Login lub e-mail Hasło   

Miłosny ekstremizm

Kocham nieprzyjaciół moich i Boga, za to, że obrzydzają mi grzech braku miłości do bliżniego i do mojego Stwórcy, który kocha wszystkich bezinteresownie
Wyświetlenia: 1.317 Zamieszczono 30/04/2017

Emocjonalne dojrzewanie do bezinteresownej i bezwarunkowej Miłości wymaga mentalnego oddzielenia ciała od duszy. Dusza to kierowca odrzutowca, a ciało to narzędzie, biomechaniczny robot, dla Boga to Świątynia Ducha.

Może w sobie pomieścić cały duchowy wszechświat, z Niebem, czyśćcem i piekłem. Z pewnego biedaka Jezus wypędził 5000 demonów, które błagały, by nie odsyłać ich do piekła i które widocznie nie jest rajem nawet dla nich.

Otrzymałem od Boga łaskę, okazję dwukrotnego przebywania poza ciałem. To optymistyczne doświadczenie na integralną trwałość naszej świadomości, która przebywa w mózgu jak program komputerowy.

To zjawisko rozdzielenia ciała i duszy towarzyszy sytuacjom ekstremalnym zagrożenia życia. Wyrzut adrenaliny ewakuuje duszę na zewnątrz i tak debiutujący skoczek spadochronowy spada w dół, ale obok ciała. Stąd by miał kto otworzyć spadochron w pierwszym skoku towarzyszy instruktor, przypięty do wystraszonego adepta na skoczka.

W USA przez 70 lat wolontariusze zebrali 90 mln relacji ludzi, którzy w czasie śmierci klinicznej znależli się poza ciałem. Ponieważ to nie jest poprawne politycznie w mediach opanowanych przez jedynie słuszną ideologię walczącą z Bogiem są generalnie ignorowane i wyszydzane.

Jako ludzkość jesteśmy zaproszeni przez Boga do życia wiecznego. Ci co w nie nie wierzą są godni litości i pożałowania. Dziś każdy człowiek został poinformowany o tej ofercie. Dlatego Papież Franciszek zabronił prozelityzmu jako metody nawracania, bo nawet Jezus tego nie czynił, a najskuteczniejszym nawracaniem jest świadectwo uczciwego życia w miłości do bliżniego jak i oddawanie czci Bogu obecnemu w jego Duszy.

Czy da się żyć wiecznie z wyrzutami sumienia, że większość dusz trafiła i trafia do piekła, miejsca gdzie moralny i mentalny bałwan może przetrwać nie stopiony i parzony przez żar Miłości Boga. Dla mnie się nie da. To wieczna udręka, że za mało się starałem, cierpiałem i modliłem. 

Ostatnią deska ratunkową dla dusz potępionych z tonącego Titanica cywilizacji będzie Sąd Ostateczny. Tam będzie miejsce na okazanie pokory i skruchy, jak i miłości i miłosierdzia sędziów. Zbawieni okażą tym duszom miłosierdzie i wybaczenie.

Problemem jest czy grzesznicy, nawet jak Bóg zaliczy im piekło jako pokutę, potrafią sobie okazać miłość, wybaczenie i miłosierdzie. Czy Hitler wybaczy Musoliniemu, a im Stalin. Jezus wybaczył swoim oprawcom, zbójowi na krzyżu obok, święci swoim zabójcom, dusze w czyśćcu żyjącym na ziemi grzesznikom.

Wybaczenie to nie rozgrzeszenie. Jesteśmy wierzycielami odkupiciela i zbawiciela. To Jezus ma komfort zbawiania z łaski tych co pokornie okażą skruchę i żal za grzechy, jak w konfesjonale, gdzie konsekrowany kapłan to żywy Jezus.

Nienawiść do Boga, Kościoła Katolickiego, Kapłanów, jakim ocieka eioba, bierze się z braku tolerancji i obiektywizmu traktowanego wybiórczo, pychy, arogancji, ignorancji.

Szatan zaniósł Jezusa na balkon świątyni i namawiał do skoku. Wielu z eioba, by go zepchnęło, a ten po kuszeniu odstawił Go na miejsce.

Obciach, żenada, wstyd to to co towarzyszy duszy w momencie tuż po śmierci gdy wraz z Jezusem ogląda swoje życie i skutki podejmowanych wyborów.

Warunkiem zbawienia jest sprawiedliwa ocena, a ta nigdy nie jest dla duszy korzystna jeśli nadal z fałszywej dumy, hojractwa, bohaterstwa wybierze piekło. 

To ostatni dzwonek by szczerze okazać skruchę i żal za grzechy. Wybaczyć żyjącym wyrządzone przez nich krzywdy i prosić o miłosierdzie.

Nasze ziemskie wygnanie i dożywotni wyrok na przebywanie w ciele ma na celu obrzydzenie duszy grzechu pychy, pogardy, arogancji, nienawiści, zazdrości, lenistwa, chciwości itp.

Służy temu nieświadomie i z wielkim zapałem system ziemski zbudowany na kłamstwie, obłudzie, oszustwie, czyli prawach człowieka do łamania dekalogu, solidarności wyzyskiwaczy, i wolności od bojażni Bożej, czyli sprawiedliwości Stwórcy.

Ten moralny samograj jest jak koń czy osioł z którym nie warto się kopać bo skuteczniejsza jest modlitwa do Boga Stwórcy o łaskę wiary dla "wykształconych" i zindoktrynowanych intelektualistów naukowym ateizmem, religią ewolucji.

Łaska wiary to przywrócenie wzroku niewidomemu i słuchu głuchemu na argumenty objawienia prawdy jaką jest Jezus Chrystus Syn Boży. To szczęśliwy koniec dręczenia duszy przez racjonalny rozum. To pokój serca i życie wieczne już na ziemi.

Metanoja, ponowne narodzenie ma miejsce w przyrodzie, gdzie gąsienice zajęte żarłoczna konsumpcją nie maja świadomości przemiany w motyla.

Łaska wiary potrzebuje miejsca w sercu duszy, często zajętej i zainfekowanej przez grzech egoizmu, arogancji, pogardy. Miejsce to czyni post, czyli rezygnacja z nałogów, uzależnień. 

Czynienie zła jest łatwiejsze i wygodniejsze od cierpliwego budowania Królestwa Bożego już na Ziemi. Ewangelia kiedyś była dla mnie bajką dla naiwnych. Dziś to po prostu drwina Boga z pysznych głupców mających kwity na naukowe tytuły.

Bóg ma nieskończone poczucie humoru a moim przeznaczeniem jest molestowanie Go by z niego korzystał i ocalił wszystkie dusze. Może będą po przejściach, ale będą żyć wiecznie i nikogo nie zabraknie. Ucieszy mnie widok i spotkanie każdego tu zalogowanego z adminem włącznie.

pozdrawiam pierwszomajowo

swistak

Podobne artykuły


113
komentarze: 102 | wyświetlenia: 21883
104
komentarze: 232 | wyświetlenia: 49936
90
komentarze: 98 | wyświetlenia: 66605
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 4748
45
komentarze: 11 | wyświetlenia: 17887
39
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7228
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 7437
30
komentarze: 54 | wyświetlenia: 5839
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 12365
27
komentarze: 67 | wyświetlenia: 6367
22
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3875
22
komentarze: 39 | wyświetlenia: 4062
19
komentarze: 57 | wyświetlenia: 7044
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  30/04/2017

Swistak jak ja - bydlak bez duszy - mogę być bliźnim nawiedzonego i świetojebliwego, który zap...la do boga tam i wewte poza ciałem. 90 milionów ludzi w USA, czyli praktycznie każdy dorosły lata do bozi. Skąd biorą się masony i iluminaty? Chyba dam na mszę 50 groszy by zakonsekrowany kapłan - żywy Jezus pomodlił się o zdrowie i rozum dla ciebie. Będzie taniej niż w NFZ. Medycyna w twoim przypadku jest bezsilna.

  swistak  (www),  30/04/2017

@Hamilton Starszy: Lenin miał pożytecznych idiotów ateistów. Nie przypuszczał, że go przeżyją.

  Hamilton,  30/04/2017

@swistak: co tam Lenin. Tobie wystarczy tekst w którym 2 x ktoś napisze na początku "Jezus", 2 x "Chrystus" i potem kilka stron totalnych bzdur, a ty będziesz to łykał jak gęś zużyte prezerwatywy. Tak jesteś wytresowany. Lenin niczego nie wymyślił. Był za głupi. Stosował jedynie metody kościelnych Natanko-Rydzyków.

  Hamilton,  01/05/2017

Jezus wygnał 5 000 demonów z biedaka. Też mi rewelacja. Ten wypędził chyba kilkaset tysięcy. Płacą im za sztukę albo na akord. Cała XV wieczna inteligencja współczesnej Polski.
https://www.youtube.com/watch?(...)Vn_0MjY

  Hamilton,  01/05/2017

A ten dostaje smsy od diabełków z numeru 666.
https://www.youtube.com/watch?(...)li3e9bA
Cuda jak na jarmarku w Cebulandzie.

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: ten debil wykładał na Akademii Papieskiej
https://www.youtube.com/watch?(...)IeM1Xv0
jaka kadra naukowa tacy absolwenci.


@Dyl Sowizdrzał:"jak oni kończą te pierdolone KUL'e (katolicki uniwersytet lubelski)- wylęgarnia debili, jak widać"
Kiedy nastolatek, katolik zaczyna odczuwac sprawy rozporkowe i stwierdza, ze podniecaja go genitalia
i ich okolice to szuka odpowiedniego srodowiska ktore pomoga mu te sprawy realizowac.
Tym srodowiskiem jest caly pion hierarchii kk, od alumna KUL przez w ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: 13 maja 2017 piorun pierdolnie w kapustę i Watykan będzie w Licheniu.
https://www.youtube.com/watch?(...)KKCOM-M

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: Kaczyński nie spłaci, bo ma już ćwierć miliona długów. Nie może biedaczysko wyżyć za te marne 10 tys. diety poselskiej.

@Dyl Sowizdrzał: w Katowicach w katastrofie zginęło 65 osób, a ponad 170 zostało rannych. Niektórzy dostają renty specjalne po 450 zł. Niektórzy nic, bo sprawa toczy się już 11 lat i końca nie widać. Tak wygląda prawo i sprawiedliwość.

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: Ewa Błasik: "na kilka dni przed katastrofą pod Smoleńskiem mąż powiedział, że planowany jest zamach terrorystyczny". Kilkaset tysięcy już skasowała. Mąż wiedział o zamachu, a nie wiedział w jakim stanie jest lotnisko w Smoleńsku. Dowodził Siłami Powietrznymi. Jak się kurwa czyta te bzdety to ręce opadają. A ona nie ma zaufania do państwa. Dostanie jeszcze kasiorę, to pewnie nabierze zaufania.

  Hamilton,  01/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: miłosny ekstremizm swistaka:
https://www.youtube.com/watch?(...)9VpVYs8
buk honor i ojcyzna. Wychowujemy kolejne pokolenie które będzie z radością umierało za skretyniałych klechów i innych oszołomów.

@Hamilton Starszy: Nie lubię nikogo krytykować, ale ten ksiundz, to chyba cuś ma z deklem...czy temida nie powinna się tym ciężkim przypadkiem zająć?Jak to mawiał ktoś o Dylu :-)haahaa

  Hamilton,  01/05/2017

@szubrawiec: ma sprawę w sądzie, ale "bohatersko" się rozchorował. Jaki buk taki honor.

  Hamilton,  01/05/2017

@_serpico_: składał chyba śluby zakonne. Pstryk i w mam to w dupie. Czy gnida może być wiarygodna? U kiboli to chyba bez znaczenia. Grunt to buk, humor, ojcowizna i wrzaski o patriotyźmie.

@_serpico_: Może poznał jake dziewke, myśli o ożenku,rozmnażaniu etc.i struga głupiego...cholera wie...

  Hamilton,  01/05/2017

@_serpico_: religia jest wykorzystywana wszędzie, gdzie może przynieść polityczne korzyści :
http://www.newsweek.pl/polska/(...),1.html
To nie znaczy, że są to ludzie wiary.

  Hamilton,  01/05/2017

@_serpico_: Kitek rozstrzelał winnych i się zgubił przy ścianie płaczu, albo został zakonnikiem i pobiera nauki jak miłować bliźniego cepem, orczykiem, sztachetą.

  Hamilton,  01/05/2017

@_serpico_: brzmi jak list Pawła do Koryta- nian.

  Hamilton,  01/05/2017

"Czy Hitler wybaczy Musoliniemu, a im Stalin?" Swistak będziesz potrzebował niedługo dobrego psychiatry i gustownego kaftanika. Najważniejsze, że rozum cię już nie atakuje.

  swistak  (www),  01/05/2017

@Hamilton Starszy: a czy Ty sobie wybaczysz?

  Hamilton,  01/05/2017

@swistak: tobie już dawno wszystko wybaczyłem. Miłości podeptana przez szatana.

@Dyl Sowizdrzał:"O niebie w Nowym Testamencie nie ma nawet mowy oprócz mglistego "Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują" (1 Kor 2, 9), choć właśnie to Niebo jest "marchewką" za którą ciągniemy do kościoła."-w tym momencie zgodzić się z Tobą nie mogę.Jest w NT i to w wielu miejscach mowa o niebie, ...  wyświetl więcej

Komentarz techniczny ...
W tytule jest błąd 'ekstremizm' ...

  swistak  (www),  03/05/2017

@Koriolan: dzięki, poprawiłem

"... a moim przeznaczeniem jest molestowanie Go by z niego korzystał i ocalił wszystkie dusze. "
.
Czy jesteś pewien, że wiesz co to jest indoktrynacja i pycha ?

  swistak  (www),  04/05/2017

@Koriolan: to Bóg nas powołał i nazwał dziećmi Bożymi i dziedzicami Jego Królestwa. Mamy się miłować wzajemnie czego świadectwem jest mycie nóg w Kościele. Pycha i indoktrynacja podobnie jak pokora i tolerowanie herezji, czyli zakłamywanie objawienia, to rozciągliwe pojęcia. Można pościć z pychy jak i pokory.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska