Login lub e-mail Hasło   

Nienawidzę was!

Ze sto tysięcy razy przypisywano mi rozmaite neologizmy z mową nienawiści na czele, ale dziś pierwszy raz piszę tekst, którego sednem jest nienawiść. Przyznaję otwarcie,...
Wyświetlenia: 469 Zamieszczono 10/04/2017

 

 

 


Ze sto tysięcy razy przypisywano mi rozmaite neologizmy z mową nienawiści na czele, ale dziś pierwszy raz piszę tekst, którego sednem jest nienawiść. Przyznaję otwarcie, nie umiem kłamać, że was nienawidzę. Słowo dobrałem precyzyjnie, nie chodzi o to, że się z wami nie zgadzam, że mam odmienne zdanie, że wyznaję inny system wartości. Po prostu was nienawidzę, za to kim jesteście, co robicie i przede wszystkim za to ile zła wyrządziliście. Nienawidzę politruków z Wyborczej, szczerą, niekłamaną nienawiścią, czasami zmuszam się do pogardy, ale w tym nie ma uczciwości intelektualnej, jedynie dyplomatyczny erzac. Nienawidzę was politrucy z TVN, tak samo, jak nienawidzę dresiarzy bijących swoje konkubiny, jak nienawidzę pijanych karczków wulgarnie zaczepiających kobiety na chodniku. Nienawidzę was politycy PO, Nowoczesnej i pochodne "autorytety", zmuszałem się do antypatii, ale nie pomogło, czuję się uczciwy wobec siebie tylko wtedy, gdy was nienawidzę.

Z nienawiści nie chce mi się z wami gadać, to strata czasu, zdrowia i dołujące, bezproduktywne, zajęcie. Wyjaśnię wam jednak dlaczego was nienawidzę wszystkich razem i każdego z osobna, tak z grubsza, bo powodów jest tysiąc. Kłamiecie w ordynarny, prostacki sposób, w waszych kłamstwach nie ma cienia polotu, skrawka finezji, zwyczajnie łżecie w żywe oczy. Zdarzają się ludzie, którzy potrafią kłamać pięknie, skutecznie i nawet z wdziękiem, żaden z was się nigdy nie zbliżył do tego poziomu kłamstwa. Jesteście jak pijak ziejący najpodlejszą berbeluchą i bełkoczący „ja nic nie piłem”. Przypominacie w swoich łgarstwach roznegliżowaną żonę przyłapaną z gachem w łóżku, która zapewnia, że „to nie tak jak myślisz kochanie”. Obnosicie się ze swoimi kłamstwami niczym rakarze z legitymacją „Przyjaciel zwierząt”. Nienawidzę was i nienawidzę waszych kłamstw.

Nienawidzę waszej miałkości, intelektualnej mielizny, pospolitej głupoty połączonej z tak charakterystycznym dla głupców poczuciem wyższości. Gdy wymyśliliście sobie, tuż po wyjeździe z prowincji, że jesteście młodymi, wykształconymi z wielkich miast, pokazaliście swoją głupotę w pełnej krasie. Nienawidzę waszych kompleksów, waszego zapatrzenia na Zachód, byliście pierwszymi klientami kolorowych napojów gazowanych i margaryn do smarowania, ściąganych z byłego NRD. Dziś grzęzną wam w przełyku oślizłe owoce morza z dyskontów i łykacie te żyjątka tylko dlatego, że schabowy jest niemodny. Kpicie z najbardziej pokojowej religii i Maryi Dziewicy, poniewieracie babcie w beretach, bardzo często wasze babcie, ciocie i matki, a jednocześnie truchlejecie przed islamską dziczą i z przekonaniem informujecie, że w Tybecie dalajlama przybiera nowe wcielenie.

Nienawidzę waszego kołtuństwa, potraficie z kompletnego idioty ubranego w damskie fatałaszki zrobić genialnego „geja-singla”, nowoczesnego Sokratesa, a z normalnego starego kawalera obiekt kpin i insynuacji homoseksualnych. Dostajecie spazmów na widok ludzi, którzy wyznają swoją wiarę, kultywują swoje tradycje i wyjecie, gdy inni kpią z waszego snobizmu i kabotyństwa, wszystko razem nazywacie tolerancją. Żyjecie i poruszacie się w swoim ciasnym horyzoncie, gdzie poza ślepym trendem, który się nosi w tym sezonie, nie widać niczego. Organizowalibyście pielgrzymki do Częstochowy, gdyby w Berlinie albo w Nowym Yorku powstała grupa happenerów zakochana w chrześcijaństwie i poszukiwaniu nowego wymiaru wiary w Chrystusa Króla.

Nienawidzę waszej szkodliwości, jesteście nabrzmiałym wrzodem na dupie, doskonale wiecie, że poza Polską bylibyście niczym, nie nikim, ale niczym i jednocześnie sracie do gniazda, w którym będąc niczym zostaliście kimś. Wynosicie sprzęty z domu, przepijacie srebra rodowe, robicie chlew w salonie, okradacie swoimi manipulacjami Polaków i na tym samym oddechu krzyczycie, że Polska brudem i złodziejstwem stoi. Moja nienawiść do was jest bezlitosna, nie podam wam szklanki wody, choćby mi się przelewało, nie podam wam ręki, gdy się będziecie topić w bagnie. Nienawidzę was z pełną pasją i konsekwencją, zapracowaliście na to latami i dalej będziecie pracować. Nienawidzę was tak, jak wy nienawidzicie mnie… i tyle.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1111
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 565
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 685
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 727
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 772
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 614
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 380
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 754
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski wyspowiadałeś się przed Wielkanocą? To zmów 885 zdrowasiek za pokutę. Tyle ile nakradłeś artów.

@Hamilton Starszy:
Znów niewygodny artykół ?
Autor pisze podziel się.

@Hamilton Starszy:
Są ludzie o różnych poglądach.
Więc nie zmuszaj innych aby każdy miał takie poglądy jak ty.
Nie sądzę abyś był za cenzurą.No chyba ,że....

  Hamilton,  10/04/2017

@_serpico_: cyrylicą posługuje się lepiej.

  Hamilton,  10/04/2017

@milord36: gdzie cię uczyli polskiego? Na prospekcie Lenina?

@_serpico_:
Tak samo jak większość wie ,że jesteś lewacką gnidą.
Co do świętości to mi brakuje.
A artykuł jest dla takich jak ty.

@Hamilton Starszy:
Lenin bardziej pasuje do twoich pupilków.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: kiedyś odwiozą cię do Wariatkowa. Ugryź się w jaja, to uspokaja.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: "Tak samo jak większość wie ,że jesteś lewacką gnidą. Co do świętości to mi brakuje". Ty kacapie rzeczywiście nie potrafisz sklecić poprawnie dwóch prostych zdań.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: znów wypędzelkowali ci hemoroidy, a potem migdałki. Masz prawo być rozgoryczony.

@Hamilton Starszy:
Jełopie zajmij się swoimi wypocinami.
Ktoś ci karze czytać to co wstawiam ?
Nie czytaj nie irytuj się.Twoje bzdety też mnie drażnią . Ale z kulturą nie bluzgam.
A ty każde trzy grosze wsadzisz prostackimi obelgami.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: "Ktoś ci karze czytać to co wstawiam ? ' Jełopie, powinno być "Ktoś ci każe czytać to co wstawiam ?". Drażnią takie prostackie błędy ortograficzne. Następnym razem wstawię cztery grosze.

@_serpico_:
Naród podzielony lewa prawa strona. Na prawicę też mówią Pisiory , Mohery.Jak zwał tak zwał wiadomo o kogo
chodzi.Co do portali to totalna opozycja też ma sporo portali.Jedni i drudzy mają ich sporo. Ważne aby poczytać kto wyrządził więcej zła dla kraju.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: i tyś to zło wymierzył, wyważył i zlokalizował? Nie lepiej nauczyć się wreszcie ortografii i stylistyki? A potem pisać.

@Hamilton Starszy:

Masz rację do błędów się możesz przyczepić.
Co do tekstów to tylko poczytać.

  Hamilton,  11/04/2017

@milord36: Lipski jak ty to robisz? 80 % twoich "dzieł" to ZERO. Mnie nie udało się jeszcze napisać ZERA. Dostaniesz Nobla z kopiowania.

  Hamilton,  11/04/2017

@_serpico_: " Zdarzają się ludzie, którzy potrafią kłamać pięknie, skutecznie i nawet z wdziękiem". jak Kłamcierewicz z Kłamczyńskim.
"Żyjecie i poruszacie się w swoim ciasnym horyzoncie" jak Lipski między półdupkami.

@Hamilton Starszy:
Oj leki przestają działać ?
Ci ludzie co tak kłamią to Macierewicz i Kaczyński a nie Kłamcierewicz z Kłamczyńskim.
Co tam u Rudego wraca czy nie? Wprowadza te sankcje na nas czy nie ?

@milord36: odkrywczy jesteś jak orangutan z padaczką. Rozpoznałeś kto Kłamczyński i Kłamcierewicz. Leki potrzebne są takim jak t,y gamoniu, chorym z nienawiści.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska