Login lub e-mail Hasło   

Polish idioten zapłaci za więzienia CIA w Polsce za „polskie obozy koncentracjne

Czy można się dziwić, że w krajach europejskich, coraz częściej mówi się o polskich obozach koncentracyjnych, jeżeli nie potrafimy przekonać nawet Europe. Trybunału Praw Człowieka
Wyświetlenia: 744 Zamieszczono 24/02/2017

Europejski Trybunał Praw Człowieka w swoim wyroku uznał, że Polska naruszyła konwencje praw człowieka w sprawie więzień CIA. Trybunał uznał, że Polska naruszyła m.in. zakaz tortur i nieludzkiego traktowania, itp. na terytorium Polski.

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu, odrzucił odwołanie rządu od wyroku uznającego, że Polska naruszyła konwencje praw człowieka w sprawie więzień CIA. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiedziało wykonanie wyroku, tj. wypłacenie po 100 tys. euro zadośćuczynienia, dla torturowanych w tajnym więzieniu CIA w Polsce, Palestyńczyka i Saudyjczyka.

Polska ma płacić za to, że Amerykanie mieli tu swoje wiezienia i torturowali więźniów. To istny absurd, to Ameryka powinna odpowiadać za torturowanie więźniów. Od razu widać, na jakim poziomie jest prawo w Polsce i jak słabi są polscy prawnicy (nawet  z najwyższej rządowej półki). Polacy jak zwykle dali się zrobić w „jajo” („Polish idioten”) i teraz wszyscy obywatele, będą musieli się złożyć na odszkodowania.

Jeżeli Polska zgadza się płacić odszkodowania (zadośćuczynienia), za torturowanie więźniów w tajnych, amerykańskich więzieniach CIA w Polsce, to niedługo żyjący jeszcze więźniowie obozów koncentracyjnych w Polsce, zwrócą się masowo o odszkodowania (zadośćuczynienia), za pobyt w obozach koncentracyjnych na terenie Polski. I Europejski Trybunał Praw Człowieka odpowiednio im je przyzna, bo dla trybunału nieważne, kogo to były obozy, tylko, na jakim terytorium, (jakiego kraju).

Czy można się dziwić, że w krajach europejskich (i nie tylko), coraz częściej się mówi, o „polskich obozach koncentracyjnych”, jeżeli nie potrafimy przekonać nawet Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, że to nie Polacy torturowali więźniów w więzieniach CIA na terytorium Polski. To jak mamy przekonać Europejczyków, że w niemieckich obozach koncentracyjnych na terytorium Polski, więźniów torturowali Niemcy.

Od początku roku, stacjonuje w Polsce brygada wojsk amerykańskich. Czy za wszystkie ewentualne wykroczenia żołnierzy amerykańskich, znowu będą płacić Polacy (bo to na naszym terytorium?). Ciekawe czy nasz rząd nauczony doświadczeniem, podpisał w tej sprawie umowę międzypaństwową.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1494
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1634
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1061
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1013
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 900
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 924
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 978
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 817
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 607
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 950
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 803
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 820
 
Autor
Artykuł  Koriolan,  24/02/2017

Jeżeli Polski rząd nie wie co się dzieje na jego terytorium to musi za to płacić ... normalka.
Czy to po raz pierwszy Polacy wchodzą w tyłek amerykanom?
Zawsze to robili ...
Więc o co płacz ?
Że się trochę ubrudzili ?
.
Sorry ... ubrudziliśmy ?

  Kitek,  25/02/2017

To żyd Stolzman, czyli A. Kwaśniewski powinien zapłacić za to osobiście. Co to za prawo które tego nie nakazuje. Tacy gnoje jak Stolzmany, Bucholtze, Langmany, Szechtery i inni powinni być rozstrzeliwani pod ścianą płaczu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska