuty prawdziwego mężczyzny, ale jeśli myślimy o prezencie dla ukochanego męża, warto zastanowić się nad zegarkiem. Zegarki szwajcarskie męskie są najbardziej pożądanymi rodzajami zegarków. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni przede wszystkim zwracają uwagę na jakość, a szwajcarskie zegarki są wykonane bardzo precyzyjnie i z trwałych materiałów. Możemy wybrać zegarek na bransolecie lub na pasku. Podpytajmy męża o szczegóły, na które zwraca uwagę przy wyborze zegarka. Większość zegarków jest tak zaprojektowana, by wyglądały równie dobrze w połączeniu z oficjalnym, eleganckim strojem, ale też z ubraniem sportowym. Zegarek jest prezentem ponadczasowym, więc na pewno każdy mąż się z takiego prezentu ucieszy.

zegarek szwajcarski męskiPozostając w klimacie dodatków do ubrania, możemy mężowi kupić eleganckie spinki do garnituru albo krawat. Te propozycje mogą się wydać sztampowe, ale są to przedmioty, które każdy mężczyzna powinien mieć. Precyzyjnie wykonane spinki lub krawat z materiału dobrego gatunku, na pewno sprawdzą się podczas ważnych, rodzinnych uroczystości. Wybierając prezent na rocznicę ślubu, możemy się także zasugerować hobby męża. Jeśli jego pasją jest wędkarstwo, możemy kupić nową skrzynkę na spławiki lub profesjonalne pudełko wędkarskie. Możemy też zaproponować wspólny wypad na ryby.

Jeśli nasz mąż raz w tygodniu wychodzi na boisko żeby pokopać piłkę z kolegami, to tego jednego dnia przestańmy na to narzekać i podarujmy mu nową koszulkę i spodenki do gry w piłkę lub getry piłkarskie. Mamy w domu melomana? Byliśmy ostatnio z mężem na koncercie lokalnego artysty i bardzo mu się spodobał ten typ muzyki? W tym przypadku świetnie sprawdzi się podarowanie płyty CD. Po zjedzonej kolacji będziemy mogli usiąść z mężem na kanapie z lampką wina, słuchając muzyki z nowej płyty. Powyższe pomysły to tylko jedne z wielu propozycji na prezent dla męża. Rocznica ślubu to ważna uroczystość, więc warto ją podkreślić pięknym podarunkiem. Sprawimy przyjemność nie tylko mężowi, ale także sobie, widząc uśmiech na jego twarzy.

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 62126
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31809
54
komentarze: 58 | wyświetlenia: 33289
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64453
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65786
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29821
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23949
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 29277
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 24501
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26817
33
komentarze: 78 | wyświetlenia: 13094
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska