Login lub e-mail Hasło   

Wolę pozostać Słowianinem, niż być Muzułmaninem

W niedawnym talkshow Świat się kręci w którym dyskutowano o zagrożeniu terroryzmem i islamem, jeden z ekspertów oświadczył że i tak największe zagrożenie grozi nam ze strony Rosji
Wyświetlenia: 1.501 Zamieszczono 20/03/2017

Paranoja! Demokracja państw UE oparta na woli większości, na tolerancji w stosunku do innych ras, nacji, wyznań religijnych (odejście od chrześcijaństwa), już niedługo może doprowadzić do upadku cywilizacji europejskiej. Muzułmanie widzą Chrześcijan (kojarzonych z cywilizacją europejską), jacy są słabi i nie zdecydowani, uważają, że skoro Europejczycy nie mają dzieci, lub zaledwie jedno i słabo praktykują swoją wiarę, Islam będzie mógł łatwo ich pokonać.

 

Tym bardziej, że społeczeństwa żyjącej na wysokiej stopie państw Europy zachodniej, nie chcąc obniżać tej stopy, przestały myśleć o przyszłości nacji, co spowodowało ujemną demografię. Największym zaś błędem unijnej Europy, było otwarcie granic na tanią siłę roboczą z bliskiego wschodu. Okazało się, że ta „tania siła robocza” (w większości muzułmanie) nie nadaje się do pracy, że zadowala się tylko zasiłkiem, prokreacją, nie asymilując się z tubylcami.

 

„Tania siła robocza” w Europie zachodniej rosła w siłę, a gdy osiągnęła dostateczną siłę, stała się najbardziej roszczeniową grupą w każdym europejskim społeczeństwie. Jakby tego było mało, nie spełnienie roszczeń tej grupy, powodowało coraz większą agresję. Zachodnia Europa zaczęła ograniczać prawa człowieka rdzennym Europejczykom po to, aby muzułmanie mogli korzystać jak najpełniej ze swoich muzułmańskich przekonań, postaw i nieskrępowanie kultywować swoją religię. Islam bowiem nie uznaje kompromisów koegzystencji.

 

Pomimo tego zachodnia Europa, nie wyciągnęła żadnych wniosków,  ze swoich dotychczasowych działań. Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjmują dalej setki tysięcy uchodźców (w większości muzułmanów), którzy przeprawiają się do Europy, z Afryki i Bliskiego Wschodu. Za kilkadziesiąt lat, przy ujemnej demografii rdzennych Europejczyków, setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. A ponieważ społeczeństwa (rządy państw) Europy, nie potrafią sobie z tym problemem poradzić, już chyba jest za późno na ratunek cywilizacji europejskiej.

 

Dlatego Polacy (Polska) muszą się określić, czy będziemy dalej akceptować dekrety i bzdurne pomysły Unii Europejskiej, skazanej już właściwie na upadek (zagładę), czy zmienimy front i będziemy się ratować związkiem z państwem słowiańskim - Rosją, nawet jako „ubogi krewny”. Polak, pomimo wszystko, zawsze mógł się jakoś dogadać z Rosjaninem (łączy nas słowiańskie pochodzenie, zbieżne wyznanie, podobny język, cywilizacja), a z muzułmaninem się nie dogada, chyba że przejmie jego wiarę i zostanie muzułmaninem, wyznawcą islamu. Myślę, że jednak bliżej nam do Rosjan - wolę słowiańskich Rosjan niż Muzułmanów.

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1320
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1173
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 768
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 436
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 828
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 729
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  20/03/2017

Z Rosją dzieli nas historia, nie widzę przyszłości dla takiego sojuszu. Z resztą co widać po Ukrainie, skończylibyśmy jako część Rosji. Zbyt dużo interesów wchodzi w grę by robić jakiekolwiek słowiańskie fuzje.
Ponadto, wystarczy że państwa ograniczą swoją tolerancje na muzułmanów, każde z osobna.
I czemu mielibyśmy w ogóle się ratować, przecież u nas nie ma problemu z muzułmanami, j ...  wyświetl więcej

Zwiazek z Rosjaninem to klopotliwy proces.....bo potrzeba kupic sobie pistolet...zaladowac go...
przylozyc sobie do skroni i poprosic Rosjanina (najchetniej Putina) aby przycisnal na spust !
Pomyslodawca ZS niewiedzac o naszych historycznych zwiazkach z nimi ma oczywiscie taka mozliwosc.

@_serpico_: W moim "Nad czym eiobowicz pracuje" napisalem, ze Sadowski cementuje.
Jak tu; stare pomysly - wielokrotnie podejmowane przez wielu- o zaciesnianiu zwiazkow z Rosja.
Wiesz, ze bylem w Rosji kilka razy i sluchalem Rosjan mowiacych ...Nie boimy sie Polakow, Niemcow,
Amerykanow ani kogo innego, boimy sie naszych wlasnych wladz !

  Hamilton,  21/03/2017

Będziesz klęczał przed Putinem na kolanach czy na kostkach? A myślałem, że macie rzeczywiście to IQ na poziomie po 74. Rozczarowałeś mnie. Na te 148 harowały chyba połączone rodziny Sadowskich i Kostków..

  swistak  (www),  25/03/2017

Rosjanin to produkt azjatyckiej mentalności, która jest kompatybilna do systemu komunistycznego i prawosławia. Dosadnie, to gnębić i poniżać słabszego i płaszczyć się przed silniejszym. Szukanie tam przyjaciół to poroniony pomysł.

@swistak: czyli jesteś za, a nawet przeciw.

Ten artykuł uzyskał4507 odsłon w interia360.pl i 560 odsłon w wiadomościach24.pl. Razem 5067 odsłon.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska