Login lub e-mail Hasło   

Niepozorny gadżet, który może ocalić życie. Koniec z bezbronnością kobiet!

Każdemu z nas zdarzyło się już kiedyś doświadczyć niebezpieczeństwa, które stanowiło realne zagrożenie dla naszego zdrowia czy życia.
Wyświetlenia: 17.715 Zamieszczono 14/03/2017

Konfrontacja z grupką alkoholików w parku, zaczepka młodocianych chuliganów, powrót do domu piechotą przez ciemną i niepewną okolicę, wymuszenie czy też napad – niebezpiecznych sytuacji nie brakuje. 

W związku z tym warto się odpowiednio zabezpieczyć przed ewentualnym zagrożeniem, gdyż licho nie śpi. Szczególnie płeć piękna powinna rozważyć zakup sprzętu obronnego typu paralizator, który dostępny jest bez pozwolenia.

Elektryzujące kobiety są bezpieczniejsze?

Dreszczyk emocji jest jak najbardziej wskazany od czasu do czasu, jednakże brak kontroli nad poczuciem własnego bezpieczeństwa już nie. Jak dobrze znamy to nieprzyjemne uczucie, kiedy to oblewa nas zimny pot, a przez skórę przebiegają ciarki strachu, kiedy to musimy po zmroku poruszać się po zaciemnionych uliczkach. Nigdy nie ma bowiem pewności, czy gdzieś za rogiem nie czai się napastnik, który czeka na spotkanie z młodą i samotną kobietą.

Na szczęście kobiety nie są już tak bezbronne jak dawniej, gdyż rośnie wśród nich świadomość swoich praw do obrony koniecznej przed napastnikami. Mają też do dyspozycji rozmaite akcesoria, dzięki którym możliwe jest wyswobodzenie się z niebezpiecznego uścisku, obezwładnienie agresora i zwiększenie szans na ucieczkę. Paralizatory i gazy pieprzowe są stosunkowo niewielkie, ale mogą pomóc ocalić życie i zdrowie. Oczywiście kluczowe jest to, czy kobieta potrafi się nim prawidłowo posługiwać. Zadaniem akcesoriów do samoobrony jest zwiększenie poczucia pewności siebie, bezpieczeństwa i szansy na obronienie się.

Naelektryzowane kobiety, czyli jak w prosty i relatywnie tani sposób zwiększyć poczucie bezpieczeństwa

Załóżmy, że w większości przypadków panie są słabsze fizycznie od mężczyzn. Wówczas w sytuacji ataku napastnika ich sprawność fizyczna może okazać się niewystarczająca. Dobrym rozwiązaniem jest w takim przypadku zainwestowanie w paralizator, którego technikę użytkowania można opanować wręcz błyskawicznie.

Paralizatory są prostymi urządzeniami, które dzięki bateriom lub akumulatorom działają dzięki wysokiemu napięciu o niskim natężeniu. Po przyłożeniu do ciała napastnika paralizatora, dochodzi do skurczu mięśni, czyli do obezwładnienia agresora. - wyjaśnia autor bloga http://paralizatory.bloog.pl/. Dostępne są takie paralizatory, które spowodują lekki szok i utratę równowagi, oraz mocniejsze, które powalą przeciwnika na ziemię nawet na kilkanaście minut. Są to urządzenia niewielkich rozmiarów, bezproblemowo mieszczące się w kieszeni ubrania.

Warto wiedzieć, że paralizatory posiadają nie tylko przełączniki bezpieczeństwa, ale także specjalne zawleczki sznurkowe, dzięki czemu nawet w przypadku wyrwania czy upuszczenia urządzenia nie zostanie on użyty przeciwko właścicielce.

Podobne artykuły


16
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2009
16
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1014
15
komentarze: 39 | wyświetlenia: 2088
15
komentarze: 20 | wyświetlenia: 590
15
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1823
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1500
14
komentarze: 43 | wyświetlenia: 2051
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1458
14
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1335
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 378
14
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 193
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 480
13
komentarze: 36 | wyświetlenia: 246
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1563
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska