Login lub e-mail Hasło   

Czas zlikwidować niemiecką kolonię medialną nad Wisłą.

Wlazły nam łotry na głowę I tak się zawsze dzieje, bo gdzie nie ma kary, tam nie ma miary szkodzenia i opluwania Polski. Sejmowi „okupanci” z oszalałej z nienawiś...
Wyświetlenia: 298 Zamieszczono 21/03/2017

 

 

Wlazły nam łotry na głowę

 

I tak się zawsze dzieje, bo gdzie nie ma kary, tam nie ma miary szkodzenia i opluwania Polski. Sejmowi „okupanci” z oszalałej z nienawiści opozycji nadal nie zostali surowo czy choćby finansowo ukarani więc szkodzą dalej.

A było przecież tak pięknie przez 8 lat, tak dobrze w niemieckiej półkolonii nad Wisłą, kradł kto chciał, kombinował kto tylko mógł, złodziejskie VAT-owskie mafie hulały na dziesiątki miliardów złotych, rabowano w biały dzień polski budżet i portfele Polaków, kwitły niemieckie firmy, banki i media na polskiej ziemi. Kosmopolityczne gangi rozkradały polski majątek narodowy – przekręty szły na całego. Naczelny „Forbesa” z niemieckiego nadania Ringier Axel Springer, mimo grudniowej instrukcji dla prowokatorów, jak obalić polski rząd nadal pełni swą funkcję i bryluje na salonach.

Onet instruuje polskich dziennikarzy jak szkodzić, potępiać i próbować oczerniać polski rząd. Takie działania przypominają najgorsze czasy z okupowanego kraju. Przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru „adres do Cara i Cesarza” już wysłał. Absurdalna – totalna opozycja – dysząca z wściekłości, że już nie rządzi, złoży też wniosek nieufności wobec rządu, bo ten chciał mieć w Radzie Europejskiej przyzwoitego człowieka, uwzględniającego polski interes narodowy, a to przecież skandal bo taki geniusz jak D. Tusk mógłby zostać nawet Kanclerzem IV Rzeszy.

V Dziennikarska Kolumna w Polsce podobno już szykuje przeprosiny Niemców za bitwę pod Grunwaldem i za Wandę, co Niemca nie chciała, a w nowej III-ej części „Jak rozpętałem III Wojną Światową” wystąpi już przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, przez kolegów z rządu PO-PSL na taśmach prawdy nazywany pieszczotliwie przedstawicielem tzw. „Żulii Lwowskiej”.

Czas najwyższy odstawić na parking niemiecką V Kolumnę medialną i zlikwidować niemiecką medialną kolonię nad Wisłą. Bezkarność bowiem zawsze rozzuchwala złoczyńców, a przecież zarówno MSZ jak i MKiDN mogłaby dokładniej przyjrzeć się zapisom polskiego kodeksu karnego, nie mówiąc, że warto by było równie precyzyjnie ocenić wyczyny niemieckich banków działających w Polsce od lat, Deutsche Bank czy m-Bank-u, choćby pod kątem tzw. kredytów frankowych, wszak ABW właśnie prześwietla 18 banków.

To, co serwuje Polakom portal Onet o Polsce, to obraz upadłego państwa dyktatorskiego gdzieś pomiędzy Syrią a Koreą Płn., nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością, wskaźnikami ekonomicznymi czy nastrojami Polaków. To jeden wielki fałsz, manipulacja, tendencyjność, a często haniebne fake newsy. To istna machina niemiecka V Kolumna dewastująca polskie umysły i sumienia, cotygodniowe, rozkazy niczym na froncie, walki z polskim rządem godzą dziś, w polską suwerenność, porządek prawny i razem z knuciem tzw. polskiej opozycji w niemieckiej Ambasadzie zagraża już bezpieczeństwu polskiego państwa. Czas powiedzieć basta.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1205
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1016
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1085
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 741
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1892
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 581
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1038
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 894
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 671
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Hmm ...
Fajne populistyczne hasła. Polska dla Polaków, Bóg honor i ojczyzną ... itd.
Jest tylko jeden problem.
Pod spodem jest nienawiść.
To nie chęć zrobienia dobrze Polakom .... tylko SOBIE.
Owszem, oni SIEBIE nazywają Polakami a reszta to agenci Niemiec trzeba ich wysegregowac. Tylko nie wiem kogo nazywają agentami Sorosa.
No i nie pamiętają, że kler, któremu włażą do du**py skutecznie pomagał carycy Katarzynie.

Repolonizacja mediów będzie na pewno bardzo RYDZYKOWNA.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska