Login lub e-mail Hasło   

Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polsk

– Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywają tego. Każda okazja będzie dobra, by deprecjonować władzę wybraną pr...
Wyświetlenia: 538 Zamieszczono 20/02/2017

 

 
Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski - niezalezna.pl
– Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywają tego. Każda okazja będzie dobra, by deprecjonować władzę wybraną przez Polaków, ponieważ obecny rząd nie służy tej szajce, która od 25 lat nas okrada. Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – mówi portalowi niezalezna.pl Jan Pietrzak.

Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

Można przekonać tych, którzy obnoszą się z napisem „jestem drugiego sortu”? Według Pietrzaka, cokolwiek by nie powiedział Jarosław Kaczyński czy Antonii Macierewicz, to wokół tego robi się wielką awanturę. – Każde słówko wyrwane z kontekstu jest wykorzystane przez propagandową szkołę, która ma niszczyć całą wypowiedź i nie dopuszczać do tego, aby odbiorcy zrozumieli o co naprawdę chodzi. Walczą na wszystkie możliwe sposoby, aby dalej nas okradać. Oni nie mają żadnych złudzeń i boją się, że przepadną im miliardy z podatku bankowego czy zachodnich korporacji. Oni o to walczą. Przekupują ludzi, płacą im po 100 zł, aby udawali opozycję. To jest metoda wojny hybrydowej. Nie chodzi im o to, aby się coś poprawiło w naszym życiu, są chytrzy i bezczelni – podkreśla artysta.

Jan Pietrzak podał jako przykład podobnego postępowania działania Władimira Putina wobec Ukrainy. – Jemu nie chodzi o Donbas, ani o dobro Ukrainy, ale o to by panował tam chaos i przestała się rozwijać. Stare komuchy, michnikowszczyzna i tuskoidy też nie chcą dopuścić, aby Polska się rozwijała – dodaje.

Pietrzak wskazuje na nasilone działania propagandowe. – Czekają na jakieś niezręczne słowo, minę, ustawę, aby rozkręcić awanturę. Mają łatwo, bo posługują się wielkimi telewizjami, które oglądają miliony ludzi. Polska jest pod nawałem propagandy, a ona jest częścią wojny przeciwko polskiemu nardowi. Może to zbyt ostre słowa, ale im chodzi, byśmy się kłócili, byśmy byli wściekli na siebie. Z Sejmu ma być robiony śmietnik i widowisko, a nie aby przegłosowywać dobrych ustaw – na tym polega ich działanie – podsumowuje Pietrzak.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1324
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1177
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 611
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 772
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 734
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 833
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 440
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  ...,  21/02/2017

Dodaj autorze, że owe gromy rzuca nawrócony na IV RP były PZPR-owiec. Bo jak wiemy - nie ma złych byłych czerwonych. Są tylko ci po "właściwej" dziś stronie oraz tamci czyli "resortowi".

  Koriolan,  21/02/2017

Boże ... to Pietrzak jeszcze żyje ?

  Hamilton,  21/02/2017

PIS próbował zniszczyć poprzedni rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywali tego, a Jan Pietrzak ulubiony satyryk komuny w latach 1948–1957 był słuchaczem Korpusu Kadetów im. gen. Karola Świerczewskiego oraz Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej w Jeleniej Górze. Ciekawe jaką ma emeryturę.

  Kitek,  22/02/2017

Pietrzak to ulubieniec komuny – to fakt, ale kim są Cham-iltonowie i Abra-chamowie? Czyż to nie to samo?

  Hamilton,  22/02/2017

@Kitek: nie wiem kim są Cham-iltonowie i Abra-chamowie. To chyba twoi bracia, że tęsknota za nimi ci tak doskwiera. Nie możesz ich zapytać? Czy to nie to samo.

@Hamilton Starszy: Myślałem, że wiesz. Moi bracia myślisz? Musiałbym ich zapytać, a o to byłoby trudno.

@kitek: "bafomet"? "Bufon" lepiej by cię charakteryzował. Pytaj ich, pytaj i nie błądź. Będziesz przez bafometa stawiał sobie plusy. Tak to wymyśliłeś.

  Kitek,  22/02/2017

@Hamilton Starszy: O,o! Bafomet to nie ja, ale ja bym napisał to samo.

@Kitek: nie dziwę się. Pieprzy bez składu i ładu.

  Kitek,  22/02/2017

@Hamilton Starszy: Tak jak i ty.

  Hamilton,  23/02/2017

@Kitek: nie chamiltony i abrachamy tylko hamoroidy, i nie swędzą, tylko cię znowu bolą. Weź czopek. Tylko nie pod język, bo zamiast biegunki będziesz się znów ślinił się w komentarzach na czerwono i brązowo. Nie myślałeś, by wszczepić sobie w mózg jakieś elektrody. Musi, do cholery być jakiś sposób, aby zmusić ten organ do działania. Chyba, że go nigdy nie miałeś. W takich wypadkach medycyna jest chyba bezradna.

  Hamilton,  23/02/2017

@Kitek: te chamiltony i abrachamy robią ci chyba na złość. Chowają ci okulary, zęby, papier toaletowy, pampersy i wódkę. Jest ich pełno, w szufladach, pod łóżkiem, w lodówce, pralce, w szafach i szafkach. Duszą cię w nocy i straszą w dzień. Robią ci kuku na muniu, warkoczyki i lewatywę. Okropne. Rzymianie nazywali to skleroticus gigantus. Ślązacy by ci powiedzieli, że mosz chopie ała.

  Kitek,  23/02/2017

@Hamilton Starszy: Na zwiększenie poprawności obecnego myślenia zastosowałem czopek przeciw hemoroidom. Zgodnie z twoim zaleceniem włożyłem go do ucha. Jestem jednak sceptycznie nastawiony na odnośnie jego działania. Ale jeśli zadziała to na pewno je wzmocni.
Ej Cham-iltonie… warkoczyki to zmory zaplatają koniom i nie ma to nic wspólnego z Rzymianami, ani Ślązakami.

  Hamilton,  24/02/2017

@Kitek: te elektrody w mózgu to mogą być zwykłe gwoździe. Potem podłącz to do kontaktu. Odżyje nie tylko ucho.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska