Login lub e-mail Hasło   

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"

Polonia Międzyrzecze swoją wędrówkę rozpoczęła tak naprawdę jesienią 1987, kiedy ówczesna drużyna została dopuszczona do rozgrywek klasy C.
Wyświetlenia: 657 Zamieszczono 19/04/2017

Fot. Martyna Gosztyła

Polonia pięła się po szczeblach piłkarskiej drabiny sukcesów w jednym sezonie, aby w kolejnym spaść do klasy niżej. Brak boiska nie powstrzymał  młodych piłkarzy od zdobywania sukcesów. 14 listopada 1988 międzyrzeczanie zagrali po raz pierwszy na swojej murawie i awansowali do B-klasy. Potem było jeszcze lepiej.

Słowa wypowiedziane przez prezesów Polonii Międzyrzecze na otwarciu zabawy jubileuszowej z okazji 30-lecia istnienia klubu na długo zostaną w pamięci piłkarzy i kibiców, którzy od lat wspierają międzyrzecki klub sportowy.

Jest, co świętować!

"Polonia Międzyrzecze ma długą historię wzlotów i upadków. Spijaliśmy śmietankę w latach 1992-1996, kiedy byliśmy
u szczytu. Był to dla nas czas niezliczonych sukcesów. Drużyna mogła się wówczas pochwalić nienaganną kondycją
w rozgrywkach A-klasy” – mówi wiceprezes Adrian Deda.

„Walczyliśmy nawet o awans do okręgówki!” – zaznacza były bramkarz, a obecnie prezes Polonii Międzyrzecze Czesław Sładczyk.

„Nadszedł czas, aby iść do przodu i dać z siebie wszystko. Znów chcemy poczuć smak zwycięstwa – tzn. wrócić na podium i piąć się w górę!” – kontynuuje Adrian Deda.

To nie koniec starań!

- Planów mamy mnóstwo, rodzą się z dnia na dzień. Wszystkie są możliwe do zrealizowania. Aby wprowadzić je
w życie potrzeba czasu i motywacji ze strony drużyny – mówi wiceprezes.

„Chcemy dalej kontynuować tradycję klubu i w przyszłości zapewnić naszym dzieciom miejsce do rozwijania swoich zainteresowań” – mówi jeden z zawodników.

Odkrywamy nowe talenty!

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie! Piłkarze Polonii – Międzyrzecze wraz z całym zarządem wzięli sobie te powiedzenie do serca. Chcą bowiem na szerszą skalę propagować zdrowy tryb życia. Dodatkowo pragną angażować
w rozwój klubu młodych piłkarzy i odkrywać nowe talenty.

Polonia – Międzyrzecze ma 30-letnią tradycję. Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje.

 

 Artykuł: Nel Korytnicka

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1123
10
komentarze: 24 | wyświetlenia: 516
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1536
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1569
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 920
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 564
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 313
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 698
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 722
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 609
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105234
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1192719
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131062
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114642
102
komentarze: 26 | wyświetlenia: 274098
 
Autor
Artykuł  nse,  19/04/2017

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"
Wygląda na to że nie tylko, bo przecież też cel trzeba umieć postawić ? ... :))))))
" Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje."

  nse,  19/04/2017

@Dyl Sowizdrzał: http://www.manta.com.pl/en/led5003 ... tego się nie naprawia, to się kupuje :)))))
Ps. nie załapałeś podtekstu :)

Masz no dziewczyno plusa na zachętę...witamy na eiobie...choć wiedz, że eioba to nie pudelek...grasuje tu nijaki Badyl...cenzor i inkwizytor, że Ho! Ho!...jak żeś delikatna i wrażliwa jak mimoza...lepiej daruj sobie...:-)

@piotrwrobel: Biedny Dyl. Tylko dlaczego reszta traktuje go jak by był normalny?
Dlatego, ze ludzie maja odmienne zdania.
Znakomity przyklad roznicy zdan podal filozof Bertrand Russell dotyczacy wiary w istnienie boga
porownujac mozliwosc jego istnienia z mozliwoscia, że pomiędzy Ziemią a Marsem krąży po eliptycznej orbicie czajniczek do herbaty z chińskiej porcelany
In ...  wyświetl więcej

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: "Onanizm ratuje ludzi " ... eee, to wcale nie jest takie głupie :)))) ... , bo chyba lepiej spłynąć w muszli w postaci plemnika niż stać się mięskiem dla wampirów ??

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: " miałem retrospektywny wieczór :P"
"Kurczę miałem Ci dać plusa i trafiłem w minus , fatum :)" ... drżenie rączki po takim wieczorku ? :))))))))
Ps, Tak na marginesie zapytam, po co Ci takie towarzystwo ??

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: "Na marginesie ,, poważniej , nie wiem czemu i dla mnie jest to strasznie nie zrozumiałe i poniekąd płytkie , ludzie rozpatrują czyjąś wartość na zasadach posiadania partnera .Nie masz partnera , masz kompleksy,. śmierdzisz :D itd :) "
Nikomu nie musisz udowadniać swojej wartości, wystarczy że udowodnisz ją sobie i w nią uwierzysz, miej odwagę do budowania własnych poglądów i uc ...  wyświetl więcej

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: Ostatnio kumple zdecydowali się wydać swoją płytę z własnej kasy :)
http://blueset.pl/ ... niestety ja się nie nauczyłem grać na żadnym instrumencie, oprócz nerwów ( żartuję ) ;)
http://blueset.pl/files/Bluese(...)ent.mp3

@Mariusz Kajstura: Pozwólcie, że się wtrącę, propo mieć czy nie mieć:-)Zapytano, kiedyś o to pewną panią:jest pani młoda, piękna, inteligentna, bogata....dlaczego, do cholery jasnej nie ma pani partnera? "Właśnie dlatego":-)

  nse,  22/04/2017

@szubrawiec: no właśnie :))))
https://www.youtube.com/watch?(...)OQyn2ac

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: Ważne w co Ty wierzysz, to w co wierzy Piotr i ktokolwiek inny nie ma takiego wpływu na Twoje życie jak to w co Ty wierzysz. Nie łatwo weryfikować własną wiarę, nie wielu do tego dojrzało. :) Córka od kumpla była i co nieco opowiadała o zlocie, czy zawodach ? graczy chyba w https://worldoftanks.eu/ ... wielka impreza na światowym poziomie, mnie akurat gry komputerowe nie kręcą jestem zbyt wielkim pragmatykiem ;)

  nse,  22/04/2017

@Dyl Sowizdrzał: https://www.youtube.com/watch?(...)nG-vqd8 ... nie szkoda ci pary na takie potyczki, co po nich pozostaje ?
Chcesz zostać parowozem ?

@Dyl Sowizdrzał: Witaj przyjacielu:-)..."bo ja jedyne co mugłbym dla ciebie zrobić to..."mógłbyś...wziąć słownik ortograficzny:-)

  nse,  22/04/2017

@_serpico_: Hakerzy generalnie są za pełną otwartością i zniesieniem wszelkich szyfrów i różnych zabezpieczeń zabezpieczających zabezpieczenia, przez co genialnie napisane programy przestają należycie funkcjonować :( , co innego crackerzy dla nich łamanie zabezpieczeń jest wezwaniem taka wojna dla wojny ...

@Dyl Sowizdrzał: Każdemu się zdarza:-)Ale, sam niedawno zarzucałeś innym analfabetyzm, stąd moja reakcja...nie, nie jestem niczyim adwokatem...chyba, że, jdynie merytorycznej dyskusji, a nie rzucania"kurwami" na lewo i prawo:-)

  nse,  22/04/2017

@piotrwrobel: Napiszę to troszkę inaczej może jako pewne uzupełnienie, powinno się partnera dobierać pod siebie nie pod wskazania środowiska w którym się żyje, ale najpierw trzeba poznać samego siebie i swoje ograniczenia przynajmniej na tyle by nie skakać wyżej własnej d... ;)
Ja dopiero po przekroczeniu 50 zacząłem świadomie żyć samotnie, co nie oznacza że nie mam partnerki mam, tylko że ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: To Ty Mariuszu już pół wieku żeś przechadzał na tym łez padole?Myślałem, żeś nieco młodszy, ale fajnie,że w sercu maj, podobnie jak u Koriolana, :-)Tak trzymać:-)

  nse,  22/04/2017

@piotrwrobel: Ja proponowałbym większości singlom wywalić wszystkie poradniki o uwodzeniu do kosza, a o dobrych radach towarzyszy z imprez jak najprędzej zapomnieć i uczyć się oceniać sytuacje własnymi siłami :) Jak tak patrze z perspektywy czasu to te ganianie za "spódniczkami" to straszny bez sens, wystarczy otworzyć oczy by się o tym przekonać ;)

  nse,  22/04/2017

@szubrawiec: Jak Maj to Maj, fajnie jest jak wokoło się zieleni słoneczko przygrzewa i dziewczyny bardziej się uśmiechają ;)

@piotrwrobel: "małe jest piękne":-)

Oj Mariuszu!...czasami to ganianie za "spódniczkami" jakiś sens miało:-)

  nse,  22/04/2017

@szubrawiec: Niby tak, ale krótki ... ;) Najlepiej wspominam to co spontanicznie się rodziło, bez planowania i ganiana :)

  nse,  22/04/2017

@piotrwrobel: " ... ale trzeba mieć na uwadze że i spódniczka to taki sam człowiek jak ty. " ... no właśnie o tym w mądrych poradnikach zostało zapomniane :( Drugiego człowieka traktuje się jak zdobycz, zwierzynę łowną ..., w tym właśnie tkwi cały bezsens ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska