Login lub e-mail Hasło   

Gdzie tu sens, gdzie logika

Samotnej kobiecie marzy się, że pozna w klubie fajnego faceta, który zawróci jej w głowie, a ona jemu. Jednak faceci nie chodzą do klubów szukać kobiety do związku!
Wyświetlenia: 3.154 Zamieszczono 27/04/2017

Jasiu puścił bąka w klasie, więc pani nauczycielka kazała mu wyjść na korytarz. Jasiu wyszedł i mamrotał sobie coś pod nosem. Natknął się na dyrektora szkoły, który zapytał się go, czemu nie jest w klasie i co tam sobie mamrocze pod nosem. Jasiu odpowiedział, że niechcący puścił baka w klasie i pani nauczycielka kazała mu wyjść. Więc zastanawia się na głos, gdzie w tym sens, gdzie logika, on wyszedł na świeże powietrze, a oni zostali tam w tym smrodzie?

 

Tak samo nie ma logiki w marzeniach kobiet o poznaniu w klubie fajnego faceta, który zawróci jej w głowie, a ona jemu. Nic nie pomoże strojenie się, malowanie (mężczyźni nie lubią jak kobiety naznaczają ich szminką), odchudzanie się na potęgę, (bo mężczyźni, nie lubią leżeć na „kościach”), wyjście z koleżankami, wśród których wyróżniacie się urodą i elokwencją (mężczyźni nie lubią zbyt inteligentnych i boją się zbyt urodziwych kobiet). Nie pomoże fałszywe zapewnianie, że idziecie tylko potańczyć, albo napić się drinka (to, czemu się rozglądacie, prowokujecie wzrokiem i wysyłacie niezrozumiałe dla większości mężczyzn sygnały). Wiadomo, jakie są wasze prawdziwe oczekiwania, prawdziwe marzenia kobiet („o młodym, przystojnym, bogatym księciu”).

 

Jednak w 90 procentach, możesz być pewna, że takiego, któremu uda ci się zawrócić w głowie, z pewnością w klubie nie spotkasz. Jest, bowiem bardzo duża różnica pomiędzy oczekiwaniami kobiet i mężczyzn. Kobiety chciałoby poznać w klubie faceta najlepiej do stałego związku, natomiast większość facetów chce się „nawalić” i wyrwać sobie panienkę na jedną noc. Nawalają się, bo wtedy jest im wszystko jedno, z kim pójdą, na tę jedną noc.

 

Dlaczego faceci muszą się nawalić, aby wyrwać sobie panienkę, bo nie są odważni, żeby nie powiedzieć nieśmiali, a po kielichu nie boją się już niczego (gdzie tu sens, gdzie logika?). Większości kobiet wydaje się też, że facet zrozumie wysyłane przez nie sygnały. Nic bardziej mylnego, 90 procent facetów nie rozumie za grosz waszych sygnałów (żeby nie powiedzieć, nie rozumie psychiki kobiet), chyba, że weźmie je jako zachętę do nawiązania znajomości i odbycia stosunku.

 

Faceci najbardziej boją się odrzucenia (szczególnie na oczach kolegów), dlatego ochoczo (po kielichu) podchodzą do kobiet w klubach, gdzie jest ciemno, głośno i tłoczno (gdzie ich ewentualna porażka może przejść niezauważona). Jednak już w kawiarniach, w blasku dnia faceci stają się tchórzami nawet, gdy kobiety wysyłają im sygnały - zielonego światła. Niestety ci, do których te zielone światła są skierowane, nie rozumieją ich, lub nie mają „męskiej” odwagi.

 

Tak to już jest w naszej kulturze, że im bardziej mężczyzna jest prostacki i arogancki, tym jest odważniejszy i to ci podchodzą, żeby do kobiet zagadać!. I często są też odważniejsi w „namawianiu” (według wtajemniczonych, nie trzeba zbytnio naciskać, bo coraz więcej kobiet jest „wyzwolonych”) kobiet do seksu. I często są też sprytniejsi, jak zmusić wartościowszą (wykształconą, na stanowisku) od siebie kobietę do małżeństwa (niechciana ciąża).

 

Jaka jest, więc konkluzja, wynikająca z tego tekstu (sensowna i logiczna), jeżeli chcesz poznać wartościowego faceta, pamiętaj że nic tak nie łączy jak wspólne pasje, w grupie ludzi, którzy są tam, w tym samym celu, co ty. To właśnie w takich miejscach (oprócz szkoły czy studiów), tworzą się przyjaźnie i związki na całe lata. Jeżeli nie masz takich możliwości, musisz sama podejść i wybranego przez ciebie faceta zaprosić go do tańca lub zaproponować mu randkę „w ciemno”.

Podobne artykuły


13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 637
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1415
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1106
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 821
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1147
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1401
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 667
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1110
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1322
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1241
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 509
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 709
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 407
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Koriolan,  27/04/2017

Artykuł jest fajny. Dość dobrze nakreśla sytuację damsko - męską. Dla mnie tylko wnioski i rady są fałszywe. W/g mnie opis dotyczy ludzi normalnych, nie znających prawdziwej miłości. Tacy ludzie budują związki na bazie 'wspólnych zainteresowań'. Drogą którą ja proponuję jest inna. Opiera się na twierdzeniu, że prawdziwa miłość to świadomość. A więc samotne kobiety powinny nabierać świadomości by ...  wyświetl więcej

  Henear,  27/04/2017

@Koriolan: wyobrazam sobie ciebie w haremie gdzie rozwalony na poduszkach z drinkiem w reku napelniasz swiadomoscia piekne grono wyzwolonych kobiet.
;D

  Koriolan,  28/04/2017

@Henear: rzeczywistość była smutniejsza. Jeździłem od miasta do miasta ...
Kurczę ... nie pamiętam co pijałem ... chyba coś słabego lub nic z alkoholu.

  Hamilton,  01/05/2017

Panie Kostka może wystąpiłby pan z kolegą Zdzisławem w programie "Chłopaki do wzięcia". Byłby i sens i logika.

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: taki ze mnie Amerykan jak z Lipskiego milord. I live in Poland. Myślisz, że nie zachwyciliby widowni. Oglądalność 300 %. Jakby jeszcze Zdzisek pokazywał ilość odsłon w przerwach reklamowych to i 500 +

Już sam tytuł sugeruje, że autor nie rozumie najbardziej podstawowych spraw i miesza emocje z logiką i racjonalizmem, a to są zupełnie rożne sprawy. Tak jak z logicznego punktu widzenia rdzenni europejczycy powinni się mnożyć na potęgę, bo nigdy nie było lepszych ku temu warunków niż przez ostatnie 70 lat. A mimo to zanotowaliśmy spory wzrost populacji po wojnie, ale obecnie widzimy znaczny spadek ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  02/05/2017

Z.Kostka! Fajny tekst, bo inaczej nie zdrzażnił by, tej zgraji eiobowych casadupków!

  Hamilton,  02/05/2017

@swistak: ty zaprowadziłeś kozę do rodziców swojej żony i wydali ci córkę. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

  espera,  02/05/2017

Г-н и г-жа,
Я Primael FOLLERAUX, акционер и финансовый оператор.
Если вы являетесь физическим лицом французского, швейцарцы, канадцы, бельгийцы, португальский, итальянский и в любой точке мира, для вас, кто
застрял, запрещено банк и не имеют преимущество банков, которые нужно давать деньги между частности
Я предоставляю Готов к серьезным и честным людям, которые могут п ...  wyświetl więcej

Pan i Pani,
I Primael FOLLERAUX Akcjonariusz i operator finansowy.
Czy jesteś osobą francuski, szwajcarski, kanadyjska, Belgowie, portugalski, włoski i na całym świecie, którzy są dla Ciebie
zatrzymany, zabronione banku i nie ma korzyści z banków, które potrzebują do pożyczania pieniędzy między szczególności
I przyznaje gotowy do poważnych i uczciwych ludzi, którzy mogą ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  02/05/2017

Atak pijanego debila na eioba.pl. Adminie - zasnąłeś?

  Hamilton,  02/05/2017

" I często są też sprytniejsi, jak zmusić wartościowszą (wykształconą, na stanowisku) od siebie kobietę do małżeństwa (niechciana ciąża)". Polują na żony. Zapładniają i zmuszają. Nie mogą dać rodzicom dziewczyny kozy albo pierzyny?

Drugi, po uzyskaniu 5 tys. odwiedzin sukces. Mój pierwszy artykuł uzyskał 1000 odwiedzin (drugi 800, trzeci 700), co przy średniej: 292 odwiedzin, trzeba nazwać sukcesem.

@Z. Kostka: O tak panie Kostka! Wypij pan i za mnie, bom zaszyty i nie mogę!

  nse,  14/08/2017

@Z. Kostka: Ja tam nie mam pewności, czy o jakości artykułu świadczy ilość jego odsłon ?

  Hamilton,  20/08/2017

@Z. Kostka: poniżej 2 tys. wyświetleń uznaję u siebie za porażkę. Jaka liga takie kryteria.

"Tak samo nie ma logiki w marzeniach kobiet o poznaniu w klubie fajnego faceta, który zawróci jej w głowie, a ona jemu. Nic nie pomoże strojenie się, malowanie (mężczyźni nie lubią jak kobiety naznaczają ich szminką), odchudzanie się na potęgę, (bo mężczyźni, nie lubią leżeć na „kościach”), wyjście z koleżankami, wśród których wyróżniacie się urodą i elokwencją (mężczyźni nie lubią zbyt inteligent ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska