Login lub e-mail Hasło   

Nowe czasy i zasadniczy przełom?

Jest wiele przesłanek ku temu, by sformułować tezę, że nadchodzi jakaś zmiana jakościowa – nie ilościowa, lecz jakościowa – związana z rozwojem cywilizacji ludzkiej...
Wyświetlenia: 444 Zamieszczono 28/04/2017

 

Jest wiele przesłanek ku temu, by sformułować tezę, że nadchodzi jakaś zmiana jakościowa – nie ilościowa, lecz jakościowa – związana z rozwojem cywilizacji ludzkiej i świadomości ludzi.
Czy to nazwiemy Erą Wodnika, czy Podniesieniem Zasłony (Apokalipsa), czy wyjściem ludzkości w Kosmos, czy wyzwoleniem się spod banksterii, czy jeszcze inaczej – wielu mądrych i świadomych tego, co się na Ziemi dzieje, mówi, że coś się zbliża, że coś nastąpi, coś pęknie, dojdzie do przesilenia, wybuchu, zmiany wibracji, zmiany układu sił, odkrycia (lub odtajnienia) fantastycznych technologii, poznania innych ras galaktycznych itd.

Tezy powyższej nie da się udowodnić, jednak… no właśnie, jest wiele przesłanek… Czujemy, że „coś wisi w powietrzu”.
Dlaczego jest to przeczucie mające racjonalne podstawy?
Bo dalej tak się nie da! Bańka spekulacyjna (98% pieniądza  krążącego po naszej planecie to pieniądz wirtualny, nie mający pokrycia w realnej gospodarce) musi w końcu pęknąć. Wrzody brudu, niemoralności, zbrodni, zaprzaństwa i cynizmu muszą popękać i rozlać się, tak, że zobaczą je wszyscy. Praktyki inwigilacyjne, satanistyczne, pranie mózgu, pedofilia i inne zorganizowane działania przestępcze muszą wyjść na jaw.  Nierówności społeczne i wyzysk doprowadzą do wybuchu społecznego. Zaciskanie pętli długów na państwach, firmach, narodach, rodzinach doprowadzi do zmasowanego biernego oporu i do zawalenia się dłużnego doku z kart. Odkrycia archeologiczne, astronomiczne, z zakresu fizyki kwantowej, oddziaływań pól (grawitacja!), biocybernetyki, inżynierii biologicznej i molekularnej zmienia zasadniczo nasze pojmowanie świata.

Dlaczego kiedyś ludzie żyli 300-400 lat?
Skąd na naszej planecie tyle zbieżnych rysunków i legend z różnych kontynentów?
Skąd tyle dziwnych tworów (genetycznych) w podaniach jak cyklopy, olbrzymy itd.?
Dlaczego niektórzy potrafią uruchamiać telekinezę i telepatię?
Dlaczego wykorzystujemy tak mały procent potencjału mózgu?
Dlaczego na prawie 100 lat schowano wynalazki Tesli?
Dlaczego nie upowszechniono i nie skopiowano osiągnięć miasta Woergl z 1932-3 r.?
Dlaczego wmawia się nam ocieplenie klimatu, gdy średnia temperatura spada?
Dlaczego czapy lodowe na biegunach topnieją mimo to?
Dlaczego po II wojnie św. było kilka wojskowych wypraw USA na Antarktydę?
Dlaczego nie pokazuje się zbieżności wielu religii od czasu Sumerów do dziś?
Dlaczego tak bardzo grzebano w księgach, które składają się na Pismo Święte?
Dlaczego zamordowano tylu wspaniałych, skutecznych lekarzy, jak np. dr Gersona?
Po co utworzono w 1903 roku General Education Board w USA ?
Po co tyle lat trzyma się młodych ludzi w nudnych szkołach?
Dlaczego nie pozwala się ludziom decydować o swoich sprawach w referendach?
Czemu epidemie różnych „gryp” wybuchają tam, gdzie są laboratoria z wirusami?
Dlaczego przebijają się „bmw”, a mądrzy i porządni ludzie są odsuwani?
Czemu krąży tyle opowieści o ciemnej stronie Księżyca i nikt nie rozjaśnia sprawy?
Czemu każdej dużej wojnie/rewolucji towarzyszyły gigantyczne transfery pieniędzy?

I tak można by w nieskończoność zadawać setki pytań.
Konkluzja z obserwacji Ziemian dla każdego otwartego umysłu jest prosta: coś tu nie gra, jest chore, poplątane, nieetyczne, niszczące naturę, nieefektywne. Nie ma tu ładu, wspólnoty, kręgosłupa moralnego, dbania o planetę. Jakiś rak zżera Ziemię – czy nazwiesz to Antychrystem, grzechem, czy głupotą, bądź ślepą żądzą zysku. Tak czy inaczej, potrzeba globalnej , zasadniczej zmiany. Niektóre przesłania wcześniejszych ludów, cywilizacji, kultur i ludów też o tym wspominają, choć przeważnie nie wprost.

Zmagania trwają – od tysięcy lat. Poprzez niewolnictwo, kasty społeczne, feudalne uzależnienie, pańszczyznę, inkwizycję, walkę z banksterią, klasowe społeczeństwo kapitalizmu, eksperyment komunizmu, ataki na naród i rodzinę, LGBT, medialne pranie mózgu, szczepionki, kulty bożków (fałszywych bogów). Pociągnęły za sobą gigantyczne mordy, straty materialne, duchowe i moralne, śmierć wielkich umysłów palonych na stosie (jak Giordano Bruno), otrutych (jak dr Gerson) czy zastrzelonych (jak JF Kennedy).

Nadchodzi kres tych zmagań, w końcu „czara goryczy” się przeleje. Nie wiemy, kiedy to nastąpi, kiedy przyjdzie ów wielki przełom, ale to od nas też zależy. On nadchodzi. To się czuje. Niektórzy twierdzą, że jest już bardzo blisko – w odstępie zaledwie kilku lat.

Każdy człowiek na tej ziemi ponosi odpowiedzialność za tę planetę i za siebie – sam zdecyduje, czy i jak się na ten przełom przygotować. Nieprzygotowani mogą mieć duże trudności z wejściem w nową erę – szok zmian może ich w jakiś sposób poturbować. A świadomi będą „wybrani”. Czy ten ton nie wydaje się Wam znajomy? Jeśli tak, to… do roboty! Jeśli nie, to  chyba nie mamy o czym mówić…

PS. Jeżeli masz problem z rozszyfrowaniem, co znaczy „do roboty”, napisz, a pomożemy – „stukajcie, a będzie wam otworzone”, „szukajcie, a znajdziecie”.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1272
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1112
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 567
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 690
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 730
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 776
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 635
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 383
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 755
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł  liwa,  28/04/2017

choć to nie ty jesteś autorem teksu, treść ciekawa..

@liwa: Tak, ciekawe, włącznie z teorią, że ziemia jest płaska, a my uwięzieni pod kopułą nad nią. Oszustwa holograficzne i technologiczne potrafią ponoć swingować nawet lot w kosmos czy lądowanie na księżycu... Czekam sobie spokojnie jako obserwator, ale niepokój w ludziach i na różnych forach newsowych daje się wyczuć.

  liwa,  28/04/2017

@Skalny Kwiat: ostatnio trochę czytam i ogladam na temat hologramów puszczanych na tło chmur lub drzewa i cuda gotowe, nawet tlumy ludzi modlą się, bo przypomina im matkę tzw. boską..

@_serpico_: napisałam "ponoć" :) Hamilton wyłapuje takie szczegóły ;)

  liwa,  28/04/2017

za co?? , za co taka sroga kara? ? :((
to cuś czerwone będzie mnie straszyło.. :))
chłodne pozdro dla moich antysympatyków..

@liwa: Kurczę, Liwa, ilu ich tu jest? Przed chwilą poplusowałam, bom czerwono widziała, a tu znowu?

  liwa,  28/04/2017

@Skalny Kwiat: no mam trochę "wielbicieli", którzy tylko czekają na okazję napisania o mnie informacji, ktorych sama nie znam, ale nie dam okazji tym wredotom.. :))))
tylko Ty i ja dostajemy "pąsów" hahahaaahahhaa

@liwa: Całkiem cię rozumiem ;) Ale tymczasem dobranoc. Oczy mi się zamykają same... Właśnie wróciłam po kilkuset kilometrowej podróży... Nie mam juz siły nawet plusować ;)

  liwa,  28/04/2017

@Skalny Kwiat: ja tez odpływam.. dobrych snów :) a bez plusa sie obejdzie, to nie takie ważne..

  Henear,  29/04/2017

Lel. Znow to kosmiczne mambo jambo.
Do kina juz lepiej isc albo zmienic prace

  Hamilton,  29/04/2017

Wasz Lordowska Mość opanowała kopiuj i wklej w wieku zaledwie 50+. Pozwolę sobie zauważyć, że w wieku 400 napiszesz już samodzielne wypracowanie. Nadejdzie kres tych zmagań, w końcu „czara goryczy” się przeleje i Wasza Lordowska Mość będzie tak dumny, że chyba nasra sobie w swoje arystokratyczne gumiaki ze szczęścia. Najgorsze jest to, że u milorda ani mózgu, ani kręgosłupa. O moralności nie wspomnę.

@Hamilton Starszy:
Przy tych komentarzach nie zesraj się kmiocie.

W/g mnie zmiany są ciągłe. Chyba trochę przyspieszają. Artykuł trochę przesadza. Np nic nie wskazuje na odkrycie nowych cywilizacji. Lub inaczej ... wskazania są ciągłe takie same. Poza tym w/g mnie takich okresów budzenie się świadomości było już dużo. Jak dotąd kończyły się zwycięstwem ciemnoty i zacofanie. Te tendencje widać też i na eioba. Np artykuły swistaka czy ostro postępująca klerykaliz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska