Login lub e-mail Hasło   

Wszystko o brukowaniu

Budowa domu jednorodzinnego to dla inwestora okazja do zdobycia nowej wiedzy związanej z realizacją kolejnych etapów powstawania nowego domu.
Wyświetlenia: 242 Zamieszczono 11/04/2017

Znajomość podstaw sztuki budowlanej bardzo pomaga w rozmowach z wykonawcami , formułowaniu umów z nimi i sprawdzaniu jakości ich pracy. Śledząc media społecznościowe i fora budowlane łatwo można trafić na emocjonalne wpisy dotyczące nierzetelnych wykonawców, błędów popełnianych przez budowlańców, nonszalancji ekip budowlanych - które skutkują kosztownymi i trudnymi do naprawienia wadami.

Czy można ochronić się przed cudzymi błędami? Można. Nie trzeba do tego specjalistycznych studiów, ani godzin spędzonych na poszukiwaniu sprawdzonych informacji. Na przykład sporym ułatwieniem w zdobyciu wiedzy w zakresie projektowania przestrzeni przydomowej, układania nawierzchni i konstruowania tarasów jest strona firmy Buszrem.

W dziale porad, na odświeżonej stronie www regularnie pojawiają się kompletne opracowania poświęcone projektowaniu i układaniu nawierzchni i tarasów. Są tu materiały prezentujące temat w sposób ogólny. Są też poświęcone bardzo szczegółowym zagadnieniom i rzadko stosowanym detalom. Regularnie, dwa razy w tygodniu trafiają do poradnika nowe materiały. Zwraca uwagę przystępny, zrozumiały nawet dla laika język, którym przekazywana jest techniczna wiedza. Każdy artykuł wzbogacony jest czytelnymi rysunkami, które dobrze ilustrują omawiany temat. Obecnie można korzystać z niemal 30 tekstów. Do lata liczba porad przekroczy 50. Każda z nich to przekazana zrozumiałym językiem inżynierska i architektoniczna wiedza. To wystarczy by reprezentować dobrze przygotowane i opracowane kompendium wiedzy brukarskiej.

Wszystkie materiały można pogrupować na cztery strefy. Pierwsza to projektowanie nawierzchni. Dotyka on przede wszystkim strefy przydomowej wraz z ogrodzeniem, sposobów i zasad jej organizowania oraz przypadków szczególnych jak np. nawierzchnie dla osób niepełnosprawnych. Druga to zagadnienia związane z kostką brukową. To najbardziej obszerny dział uwzględniający różne, w tym bardzo szczególne przypadki jej wykorzystania. Trzecia strefa opisuje różne przypadki wykonania tarasów. Ostatnia – to tematy związane z ogrodzeniem modułowym.

***

Poradnik przygotowany przez firmę Buszrem to dla każdego inwestora doskonałe miejsce, by dowiedzieć się i zrozumieć dlaczego konkretne prace trzeba wykonywać w określonej kolejności, jakimi narzędziami i z użyciem jakich materiałów.

http://kostkabrukowa.buszrem.pl/projektowanie/poradniki/

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 946
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60414
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32421
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31150
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63294
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64801
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23133
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28643
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28362
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23209
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26231
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26550
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska