Login lub e-mail Hasło   

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"

Polonia Międzyrzecze swoją wędrówkę rozpoczęła tak naprawdę jesienią 1987, kiedy ówczesna drużyna została dopuszczona do rozgrywek klasy C.
Wyświetlenia: 119 Zamieszczono 5 dni temu

Fot. Martyna Gosztyła

Polonia pięła się po szczeblach piłkarskiej drabiny sukcesów w jednym sezonie, aby w kolejnym spaść do klasy niżej. Brak boiska nie powstrzymał  młodych piłkarzy od zdobywania sukcesów. 14 listopada 1988 międzyrzeczanie zagrali po raz pierwszy na swojej murawie i awansowali do B-klasy. Potem było jeszcze lepiej.

Słowa wypowiedziane przez prezesów Polonii Międzyrzecze na otwarciu zabawy jubileuszowej z okazji 30-lecia istnienia klubu na długo zostaną w pamięci piłkarzy i kibiców, którzy od lat wspierają międzyrzecki klub sportowy.

Jest, co świętować!

"Polonia Międzyrzecze ma długą historię wzlotów i upadków. Spijaliśmy śmietankę w latach 1992-1996, kiedy byliśmy
u szczytu. Był to dla nas czas niezliczonych sukcesów. Drużyna mogła się wówczas pochwalić nienaganną kondycją
w rozgrywkach A-klasy” – mówi wiceprezes Adrian Deda.

„Walczyliśmy nawet o awans do okręgówki!” – zaznacza były bramkarz, a obecnie prezes Polonii Międzyrzecze Czesław Sładczyk.

„Nadszedł czas, aby iść do przodu i dać z siebie wszystko. Znów chcemy poczuć smak zwycięstwa – tzn. wrócić na podium i piąć się w górę!” – kontynuuje Adrian Deda.

To nie koniec starań!

- Planów mamy mnóstwo, rodzą się z dnia na dzień. Wszystkie są możliwe do zrealizowania. Aby wprowadzić je
w życie potrzeba czasu i motywacji ze strony drużyny – mówi wiceprezes.

„Chcemy dalej kontynuować tradycję klubu i w przyszłości zapewnić naszym dzieciom miejsce do rozwijania swoich zainteresowań” – mówi jeden z zawodników.

Odkrywamy nowe talenty!

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie! Piłkarze Polonii – Międzyrzecze wraz z całym zarządem wzięli sobie te powiedzenie do serca. Chcą bowiem na szerszą skalę propagować zdrowy tryb życia. Dodatkowo pragną angażować
w rozwój klubu młodych piłkarzy i odkrywać nowe talenty.

Polonia – Międzyrzecze ma 30-letnią tradycję. Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje.

 

 Artykuł: Nel Korytnicka

 

Podobne artykuły


24
komentarze: 12 | wyświetlenia: 840
22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1857
20
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1194
19
komentarze: 8 | wyświetlenia: 673
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 716
16
komentarze: 36 | wyświetlenia: 780
16
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1230
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1010
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 798
15
komentarze: 21 | wyświetlenia: 649
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 599
15
komentarze: 1 | wyświetlenia: 585
15
komentarze: 92 | wyświetlenia: 977
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 579
 
Autor
Artykułhahahha, ale artykuł ! brawo ! cała drużyna panią miała ? hahahhaha, tak słodzić to trzeba wiedzieć za ile , albo za co ... 12 krotna penetracja zapewne strzelonych parę bramek ... czekamy na 500+ 11 razy z rzedu, aahhahaahahahaha miedzyrzecze ... niezły rozkrok zrobiłaś.

@Dyl Sowizdrzał: Miejże trochi litości dla debiutantki...wszak urocza:-)...idę o zakład, że sam strzeliłbyś gola!

@szubrawiec: tak, kurwa wystarczy , że takie niedojeby jak ty naprodukowali tałatajstwa i rozlazlo sie toto jak pluskwy po sienniku, dziedziczna bida, patologia i tumaństwo ... przekrój społeczeństwa.

  WITOIL,  4 dni temu

@Dyl Sowizdrzał: Widać, że musisz mieć nudne życie skoro siedzisz tu i hejtujesz wszystko. Może Ciebie w dzieciństwie penetrowali i się teraz wyżywasz na innych?? Jeśli tak to nic tylko współczuć :/

@WITOIL: tak, w tym samym czasie penetrowali co twego ojca, jak na twoja meme wołaja ? hesus ? tylko po to fajansiarzu się zarejestrowałeś by 1 wpis zrobić ? gratulacje. A może to ty kotoński pomiocie , to by było juz twoje 5 lewe konto, przebijesz świastaka i lajlę.

@Dyl Sowizdrzał: założyłem konto bo żal mi takich ludzi jak ty :( może sprawiają ci takie rzeczy przyjemność skoro o nich piszesz :)

@WITOIL: prócz, że srasz tu i pierwszy mnie zaczepiasz coś masz do napisania czy powiedzenia ? jakieś przemyślenia ? artykuły ? chęć podzielenia się spostrzeżeniami czy wiedzą, bo szczekać jak teraz to robisz potrafi każdy lebiega ... bronisz może tego art. piłkarzyku ? nędza w kapuście , art który powinien zostać umieszczony w dziale sport na ostatniej stronie, ...ale w sumie są tu i tacy , którz ...  wyświetl więcej

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"
Wygląda na to że nie tylko, bo przecież też cel trzeba umieć postawić ? ... :))))))
" Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje."

@Mariusz Kajstura: ty kurwa, tez lepiej idź pogrzeb w telewizorku a nie pierdolisz od roku tę samą mantrę, lepiej napraw mantę ...

@Dyl Sowizdrzał: http://www.manta.com.pl/en/led5003 ... tego się nie naprawia, to się kupuje :)))))
Ps. nie załapałeś podtekstu :)

@Mariusz Kajstura: podsrekstu, wieczne dywagacje.

Masz no dziewczyno plusa na zachętę...witamy na eiobie...choć wiedz, że eioba to nie pudelek...grasuje tu nijaki Badyl...cenzor i inkwizytor, że Ho! Ho!...jak żeś delikatna i wrażliwa jak mimoza...lepiej daruj sobie...:-)

@szubrawiec: ja osobiście Dylowi źle nie życze. Ale również zal mi tych wszyskich którzy doznają dyskonfortu w zetknięciu z jego wpisami. Koriolana który pisał że Dyl jest bardzo inteligentny osobiście naszczelam po glacy za takie głupie i szkodliwe zdanie. Naszczelałbym chętniej samego Dyla ale się do mnie pofatygować nie chce a Koriolana chyba będę widział. Diagnoza jest prosta. Dyl jest chory psychicznie. I tyle
Biedny Dyl. Tylko dlaczego reszta traktuje go jak by był normalny?

@piotrwrobel: gorzoła widzę spustoszenia po "świętach " narobiła w nielicznych już szarych komórkach ...jedynaczkach ... kochaj te swoje baranki, kozy , owce czy co tam hodujesz ... pielęgnuj również tych,
co Ci tu wtórują ... rozmowa z niektórymi tutaj od dłuższego już czasu nie ma jakiegokolwiek sensu,
widzę , że gierek ostro-słownych też nie rozkminiasz i bierzesz dosłownie, jakim ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: Biedny Dyl. Tylko dlaczego reszta traktuje go jak by był normalny?
Dlatego, ze ludzie maja odmienne zdania.
Znakomity przyklad roznicy zdan podal filozof Bertrand Russell dotyczacy wiary w istnienie boga
porownujac mozliwosc jego istnienia z mozliwoscia, że pomiędzy Ziemią a Marsem krąży po eliptycznej orbicie czajniczek do herbaty z chińskiej porcelany
In ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: haha, nie ma to jak starzy przyjaciele ... powiedział Puchatek do prosiaczka hahahaa ;-) lub odwrotnie. Zbyt, ... momentami dosadne i siarczyste, często prostackie me słowa sprowadziły na manowce w odmętach wirtualnej rzeczywistości, hahaha nie tylko mnie, miało być szyderczo i śmiesznie a biorą poważnie ... a i autorytety od owiec diagnozują u mnie choroby psychiczne, hahahahaha hahahahahaha. cóż.

@zakrawarski: Czajniczek, twój ulubiony czajniczek. Co byś bez niego zrobił. A twoja zdolność dostrzegania dowcipu Dyla. Był bym w stanie w nią uwierzyć gdyby to nie do jakiejś dziewczynki, tylko do twojej baby Dyl napisał, że przeleciała ją drużyna piłkarska. Wtedy jak byś to uznał za  przedni dowcip, to może bym uwierzył że masz potencjał do rozróżniania. Choć dalej mizoginizm jako szczególny ro ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Dziewczynki to stukają guru buddyjscy., o czym dość szeroko informowałem, są na to poniekąd dowody i akurat to masz w dupie, bo to "jednostkowe" przypadki.Ale się strasznie przejąłeś że ktoś napisał jeden komentarz do studentki, która za 5 lat nie będzie nawet pamiętać fascynowania się piłką nożną.
Położyłeś znów buddyzm na łopatki i go flekujesz , przypominam Ci że bud ...  wyświetl więcej

@_serpico_: ale ty Serpiko mało wiesz, tylko dużo gadasz. A dziewczynek stukania to nie dziwie się że buddystom zazdrościsz. Od braku stukania podobno się tak robi. Serpiko stuknij se coś, jak dasz rady.
Wybacz tą zdawkowość odpowiedzi ale wyłożenie tu argumentacji dlaczego twoje wywody tu, na forum są nacechowane wysoką powierzchownością, by nie użyć słowa głupotą, zajęło by mi trochę czas ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Wiem tyle ile przeczytałem, nie musiałem tego nawet czytać , bo w większości tego typu patriarchatów tak jest, fakt faktem że tym się nie przejąłeś za bardzo.Tanie z tą zazdrością, nic nie wiesz na temat mojego życia, wiesz tyle ile sobie wymyśliłeś, pogroź mi przemocą, to się dowiesz więcej i to dość szybko, nie jestem Dyl..
Dzwonić już powoli do kolegi a on do prawnik ...  wyświetl więcej

@_serpico_: ha ha Serpiko. Ja nie chodzę w twojej wadze. I do tego cię lubie. Ale jak bardzo chcesz i będę musiał się bronić, to zapraszam. Ty to zabawny facet jesteś, w ogóle a z tym prawnikiem to już całkiem.
Serpiko niech będzie z tobą moc, mądrość twoja i twoich prawników.
Ps Serpiko, przecież wszystcy wiedzą jak z tobą jest. Nie wystarczy żebyś powiedział że jest inaczej

@piotrwrobel:
Ale co mnie interesuje Twoje życie prywatne ? Mnie Twoje życie prywatne kompletnie nie interesuje, to ty po raz kolejny się zajmujesz czyimś , nie ja , na dodatek grozisz, czego po prostu nie cierpię, czy mnie dotyczy czy nie.
Dyl się zachowuje jak się zachowuje, możesz to zgłosić administracji portalu, a nie grozić.Kim ty jesteś żeby pisać komu dasz w "czapę" a komu nie ? Jeszcze jakieś gadki o samosądach góralskich i góralskiej społeczności.

@_serpico_: ty już nie rozumiesz treści prostych zdań. To może być objaw czegoś groźniejszego. Jeśli jeszcze masz na tyle sił by choć przez chwilę się skupić, to to że powiem, że i taki jak ty u nas we wsi by nie posiedzioł , jest opiną a nie groźbą, ale skoro to napisałem to poleć z tym do swojego prawnika

@piotrwrobel:
Ja nie mam z czym, wyżej masz grożenie, a dalsza cześć to prowokowanie. A z tą społecznością góralską to sam sobie zaprzeczasz , nie tak dawno stwierdziłeś że to katolicki zaścianek, w artach krytykujesz katolicyzm, raptem stałeś się częścią "społeczności". Nie chciało mi się już tego pisać, tak Piotrek, widać widać :).

Nic bym nie napisał , gdyby nie Twoje całościowe

...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: Dylu Dylu,
gierek ostro-słownych też nie rozkminiasz i bierzesz dosłownie, jakim głupim trzeba byłoby być,
by szukać , hahaha internetowego trolla piszesz.
Gierki ostro słowne stosuj do mnie. Polecam też bez obawy Koriolana czy Mariusza. Jak ci się uda komuś z nas dopiec to powiem publicznie żeś mistrz. Nie wal w bezbronnych. Chyba ześ z tych co uwielbiał bić ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Wiesz czego o mnie nie wiesz :)? Bo wszystko wiesz :) Jestem , a w zasadzie byłem , half pro gamerem, zarabiałem na grach :) , pisze Ci o tym dlatego, że Ty kompletnie nie znasz netu, jesteś z innego pokolenia., "pojazdy" które stosujesz w społecznościach graczy którzy mają po rozumiesz 17 lat w górę, byłyby uznane za dno, mówię Ci całkiem serio :), "pojazd" to "pojazd" branie ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
A propos gabarytów i walk :
https://www.youtube.com/watch?(...)wp0wZc0 :)

@_serpico_:
https://www.youtube.com/watch?(...)j_aeO2k
Jedyna albo w ogóle
Wolf doent know he is a wholf , trafiłeś na kogoś kto zdaje sobie z tego sprawe

@piotrwrobel:
Wykorzystala lekko liczac z 20 facetow , a teraz z siebie robi znawce zniowzków
Powodzienia
Wyobraz sobie sytuacje że zakochujesz sie w kobiecie ktora mialla 3 mezow tone kochankow a na sam koniec jesstes ty i zapierdalasz jak durny odkrecajac co ona nawyprawialla
Onanizm ratuje ludzi

@_serpico_: "Onanizm ratuje ludzi " ... eee, to wcale nie jest takie głupie :)))) ... , bo chyba lepiej spłynąć w muszli w postaci plemnika niż stać się mięskiem dla wampirów ??

  _serpico_,  dzień temu

@Mariusz Kajstura:
Mniej więcej :P , miałem retrospektywny wieczór :P , po zarzutach że jestem ( po raz kolejny ) nieszczęśliwym singlem , awersja do niewolnictwa , albo co :P, nie no żarty :) , są na tym świecie naprawdę wspaniałe kobiety :).
Kurczę miałem Ci dać plusa i trafiłem w minus , fatum :)
Na marginesie ,, poważniej , nie wiem czemu i dla mnie jest to strasznie nie z ...  wyświetl więcej

@_serpico_: " miałem retrospektywny wieczór :P"
"Kurczę miałem Ci dać plusa i trafiłem w minus , fatum :)" ... drżenie rączki po takim wieczorku ? :))))))))
Ps, Tak na marginesie zapytam, po co Ci takie towarzystwo ??

  _serpico_,  dzień temu

@Mariusz Kajstura:
To znaczy ? Nie do końca rozumiem z towarzystwem ? Chodzi Ci o okres jak grałem ?

@_serpico_: "Na marginesie ,, poważniej , nie wiem czemu i dla mnie jest to strasznie nie zrozumiałe i poniekąd płytkie , ludzie rozpatrują czyjąś wartość na zasadach posiadania partnera .Nie masz partnera , masz kompleksy,. śmierdzisz :D itd :) "
Nikomu nie musisz udowadniać swojej wartości, wystarczy że udowodnisz ją sobie i w nią uwierzysz, miej odwagę do budowania własnych poglądów i uc ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Ostatnio kumple zdecydowali się wydać swoją płytę z własnej kasy :)
http://blueset.pl/ ... niestety ja się nie nauczyłem grać na żadnym instrumencie, oprócz nerwów ( żartuję ) ;)
http://blueset.pl/files/Bluese(...)ent.mp3

@Mariusz Kajstura: Pozwólcie, że się wtrącę, propo mieć czy nie mieć:-)Zapytano, kiedyś o to pewną panią:jest pani młoda, piękna, inteligentna, bogata....dlaczego, do cholery jasnej nie ma pani partnera? "Właśnie dlatego":-)

@szubrawiec: no właśnie :))))
https://www.youtube.com/watch?(...)OQyn2ac

  _serpico_,  dzień temu

@Mariusz Kajstura:
Tak gry , pc , rozmawiasz z pierwszym Polakiem max level "barbarian " w age of conan unchained na serwerze blood and glory ,. taki specjalny serwer byl wtedy , pół serwera US , bo wtedy był tylko US , mnie ganiało , pvp open world , a druga połowa mnie lubiła :) , to co nieraz czytałem na eiobie że amerykanie nas nie luibią itd że żarty ble ble , miałem pełno amerykańskic ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: jesteś żałosnym śmieciem, któremu juz nie staje, bo i w sumie nie ma do kogo, nie wiem na ile ty śmieciu jesteś zgodny z tym gównianym swoim logo- nickiem i foto, ale jawisz mi się jako zapryszczała kurwa co napierdala bijąc konia 10 x na dzień, tak paskudny i tępy, że o dziewce może tylko pomarzyć. ... w tym przypadku szkoda na ciebie szmato syfilityku nawet minuty ...

A jeś

...  wyświetl więcej

@_serpico_: Ważne w co Ty wierzysz, to w co wierzy Piotr i ktokolwiek inny nie ma takiego wpływu na Twoje życie jak to w co Ty wierzysz. Nie łatwo weryfikować własną wiarę, nie wielu do tego dojrzało. :) Córka od kumpla była i co nieco opowiadała o zlocie, czy zawodach ? graczy chyba w https://worldoftanks.eu/ ... wielka impreza na światowym poziomie, mnie akurat gry komputerowe nie kręcą jestem zbyt wielkim pragmatykiem ;)

@piotrwrobel: cytuję cie kurwo ANALFABETO ..." takie do ludzi zaczoł wyprawiać fanaberie" ZACZOŁ ...i ty się pierdolony małpoludzie troglodyto wliczasz do tej " normalnej lokalnej społeczności" ? reszta taka sama ? ... więc ja pierwszy podziękowałbym za jakiekolwiek znajomości z taką hołotą... ot rodzina ludzi po szkołach specjalnych ...wróbli od pra pra pra babki po wróbla wnucki, o ile ten koniobijca ma rodzinę, w co watpię.

@Dyl Sowizdrzał: https://www.youtube.com/watch?(...)nG-vqd8 ... nie szkoda ci pary na takie potyczki, co po nich pozostaje ?
Chcesz zostać parowozem ?

@Dyl Sowizdrzał: Witaj przyjacielu:-)..."bo ja jedyne co mugłbym dla ciebie zrobić to..."mógłbyś...wziąć słownik ortograficzny:-)

@szubrawiec: take pisanie jake ludzie ;-) z dupy i bez zasad ... ot sokoli pijany mędraku ...

  _serpico_,  dzień temu

@Mariusz Kajstura:
Nie grałem w WOT , nie bardzo mój klimat :) , ja mmorpg, fps , snooker Age of Conan akurat mnie wciągnęło przez ludzi , strasznie mili , dużo było Rosjan też i Ukraińców , Rosjanie różni , zresztą przez Rosjan dostałem 3 krotnego bana , lekkie obelgi typu "genetic mistake " hahah :), nie za darmo , boterzy , unikam słowa hacker , bo to ubliża hackerom, którzy generalnie s ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Hakerzy generalnie są za pełną otwartością i zniesieniem wszelkich szyfrów i różnych zabezpieczeń zabezpieczających zabezpieczenia, przez co genialnie napisane programy przestają należycie funkcjonować :( , co innego crackerzy dla nich łamanie zabezpieczeń jest wezwaniem taka wojna dla wojny ...

@Dyl Sowizdrzał: Każdemu się zdarza:-)Ale, sam niedawno zarzucałeś innym analfabetyzm, stąd moja reakcja...nie, nie jestem niczyim adwokatem...chyba, że, jdynie merytorycznej dyskusji, a nie rzucania"kurwami" na lewo i prawo:-)

@Dyl Sowizdrzał: słabo Dylusiu. Poza tarczą. He he

@Dyl Sowizdrzał: Dyleńku, kochany.
Ilość inwektyw, nie zamienia się w jakość. Wysoce naiwny jesteś sądząc że mogłeś mnie tym sianem, choćby musnąć.
Postaraj się złotuwo. Trochę psychologii.
Ps 10 x bić konia dziennie to chyba niezamierzony komplement. Dowód żywotności w moim wieku. Gdybym potrzebował to przyznam ci się, aż tyle razy nie dał bym rady.
Dla ciebie dobra ra ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: Mariuszku,
Można nie posiadać partnera z wyboru.  Jeśli ten wybór jest głęboko uświadomiony to może być  oznaka wysokiej jazdy. Są tacy nieliczni którzy świadomie nie chcą przywiązania do czegokolwiek. A przywiązanie do partnera to też przywiązanie, czyli brak odwiązania -wolności. Ale tak mają bardzo nieliczni.  Większość po prostu nie potrafi żyć z drugim człowiekiem, w ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: Napiszę to troszkę inaczej może jako pewne uzupełnienie, powinno się partnera dobierać pod siebie nie pod wskazania środowiska w którym się żyje, ale najpierw trzeba poznać samego siebie i swoje ograniczenia przynajmniej na tyle by nie skakać wyżej własnej d... ;)
Ja dopiero po przekroczeniu 50 zacząłem świadomie żyć samotnie, co nie oznacza że nie mam partnerki mam, tylko że ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: To Ty Mariuszu już pół wieku żeś przechadzał na tym łez padole?Myślałem, żeś nieco młodszy, ale fajnie,że w sercu maj, podobnie jak u Koriolana, :-)Tak trzymać:-)

@Mariusz Kajstura: 10/10

@Mariusz Kajstura: @Mariusz Kajstura: ja to właśnie chcę powiedzieć Serpico, tylko on myśli że co ja powiem to po to by go zdołować.  Tymczasem piszę to na serio i w dobrej wierze. Serpiko wysłal tu swoje zdjęcie. Nie znam się na babskich gustach ale chyba dość przystojny. Podobno jak pisze zgrabny. Jak pisze Szubrawiec, czego mu trzeba? Czego by mieć dobry związek. A związku by chciał. Pisze o ty ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: Mariusz i jeszcze jedno. Jeśli sądzisz że ktoś może być wyżej od twojej dupy, to trzeba się dobrze popatrzyć czy czasmi nie jest do dupy

@piotrwrobel: Ja proponowałbym większości singlom wywalić wszystkie poradniki o uwodzeniu do kosza, a o dobrych radach towarzyszy z imprez jak najprędzej zapomnieć i uczyć się oceniać sytuacje własnymi siłami :) Jak tak patrze z perspektywy czasu to te ganianie za "spódniczkami" to straszny bez sens, wystarczy otworzyć oczy by się o tym przekonać ;)

@szubrawiec: Jak Maj to Maj, fajnie jest jak wokoło się zieleni słoneczko przygrzewa i dziewczyny bardziej się uśmiechają ;)

  _serpico_,  dzień temu

@piotrwrobel:
Nie pisałem nigdzie że żeby zdołować, choć być może powinieneś pomyśleć jak kogoś motywować :D .Nie pisałem że haha jestem zgrabny, napisałem tylko jak wyglądam, po tym jak zdaje się pisałeś że gruby :).Nie jestem . Jest ktoś kto pisze na eiobie i uważam że w zasadzie zawsze ma rację :), często mnie dziwiło czemu ktoś nie rozumie, co ta osoba pisze, także to nie jest Piotrek p ...  wyświetl więcej

@_serpico_:@_serpico_: powinienem sie rozbeceć ale jakoś mi to het nie idzie. Wiesz cemu kolego boś innego podobno kalake co sie o litoś od tobie dopominoł, sponiewieroł. Niejaki Kotański jencoł haf ze mo krwawe sracki i takie inne paskudztwa a ty nijakiego ludzkiego odruchu nie mioł. Chuj z Kotańskim. Niek sie nim zbok Dyl zajmuje. Dobra kie napises że mom sie nad tobą zalic to bede. Puki co piso ...  wyświetl więcej

  piotrwrobel,  18 godz. temu

@_serpico_: Serpiko,
Becoł nie bede, ale dam ci rade. Nie jako buddysta, ani nawet sama rada nie jest na wskroś budyyjska. Jest uniwersalna. Możasz ją dostać tylko od ludzi którzy wiedzą o co chodzi, a takim ja jestem.
Piszesz " Życie po wypadku takim jak mój Piotrze, nawet jak się je naprostuje, a to w zasadzie robię całe życie oprócz jakichś sporadycznych gówniarzerskich wyskoków : ...  wyświetl więcej

  _serpico_,  15 godz. temu

@piotrwrobel:
No widzisz Piotrek w takich sytuacjach wiem że nie powinienem mówić o tym, w realu-u nawet sąsiedzi nie wiedzieli i nowi też nie wiedzą że miałem jakiś wypadek, w pracy nie wiedzieli itd, nie mam grupy inwalidzkiej, za czym idzie nie jestem inwalidą, więcej, ja o sobie tak nie myślę.On pisał że jest inwalidą, ciężko to porównać. A IBS czyli zespół jelita drażliwego moja mama m ...  wyświetl więcej

@_serpico_: a ja myśle i skonsultowałem to jeszcze ze swoją babą 172 cm, że wysokość dla kobiet i dla świata nie jest taka ważna. Jak facet jest fajny, mądry i dobry, to wszyscy i małego kochają. Czego i tobie serdecznie życzę i jestem pewien że jedna chwilka i tak będzie

@piotrwrobel: "małe jest piękne":-)

@_serpico_: : mnie trochę facet dziwi. Piszę o Kotońskim. Nic jego nie czytałem, ale słyszałem o nim w superlatywach, od faceta którego madrą książkę czytałem. Od niejakiego Romana Matuszewskiego " człowiek w pułapce swojej natury". Powoływał sie tam na jakieś treści pełne harmonii podobno u Kotońskiego zasłyszane. Tutaj czytam napierdalanki Kotońskiego z Dylem i jestem rozczarowany. Jak łatwo Dyl ...  wyświetl więcej

  _serpico_,  14 godz. temu

@piotrwrobel:
Czemu tylko z żoną ? Proszę o pełne badanie z podziałem na grupy hahaha ..., nie mam kompleksów Piotrek, wcale nie uważam że do końca życia będę singlem.
Co myślę o tym co Dyl napisał na jego temat, czy co myślę o Samcze ? Ciężko będzie przeczytać jego teksty, ponieważ pokasował , no chyba że na tym forum jego.On sam nie wzbudza we mnie emocji, miał ładny styl, ja czyta ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Czemu tylko z żoną ? Bo do sąsiada mom kilometr

  _serpico_,  8 godz. temu

@piotrwrobel:
Temu panu może chodziło o teksty związane z tym całym :P rozwojem duchowym itd, fakt, miał jakieś teksty o medytacji, ale sobie nie przypominam żeby tego było aż tak dużo, choć mogę się mylić,no na pewno Dylowi nie chodziło o te teksty.

  piotrwrobel,  7 godz. temu

@_serpico_: Marek Kotański "Stosunkowo Dobry" tylko nigdzie tego nie ma w necie. Jest tylko spis treści i gadka autora żeby sobie kniżke kupić w księgarni. Ok kupiłbym, gdyby był choć fragment na tyle długi by mnie zachęcił. Z drugiej strony to mnie facet trochę zniechęcił swoimi wpisami. Z Dylem niby ma racje, ale więcej sam sobie zrobił krzywdy swoimi tu wpisami i pohukiwaniem niż zrobił mu sam ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Na stronie jego jest w PDF , no ale to PDF , inne też są.Pojęcia nie mam na kim się wzorował , teksty o medytacji pamiętam mgliście, bo wiesz że to jednak nie mój "klimat". Napisz może mail do niego, jak Ci się chce :).

i to nie ja Cię zminusowałem ...

Oj Mariuszu!...czasami to ganianie za "spódniczkami" jakiś sens miało:-)

@szubrawiec: Niby tak, ale krótki ... ;) Najlepiej wspominam to co spontanicznie się rodziło, bez planowania i ganiana :)

@Mariusz Kajstura: gonienie za spódniczkami nie zawsze powinno sie równać poszukiwaniu partnera życiowego, ale trzeba mieć na uwadze że i spódniczka to taki sam człowiek jak ty.

@piotrwrobel: " ... ale trzeba mieć na uwadze że i spódniczka to taki sam człowiek jak ty. " ... no właśnie o tym w mądrych poradnikach zostało zapomniane :( Drugiego człowieka traktuje się jak zdobycz, zwierzynę łowną ..., w tym właśnie tkwi cały bezsens ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska