Login lub e-mail Hasło   

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"

Polonia Międzyrzecze swoją wędrówkę rozpoczęła tak naprawdę jesienią 1987, kiedy ówczesna drużyna została dopuszczona do rozgrywek klasy C.
Wyświetlenia: 157 Zamieszczono 19/04/2017

Fot. Martyna Gosztyła

Polonia pięła się po szczeblach piłkarskiej drabiny sukcesów w jednym sezonie, aby w kolejnym spaść do klasy niżej. Brak boiska nie powstrzymał  młodych piłkarzy od zdobywania sukcesów. 14 listopada 1988 międzyrzeczanie zagrali po raz pierwszy na swojej murawie i awansowali do B-klasy. Potem było jeszcze lepiej.

Słowa wypowiedziane przez prezesów Polonii Międzyrzecze na otwarciu zabawy jubileuszowej z okazji 30-lecia istnienia klubu na długo zostaną w pamięci piłkarzy i kibiców, którzy od lat wspierają międzyrzecki klub sportowy.

Jest, co świętować!

"Polonia Międzyrzecze ma długą historię wzlotów i upadków. Spijaliśmy śmietankę w latach 1992-1996, kiedy byliśmy
u szczytu. Był to dla nas czas niezliczonych sukcesów. Drużyna mogła się wówczas pochwalić nienaganną kondycją
w rozgrywkach A-klasy” – mówi wiceprezes Adrian Deda.

„Walczyliśmy nawet o awans do okręgówki!” – zaznacza były bramkarz, a obecnie prezes Polonii Międzyrzecze Czesław Sładczyk.

„Nadszedł czas, aby iść do przodu i dać z siebie wszystko. Znów chcemy poczuć smak zwycięstwa – tzn. wrócić na podium i piąć się w górę!” – kontynuuje Adrian Deda.

To nie koniec starań!

- Planów mamy mnóstwo, rodzą się z dnia na dzień. Wszystkie są możliwe do zrealizowania. Aby wprowadzić je
w życie potrzeba czasu i motywacji ze strony drużyny – mówi wiceprezes.

„Chcemy dalej kontynuować tradycję klubu i w przyszłości zapewnić naszym dzieciom miejsce do rozwijania swoich zainteresowań” – mówi jeden z zawodników.

Odkrywamy nowe talenty!

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie! Piłkarze Polonii – Międzyrzecze wraz z całym zarządem wzięli sobie te powiedzenie do serca. Chcą bowiem na szerszą skalę propagować zdrowy tryb życia. Dodatkowo pragną angażować
w rozwój klubu młodych piłkarzy i odkrywać nowe talenty.

Polonia – Międzyrzecze ma 30-letnią tradycję. Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje.

 

 Artykuł: Nel Korytnicka

 

Podobne artykuły


24
komentarze: 12 | wyświetlenia: 961
22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1961
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 799
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 769
16
komentarze: 38 | wyświetlenia: 882
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1162
16
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1351
15
komentarze: 92 | wyświetlenia: 1022
15
komentarze: 1 | wyświetlenia: 651
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 645
15
komentarze: 21 | wyświetlenia: 705
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 895
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 612
14
komentarze: 12 | wyświetlenia: 887
 
Autor
Artykuł



hahahha, ale artykuł ! brawo ! cała drużyna panią miała ? hahahhaha, tak słodzić to trzeba wiedzieć za ile , albo za co ... 12 krotna penetracja zapewne strzelonych parę bramek ... czekamy na 500+ 11 razy z rzedu, aahhahaahahahaha miedzyrzecze ... niezły rozkrok zrobiłaś.

@Dyl Sowizdrzał: Miejże trochi litości dla debiutantki...wszak urocza:-)...idę o zakład, że sam strzeliłbyś gola!

@szubrawiec: tak, kurwa wystarczy , że takie niedojeby jak ty naprodukowali tałatajstwa i rozlazlo sie toto jak pluskwy po sienniku, dziedziczna bida, patologia i tumaństwo ... przekrój społeczeństwa.

  WITOIL,  20/04/2017

@Dyl Sowizdrzał: Widać, że musisz mieć nudne życie skoro siedzisz tu i hejtujesz wszystko. Może Ciebie w dzieciństwie penetrowali i się teraz wyżywasz na innych?? Jeśli tak to nic tylko współczuć :/

@WITOIL: tak, w tym samym czasie penetrowali co twego ojca, jak na twoja meme wołaja ? hesus ? tylko po to fajansiarzu się zarejestrowałeś by 1 wpis zrobić ? gratulacje. A może to ty kotoński pomiocie , to by było juz twoje 5 lewe konto, przebijesz świastaka i lajlę.

@Dyl Sowizdrzał: założyłem konto bo żal mi takich ludzi jak ty :( może sprawiają ci takie rzeczy przyjemność skoro o nich piszesz :)

@WITOIL: prócz, że srasz tu i pierwszy mnie zaczepiasz coś masz do napisania czy powiedzenia ? jakieś przemyślenia ? artykuły ? chęć podzielenia się spostrzeżeniami czy wiedzą, bo szczekać jak teraz to robisz potrafi każdy lebiega ... bronisz może tego art. piłkarzyku ? nędza w kapuście , art który powinien zostać umieszczony w dziale sport na ostatniej stronie, ...ale w sumie są tu i tacy , którz ...  wyświetl więcej

"Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!"
Wygląda na to że nie tylko, bo przecież też cel trzeba umieć postawić ? ... :))))))
" Nie dziwne jest więc, że w dalszym ciągu się rozwija. Stawia sobie nowe cele, które stopniowo, ale skrupulatnie realizuje."

@Mariusz Kajstura: ty kurwa, tez lepiej idź pogrzeb w telewizorku a nie pierdolisz od roku tę samą mantrę, lepiej napraw mantę ...

@Dyl Sowizdrzał: http://www.manta.com.pl/en/led5003 ... tego się nie naprawia, to się kupuje :)))))
Ps. nie załapałeś podtekstu :)

@Mariusz Kajstura: podsrekstu, wieczne dywagacje.

Masz no dziewczyno plusa na zachętę...witamy na eiobie...choć wiedz, że eioba to nie pudelek...grasuje tu nijaki Badyl...cenzor i inkwizytor, że Ho! Ho!...jak żeś delikatna i wrażliwa jak mimoza...lepiej daruj sobie...:-)

@piotrwrobel: gorzoła widzę spustoszenia po "świętach " narobiła w nielicznych już szarych komórkach ...jedynaczkach ... kochaj te swoje baranki, kozy , owce czy co tam hodujesz ... pielęgnuj również tych,
co Ci tu wtórują ... rozmowa z niektórymi tutaj od dłuższego już czasu nie ma jakiegokolwiek sensu,
widzę , że gierek ostro-słownych też nie rozkminiasz i bierzesz dosłownie, jakim ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: Biedny Dyl. Tylko dlaczego reszta traktuje go jak by był normalny?
Dlatego, ze ludzie maja odmienne zdania.
Znakomity przyklad roznicy zdan podal filozof Bertrand Russell dotyczacy wiary w istnienie boga
porownujac mozliwosc jego istnienia z mozliwoscia, że pomiędzy Ziemią a Marsem krąży po eliptycznej orbicie czajniczek do herbaty z chińskiej porcelany
In ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: haha, nie ma to jak starzy przyjaciele ... powiedział Puchatek do prosiaczka hahahaa ;-) lub odwrotnie. Zbyt, ... momentami dosadne i siarczyste, często prostackie me słowa sprowadziły na manowce w odmętach wirtualnej rzeczywistości, hahaha nie tylko mnie, miało być szyderczo i śmiesznie a biorą poważnie ... a i autorytety od owiec diagnozują u mnie choroby psychiczne, hahahahaha hahahahahaha. cóż.

@piotrwrobel:
Dziewczynki to stukają guru buddyjscy., o czym dość szeroko informowałem, są na to poniekąd dowody i akurat to masz w dupie, bo to "jednostkowe" przypadki.Ale się strasznie przejąłeś że ktoś napisał jeden komentarz do studentki, która za 5 lat nie będzie nawet pamiętać fascynowania się piłką nożną.
Położyłeś znów buddyzm na łopatki i go flekujesz , przypominam Ci że bud ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Wiem tyle ile przeczytałem, nie musiałem tego nawet czytać , bo w większości tego typu patriarchatów tak jest, fakt faktem że tym się nie przejąłeś za bardzo.Tanie z tą zazdrością, nic nie wiesz na temat mojego życia, wiesz tyle ile sobie wymyśliłeś, pogroź mi przemocą, to się dowiesz więcej i to dość szybko, nie jestem Dyl..
Dzwonić już powoli do kolegi a on do prawnik ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Ale co mnie interesuje Twoje życie prywatne ? Mnie Twoje życie prywatne kompletnie nie interesuje, to ty po raz kolejny się zajmujesz czyimś , nie ja , na dodatek grozisz, czego po prostu nie cierpię, czy mnie dotyczy czy nie.
Dyl się zachowuje jak się zachowuje, możesz to zgłosić administracji portalu, a nie grozić.Kim ty jesteś żeby pisać komu dasz w "czapę" a komu nie ? Jeszcze jakieś gadki o samosądach góralskich i góralskiej społeczności.

@piotrwrobel:
Ja nie mam z czym, wyżej masz grożenie, a dalsza cześć to prowokowanie. A z tą społecznością góralską to sam sobie zaprzeczasz , nie tak dawno stwierdziłeś że to katolicki zaścianek, w artach krytykujesz katolicyzm, raptem stałeś się częścią "społeczności". Nie chciało mi się już tego pisać, tak Piotrek, widać widać :).

Nic bym nie napisał , gdyby nie Twoje całościowe

...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Wiesz czego o mnie nie wiesz :)? Bo wszystko wiesz :) Jestem , a w zasadzie byłem , half pro gamerem, zarabiałem na grach :) , pisze Ci o tym dlatego, że Ty kompletnie nie znasz netu, jesteś z innego pokolenia., "pojazdy" które stosujesz w społecznościach graczy którzy mają po rozumiesz 17 lat w górę, byłyby uznane za dno, mówię Ci całkiem serio :), "pojazd" to "pojazd" branie ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
A propos gabarytów i walk :
https://www.youtube.com/watch?(...)wp0wZc0 :)

@_serpico_:
https://www.youtube.com/watch?(...)j_aeO2k
Jedyna albo w ogóle
Wolf doent know he is a wholf , trafiłeś na kogoś kto zdaje sobie z tego sprawe

@piotrwrobel:
Wykorzystala lekko liczac z 20 facetow , a teraz z siebie robi znawce zniowzków
Powodzienia
Wyobraz sobie sytuacje że zakochujesz sie w kobiecie ktora mialla 3 mezow tone kochankow a na sam koniec jesstes ty i zapierdalasz jak durny odkrecajac co ona nawyprawialla
Onanizm ratuje ludzi

@_serpico_: "Onanizm ratuje ludzi " ... eee, to wcale nie jest takie głupie :)))) ... , bo chyba lepiej spłynąć w muszli w postaci plemnika niż stać się mięskiem dla wampirów ??

@Mariusz Kajstura:
Mniej więcej :P , miałem retrospektywny wieczór :P , po zarzutach że jestem ( po raz kolejny ) nieszczęśliwym singlem , awersja do niewolnictwa , albo co :P, nie no żarty :) , są na tym świecie naprawdę wspaniałe kobiety :).
Kurczę miałem Ci dać plusa i trafiłem w minus , fatum :)
Na marginesie ,, poważniej , nie wiem czemu i dla mnie jest to strasznie nie z ...  wyświetl więcej

@_serpico_: " miałem retrospektywny wieczór :P"
"Kurczę miałem Ci dać plusa i trafiłem w minus , fatum :)" ... drżenie rączki po takim wieczorku ? :))))))))
Ps, Tak na marginesie zapytam, po co Ci takie towarzystwo ??

@Mariusz Kajstura:
To znaczy ? Nie do końca rozumiem z towarzystwem ? Chodzi Ci o okres jak grałem ?

@_serpico_: "Na marginesie ,, poważniej , nie wiem czemu i dla mnie jest to strasznie nie zrozumiałe i poniekąd płytkie , ludzie rozpatrują czyjąś wartość na zasadach posiadania partnera .Nie masz partnera , masz kompleksy,. śmierdzisz :D itd :) "
Nikomu nie musisz udowadniać swojej wartości, wystarczy że udowodnisz ją sobie i w nią uwierzysz, miej odwagę do budowania własnych poglądów i uc ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Ostatnio kumple zdecydowali się wydać swoją płytę z własnej kasy :)
http://blueset.pl/ ... niestety ja się nie nauczyłem grać na żadnym instrumencie, oprócz nerwów ( żartuję ) ;)
http://blueset.pl/files/Bluese(...)ent.mp3

@Mariusz Kajstura: Pozwólcie, że się wtrącę, propo mieć czy nie mieć:-)Zapytano, kiedyś o to pewną panią:jest pani młoda, piękna, inteligentna, bogata....dlaczego, do cholery jasnej nie ma pani partnera? "Właśnie dlatego":-)

@Mariusz Kajstura:
Tak gry , pc , rozmawiasz z pierwszym Polakiem max level "barbarian " w age of conan unchained na serwerze blood and glory ,. taki specjalny serwer byl wtedy , pół serwera US , bo wtedy był tylko US , mnie ganiało , pvp open world , a druga połowa mnie lubiła :) , to co nieraz czytałem na eiobie że amerykanie nas nie luibią itd że żarty ble ble , miałem pełno amerykańskic ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: jesteś żałosnym śmieciem, któremu juz nie staje, bo i w sumie nie ma do kogo, nie wiem na ile ty śmieciu jesteś zgodny z tym gównianym swoim logo- nickiem i foto, ale jawisz mi się jako zapryszczała kurwa co napierdala bijąc konia 10 x na dzień, tak paskudny i tępy, że o dziewce może tylko pomarzyć. ... w tym przypadku szkoda na ciebie szmato syfilityku nawet minuty ...

A jeś

...  wyświetl więcej

@_serpico_: Ważne w co Ty wierzysz, to w co wierzy Piotr i ktokolwiek inny nie ma takiego wpływu na Twoje życie jak to w co Ty wierzysz. Nie łatwo weryfikować własną wiarę, nie wielu do tego dojrzało. :) Córka od kumpla była i co nieco opowiadała o zlocie, czy zawodach ? graczy chyba w https://worldoftanks.eu/ ... wielka impreza na światowym poziomie, mnie akurat gry komputerowe nie kręcą jestem zbyt wielkim pragmatykiem ;)

@piotrwrobel: cytuję cie kurwo ANALFABETO ..." takie do ludzi zaczoł wyprawiać fanaberie" ZACZOŁ ...i ty się pierdolony małpoludzie troglodyto wliczasz do tej " normalnej lokalnej społeczności" ? reszta taka sama ? ... więc ja pierwszy podziękowałbym za jakiekolwiek znajomości z taką hołotą... ot rodzina ludzi po szkołach specjalnych ...wróbli od pra pra pra babki po wróbla wnucki, o ile ten koniobijca ma rodzinę, w co watpię.

@Dyl Sowizdrzał: https://www.youtube.com/watch?(...)nG-vqd8 ... nie szkoda ci pary na takie potyczki, co po nich pozostaje ?
Chcesz zostać parowozem ?

@Dyl Sowizdrzał: Witaj przyjacielu:-)..."bo ja jedyne co mugłbym dla ciebie zrobić to..."mógłbyś...wziąć słownik ortograficzny:-)

@szubrawiec: take pisanie jake ludzie ;-) z dupy i bez zasad ... ot sokoli pijany mędraku ...

@Mariusz Kajstura:
Nie grałem w WOT , nie bardzo mój klimat :) , ja mmorpg, fps , snooker Age of Conan akurat mnie wciągnęło przez ludzi , strasznie mili , dużo było Rosjan też i Ukraińców , Rosjanie różni , zresztą przez Rosjan dostałem 3 krotnego bana , lekkie obelgi typu "genetic mistake " hahah :), nie za darmo , boterzy , unikam słowa hacker , bo to ubliża hackerom, którzy generalnie s ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Hakerzy generalnie są za pełną otwartością i zniesieniem wszelkich szyfrów i różnych zabezpieczeń zabezpieczających zabezpieczenia, przez co genialnie napisane programy przestają należycie funkcjonować :( , co innego crackerzy dla nich łamanie zabezpieczeń jest wezwaniem taka wojna dla wojny ...

@Dyl Sowizdrzał: Każdemu się zdarza:-)Ale, sam niedawno zarzucałeś innym analfabetyzm, stąd moja reakcja...nie, nie jestem niczyim adwokatem...chyba, że, jdynie merytorycznej dyskusji, a nie rzucania"kurwami" na lewo i prawo:-)

@piotrwrobel: Napiszę to troszkę inaczej może jako pewne uzupełnienie, powinno się partnera dobierać pod siebie nie pod wskazania środowiska w którym się żyje, ale najpierw trzeba poznać samego siebie i swoje ograniczenia przynajmniej na tyle by nie skakać wyżej własnej d... ;)
Ja dopiero po przekroczeniu 50 zacząłem świadomie żyć samotnie, co nie oznacza że nie mam partnerki mam, tylko że ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: To Ty Mariuszu już pół wieku żeś przechadzał na tym łez padole?Myślałem, żeś nieco młodszy, ale fajnie,że w sercu maj, podobnie jak u Koriolana, :-)Tak trzymać:-)

@piotrwrobel: Ja proponowałbym większości singlom wywalić wszystkie poradniki o uwodzeniu do kosza, a o dobrych radach towarzyszy z imprez jak najprędzej zapomnieć i uczyć się oceniać sytuacje własnymi siłami :) Jak tak patrze z perspektywy czasu to te ganianie za "spódniczkami" to straszny bez sens, wystarczy otworzyć oczy by się o tym przekonać ;)

@szubrawiec: Jak Maj to Maj, fajnie jest jak wokoło się zieleni słoneczko przygrzewa i dziewczyny bardziej się uśmiechają ;)

@piotrwrobel:
Nie pisałem nigdzie że żeby zdołować, choć być może powinieneś pomyśleć jak kogoś motywować :D .Nie pisałem że haha jestem zgrabny, napisałem tylko jak wyglądam, po tym jak zdaje się pisałeś że gruby :).Nie jestem . Jest ktoś kto pisze na eiobie i uważam że w zasadzie zawsze ma rację :), często mnie dziwiło czemu ktoś nie rozumie, co ta osoba pisze, także to nie jest Piotrek p ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
No widzisz Piotrek w takich sytuacjach wiem że nie powinienem mówić o tym, w realu-u nawet sąsiedzi nie wiedzieli i nowi też nie wiedzą że miałem jakiś wypadek, w pracy nie wiedzieli itd, nie mam grupy inwalidzkiej, za czym idzie nie jestem inwalidą, więcej, ja o sobie tak nie myślę.On pisał że jest inwalidą, ciężko to porównać. A IBS czyli zespół jelita drażliwego moja mama m ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: "małe jest piękne":-)

@piotrwrobel:
Czemu tylko z żoną ? Proszę o pełne badanie z podziałem na grupy hahaha ..., nie mam kompleksów Piotrek, wcale nie uważam że do końca życia będę singlem.
Co myślę o tym co Dyl napisał na jego temat, czy co myślę o Samcze ? Ciężko będzie przeczytać jego teksty, ponieważ pokasował , no chyba że na tym forum jego.On sam nie wzbudza we mnie emocji, miał ładny styl, ja czyta ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel:
Temu panu może chodziło o teksty związane z tym całym :P rozwojem duchowym itd, fakt, miał jakieś teksty o medytacji, ale sobie nie przypominam żeby tego było aż tak dużo, choć mogę się mylić,no na pewno Dylowi nie chodziło o te teksty.

@piotrwrobel:
Na stronie jego jest w PDF , no ale to PDF , inne też są.Pojęcia nie mam na kim się wzorował , teksty o medytacji pamiętam mgliście, bo wiesz że to jednak nie mój "klimat". Napisz może mail do niego, jak Ci się chce :).

i to nie ja Cię zminusowałem ...

Oj Mariuszu!...czasami to ganianie za "spódniczkami" jakiś sens miało:-)

@szubrawiec: Niby tak, ale krótki ... ;) Najlepiej wspominam to co spontanicznie się rodziło, bez planowania i ganiana :)

@piotrwrobel: " ... ale trzeba mieć na uwadze że i spódniczka to taki sam człowiek jak ty. " ... no właśnie o tym w mądrych poradnikach zostało zapomniane :( Drugiego człowieka traktuje się jak zdobycz, zwierzynę łowną ..., w tym właśnie tkwi cały bezsens ...

@piotrwrobel: "Jak łatwo Dyl dobrał mu się do skóry"-pozwól Piotrze, że się wtrącę, rzeczywiście Kotoński sam sobie w nogę strzelił, wdając się w pyskówki z Dylem, tym bardziej że, nie oszukujmy się, to co najczęściej prezentuje Dyl to poziom podrosłej gimbazy;zero merytoryki, zero argumentów, ot byle komuś nawrzucać(na dodatek powtarza się, że aż mdło-wyświechtane slogany, typu"ryży Tłusk, czy"ro ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: Wierzę Piotrze, że wszystko ma swój cel i sens.Może i te "bidoki" wyciągną jakieś wnioski z Dylowego obstrzału.Ale faktem jest, że łatwiej stanąć murem za silnym,niż w obronie słabszego.Wiesz jak to z nami, ludźmi jest:po co się narażać...

@szubrawiec: "po co się narażać"...........po to aby sie zarażać ! Nie wiesz o tym ?

@piotrwrobel: "wszystko jest po coś"...... a jesli poc-osia nie ma to reszty tez nie ?????

@piotrwrobel: @szubrawiec: gadka szmatka dwóch pajacy, sami sobie wydajecie "mędrcy" świadectwo, hahah z 3 powyższych wpisów wynika, że nikt z was pajace nie przeczytał nawet jednego art tego obsrajspodnie a mundrujeta tutaj ... więc o czym wy tu rozprawiacie ? cofnijcie się do kilku dni gdzie przekrzykiwal sie tu ze mną kotoński ... jest tam tyle moich wklejek z jego forum i kałczingu, sporo link ...  wyświetl więcej

@piotrwrobel: Sprawdzam !

@szubrawiec: @szubrawiec: najlepiej stanąć za tym, kto ma sklepik nocny z wódą ...

@zakrawarski: A skąd mam wiedzieć? Ja nawet nie wiem czemu kura je, pije a nie szczy?

@szubrawiec: Opowiem ci przy innej okazji....idz teraz i lulaj !

@piotrwrobel: Sa rozne zdania na ten temat.
Ci z Vatykanu twierdza, ze jestem odbiciem boga, a wiec on musi wygladac tak jak ja.
Inni twierdza, ze wyewolulowalem w prosatej linii od szympansa a w dalszej od stworzen ktore
wyszly na lad z wody, dlatego w brzuchu mamy plywamy w wodzie.
Masz jakies inne teorie na ten temat ? Jesli tak podejmij dialog z Vatykanem !



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska