Login lub e-mail Hasło   

Rechotanie wieprzy

Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was.
Wyświetlenia: 325 Zamieszczono 03/05/2017

 

Piekło i jego nienawiść ukierunkowana jest na człowieka. Przed Bogiem, Jezusem pada na twarz i zgina kolana, okazując szacunek majestatowi i boskości.

Szatan nie może bez zgody Boga zabić człowieka. Mógł sponiewierać Hioba pośrednio krzywdząc i zabijając jego bliskich.

To była próba zawstydzenia szatana, bo Hiob zdał egzamin miłości i wierności Bogu Jego prawu Miłości i posłuszeństwa, podobnie jak Abraham.

Próba nieudana, bo nienawiść do ludzi jest większa od logiki i zdrowego rozsądku.   Szatan jedynie zaspokoił swoje sadystyczne potrzeby i skłonności.

Logicznie nie da się zohydzić Bogu tego co stworzył na Swój obraz i podobieństwo.

Natomiast można zohydzić człowieka człowiekowi zaszczepiając mu wzajemną nienawiść, zamiast miłości bliżniego i nienawiść do swojego Stwórcy.

Na fresku Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej Bóg podaje rękę człowiekowi.

Tu na eioba wielu tę rękę gryzie jak psy zarażone wścieklizną.

Przyczyną tego jest ignorancja i niedorozwój wyobrażni.  

W teorii ewolucji jest zawarta prawda, jeżeli zastosujemy ją do ewolucji ducha, a nie materii. 

Ducha tłamsi racjonalny rozum, dbający jedynie o ciało, czyli o garaż, a nie o parkujące tam ferrari, jakim jest bezcenna dusza.

Debiutujący na eioba autorzy poruszający tematy dotyczące sensu ludzkiej egzystencji, ponad materialna konsumpcję, są atakowani przez stado dzików. gustujących w tym, co do koryta wrzuca im postępacko lewacki liberalny establishment.

Ten psychiczny terror zraża do portalu wielu wrażliwych i mądrych ludzi.

Wystarczy, że opublikują cokolwiek i zwijają manatki, po pełnych jadu i zawiści prymitywnych komentach, wywołujący chóralny i solidarny rechot wojujących ateistów, udających filozofów, ale tylko po WUMLu, albo akademii pierwszomajowej.

Dla Boga ciało to łachman do wyrzucenia w każdym momencie życia, bo po zmartwychwstaniu ma dla nas garnitur na życie wieczne. 

Dlatego oskarżanie Boga o okrucieństwo i mściwość, bo zesłał potop jest przesadą. Wytracił ciała a zachował dusze do dnia sądu.

Miłość Boga pali jak ogień tych co nie odwzajemniają Jego szalonego uczucia do duszy człowieka.

Rozum potrafi zdeptać ten ogień podobnie jak palący duszę wstyd i wyrzuty sumienia.

To bardzo leniwy organ odporny na argumenty i wiedzę.

Zamiast stawać się mądrym, często bywa tylko sprytnym, przebiegłym i wyrachowanym. Mądrość to inteligentne posługiwanie się prawdziwą wiedzą, by służyć Bogu i bliżnim, a nie ideologiom i egoistycznym celom jak sława, władza i bogactwo.

Prawda to 100 % prawdziwej wiedzy i jest nią Jezus Chrystus.

Szatan kłamie jeśli system edukacji serwuje nam 99,99999999999999% prawdy.

To co brakuje do 100 % decyduje o zbawieniu i życiu wiecznym.

Nadzieją na zbawienie wszystkich dusz, bo Bóg w Trójcy nie cierpiał na wiwat, jest modlitwa, by Stwórca korzystał ze swojego poczucia humoru, a to jest nieskończone, skoro niedouczeni sądzą, że wszechświat ma 16 mld lat. Na tyle wygląda, bo tak zechciał Bóg wszechmogący. 

Ewangelia zaś, dla pysznych aroganckich beneficjentów naukowych tytułów, jest bajką, a dla wierzących, obdarowanych wiarą przez Boga, kpiną i drwiną z tych pierwszych.

 

dalej majowo w Święto Najświętszej Marii Panny Królowej Nieba i Polski

pozdrawia świstak

 

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2081
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1094
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1472
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1015
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 920
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 821
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 600
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 510
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 333
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 905
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 305
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 560
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 672
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  03/05/2017

Nieba i Polski?

  Noemi*,  03/05/2017

No, świstaku aleś świsnął!:-)

  Hamilton,  07/05/2017

Bóg nas okłamuje i dlatego sądzimy, że wszechświat ma 16 mld. lat. I potem Bóg za swoje kłamstwo nam przywali z grubej rury,bo nas kocha do szaleństwa. I po to Chrystus dał się zabić i wisi na krzyżu ponad 2000 lat. Swistak jedź do Afryki. Jesteś tak przekonywujący, że tygrysy po twoich "homiliach" zostaną wegetarianami i będą się żywić tik takami.

  Hamilton,  07/05/2017

Swistak za późno się urodziłeś. Lenin zrobiłby cię redaktorem naczelnym "Frondy" i na świecie nie byłoby już żadnego katolika. Pisz jak najwięcej. Robisz dobrą robotę. Wielu może zacznie wreszcie myśleć. Wyświetleń u ciebie mało, dupy nie urywa, ale każda owieczka wyrwana z tych ciemności jest warta twojego wysiłku.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska