Login lub e-mail Hasło   

W środę Tusk przyjedzie do Warszawy.

Powitajmy przyjaciela Merkel razem z Klubami GP foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma się stawić w środę w warszawskiej...
Wyświetlenia: 337 Zamieszczono 18/04/2017

Powitajmy przyjaciela Merkel razem z Klubami GP


W środę Tusk przyjedzie do Warszawy. Powitajmy przyjaciela Merkel razem z Klubami GP - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma się stawić w środę w warszawskiej prokuraturze. Będzie zeznawać jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Hucznie będą go witać już na Dworcu jego zagorzali zwolennicy. Na Centralnym na 3 peronie pojawią się również członkowie Klubu Gazety Polskiej, którzy również „przywitają” „Króla Europy”.

Donald Tusk stawi się 19 kwietnia na przesłuchaniu w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej, gdzie ma zeznawać jako świadek. Chodzi o śledztwo przeciw byłym szefom Służby Kontrwywiadu Wojskowego o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Poprzednia data przesłuchania wyznaczona była na 15 marca br., jednak Tusk nie mógł wówczas stawić się w prokuraturze ze względu na udział w sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

„Zjednoczeni z Donaldem” chcą go tego dnia hucznie powitać na Dworcu Centralnym. Sympatycy byłego premiera mają się zebrać 19 kwietnia o godz. 10.20 na Dworcu Centralnym, na peronie numer 3.

„Bądźmy razem” - wzywała  też Krystyna Janda na zamieszczonym przez siebie w internecie filmie. Aktorka nawoływała, aby 19 kwietnia, gdy Donald Tusk przyjedzie do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze... uroczyście witać go na Dworcu Centralnym.

Na dworcu pojawić się mogą również Polacy nieprzychylni Tuskowi. Na Facebooku powstało wydarzenie: „Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje”. Swoją obecność zapowiedziało 130 osób.

Warszawski Klub Gazety Polskiej zaprasza na witanie „Króla Europy na Dworcu Centralnym”. Zamieszają pojawić się na peronie już o godzinie 10.00.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1272
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1112
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 567
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 690
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 730
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 776
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 637
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 383
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 755
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
ArtykułTy Lipski siedź lepiej w domu, bo się zgubisz i znów będziesz wszystkich nienawidził.

@Hamilton Starszy:
Wypada przywitać Lenina !

@milord36: to ty Lipski byłeś Lenina entuzjastą jeszcze rok temu. Zmieniłeś kabocik.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska