Login lub e-mail Hasło   

Żałosne wycie wnuków i dzieci zdrajców Ojczyzny!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kontrowersje.net
Trzeci dzień trwa produkcja artykułów i wypowiedzi po słowach Prezydenta Andrzeja Dudy, który wyjaśnił, że kult polskich bohaterów jest zwalczany, bo w medi...
Wyświetlenia: 1.241 Zamieszczono 03/05/2017

 

 

 


Trzeci dzień trwa produkcja artykułów i wypowiedzi po słowach Prezydenta Andrzeja Dudy, który wyjaśnił, że kult polskich bohaterów jest zwalczany, bo w mediach i na wielu eksponowanych stanowiskach zasiadają dzieci i wnuki zdrajców Ojczyzny. Prawdę powiedziawszy byłem zaskoczony, aż tak ostrymi, chociaż oczywistymi słowami Prezydenta. Równie mocno zaskoczył mnie spodziewany odzew. Nie było żadnej niespodzianki w tym, że natychmiast odezwała się cała redakcja Gazety Wyborczej i wycie na Czerskiej nie milknie do dziś. Zupełnie inaczej zachował się TVN, który z zawodowego obowiązku oglądam niemal non stop. Dla TVN wypowiedź Andrzeja Dudy nie istnieje, co jest bardzo, ale to bardzo dziwne.

Widziałem w wykonaniu TVN24 setki akcji, w których byle pierdołę maglowali cały tydzień. Daleko nie szukając kornik w puszczy albo koń z Janowa, były absolutnymi hitami radzieckiej stacji. TVN bardzo chętnie zajmuje się też zupełnie nieistotnymi komunikatami z Pałacu Prezydenckiego, choćby wpisami Andrzeja Dudy na Twitterze. W przypadku wnuków i dzieci zdrajców Ojczyzny nie usłyszałem ani jednego „dzielenia Polaków”, czy też „te słowa są dyskwalifikujące”. Dziwne, bo dałoby się z wypowiedzi Prezydenta zrobić propagandową akcję co najmniej na poziomie „stało ZOMO” i aż się prosiło o analogię do „najgorszego sortu”. Nic z tych rzeczy, cisza na Wiertniczej, którą sobie tłumaczę tylko w jeden sposób. TVN najpewniej wyszedł z założenia, że lepiej przemilczeć coś, co bardzo szybko mogłoby się okazać więcej niż niewygodną prawdą. Podobnie się zachowali w sprawie Durczoka, czy agenta Suboticia.

Cały ciężar oburzenia przejęła na siebie coraz biedniejsza Gazeta Wyborcza, nie wytrzymali i bardzo osobiście odebrali słowa Andrzeja Dudy. Przy lekturze broszury wyznawców marksizmu-leninizmu z Czerskiej, zachowuję się dokładnie tak samo, jak ich czytelnicy, rzucam okiem na tytuł i co najwyżej przeczytam lead, czasami pierwszy akapit. Jest to świadoma higiena ciała i umysłu, dlatego nie potrafię w szczegółach opisać, jakie konkretne żale wylewały wnuki i dzieci zdrajców Ojczyzny. Wiem natomiast, że popłynęła cała rzeka lamentu, chyba każdy redaktor GW wypowiedział się w tej sprawie i jeszcze na pomoc wezwali zaprzyjaźnione rodziny zdrajców Ojczyzny. Na pewno słyszałem wycie Passenta, Środy i ogólny skowyt całej redakcji. Powtarza się w tej fałszywej egzaltacji ta sama bolszewicka nuta, którą znamy od lat.

Dochodzenie do prawdy jest mową nienawiści, wskazanie zdrajców, to dzielenie Polaków, no i na koniec największy wynalazek marksistowskiego relatywizmu – dzieci nie odpowiadają za czyny rodziców. Na tym ostatnim patencie zbudowały karierę takie tuzy Polski Ludowej jak Adam Michnik, Monika Olejnik, Grzegorz Miecugow, Justyna Pochanke, Hanna Lis, a także Jerzy Owsiak i Jakub Wojewódzki. Jak już pisałem swego czasu, sam jestem synem sekretarza POP PZPR, który pełnił swoją funkcję w zapyziałym Państwowym Ośrodku Maszynowym w mieścinie Chojnów. W pełni się podpisuję pod tym, że dzieci nie odpowiadają za grzechy ojca, ale mnie w przeciwieństwie do Olejnik, Miecugowa i Owsiaka wolno tak powiedzieć. Nigdy nie otrzymałem od ojca żadnego wsparcia, stanowiska, czy choćby punktów za pochodzenie i nie mówię o gratyfikacjach związanych ze śmieszną funkcją sekretarza POP, ale o całym wkładzie w moje życie.

Z jednej strony mogę mieć żal, którego nigdy nie miałem, z drugiej jestem czysty jak łza, cokolwiek w życiu osiągnąłem zawdzięczam wyłącznie sobie. Ważne jest również i to, że ani przez sekundę nie uważałem, że PRL był fajny, a PZPR zawdzięczamy odbudowanie Warszawy i zniesienie analfabetyzmu. Słowem nie mam nic wspólnego z polityczną przeszłością mojego ojca i jego grzechami, które nawiasem mówiąc polegały głównie na tym, że całe swoje życie łącznie z PZPR po prostu przepił. Zupełnie inaczej potoczyło się życie potomków zdrajców Ojczyzny, którzy bronią grzechów i systemu „wartości” wyznawanych przez rodziców budujących komunizm.

Monika Olejnik pracowałaby w skupie butelek, gdyby jej tata ubek, nie załatwił jej roboty w Trójce. Adam Michnik prowadziłby dziś bloga na Onet.pl, gdyby jego komunistyczni rodzice, zdradzający Polskę wielokrotnie, nie dali mu życiowego startu. Jerzy Owsiak ze swoim średnim wykształceniem, kaleczeniem mowy ojczystej i trajkotaniem bez sensu, co najwyżej byłby wodzirejem na wiejskich weselach, gdyby nie to, że za jego plecami stali wysoko postawieni resortowi rodzice, należący do „elity” PRL i potem RPIII.

Oni wszyscy na chama musieli wymyślić i wciskać ludziom do głowy te pokrętne usprawiedliwienia, bo inaczej ich karier usprawiedliwić się nie da. Dzieci i wnuki zdrajców Ojczyzny nie odpowiadają za grzechy swoich rodziców. Problem w tym, że wiele z nich skonsumowało grzechy rodziców, broniąc życiowego dorobku i ideologii wyznawanej przez komunistycznych zdrajców, tym samym grzeszą wielopokoleniowo i odpowiadają za dziedziczną kontynuację zdrady.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1516
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1014
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 951
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 890
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 794
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1019
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1223
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 882
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 674
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 830
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 731
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł  Hamilton,  04/05/2017

Lipski, te dzieci , wnuki i na wszelki wypadek prawnuki powinno się po chrześcijańsku spalić na stosie. Będzie po bożemu. No i nie zagrożą Kaczydłom.

@Hamilton Starszy:
Co tam u Rudzielca ?

  Hamilton,  04/05/2017

@milord36: Zależy, który murek dziś obesrasz.

@Hamilton Starszy:
O Kaczydlach piszesz samą prawdę.Nie to co ja wklejam same bzdury.Cóż wymagać od złodzieja i kopiarki.
Ty chodząca inteligencja trzezwo patrzący na świat z taką wiedzą możesz pisać samą prawdę.
Komentując każdy artykuł cieszę się ,że czytasz. O kościele nic nie mówią. Napisz coś

  Hamilton,  04/05/2017

@milord36: nie pochlebiaj sobie. Kto cię czyta? Czas to pieniądz. Ty się ciesz, że ktoś tu w ogóle zagląda.

@Hamilton Starszy:
Dla czcigodnego mistrza Hamiltona te artykuły. Troszkę wiedzy nigdy za dużo.

  Hamilton,  07/05/2017

@milord36: jeśli jakiś debil uzna, że Lipski jest idiotą, nikomu niepotrzebnym to znajdzie się inny debil, który cię zastrzeli, a trzeci wrzuci do pojemnika na śmieci. Kolejny debil uzna, że skoro Lipski był debilem to jego dzieci i wnuki to też debile i powinny być zastrzelone. Kolejny wrzuci je do pojemnika na śmieci. Dla mnie jest ważne, że debile i ich dzieci mogły chodziły po świecie i żyć go ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/05/2017

@milord36: poza tym o tym kto jest zdrajcą decyduje sąd , a nie tacy debile jak Krowia Kurka i Lipski.

@Hamilton Starszy: Brawo, bravissimo- pozdrawiam

Spoko. Teraz przychodzi pokolenie nowych resortowych dzieci. Tych niekomunistycznych, a prawdziwych, patriotycznych, wychowanych w umiłowaniu polskości i tylko temu zawdzięczają swoje kariery, a nie koneksjom z "dobrą zmianą". Nawet nie chce mi się tego sprawdzać, więc ktoś tak obyty w temacie na pewno może mi udzielić informacji. Ile wdów po Gosiewskim robi karierę polityczną? Czy Małgorzata Wass ...  wyświetl więcej

A ja się dziwie, że kogoś to interesuje :( ja nie mam czasu i siły pójść na spacer po robocie, dzisiaj mam jeden dzień wolnego, a widzę, że tutaj ostro osoby z nadmiarem wolnego czasu się zwalczają nawzajem

  Hamilton,  08/05/2017

@marta34kal: najlepiej jakbyś miała jeden dzień wolny w roku.

@Dyl Sowizdrzał: Kto dal twoj glos na tego gniota.
Jesli ty sam to radze.....nie pij az tak wiele !!!

Lipski: "tym samym grzeszą wielopokoleniowo i odpowiadają za dziedziczną kontynuację zdrady"
Kim jest ten upowazniony.ktory wydal taki wyrok ?
Wyrok zlatuje kadzidlem bo przypomina wyrok na wszystkie pokolenia zydow za ukrzyzowanie Jezusa.
No a "odkupienie smiercia na krzyzu" "niechaj rzuca kamieniem ten kto jest bez winy"
"kochaj blizniego" "nie sadzcie albowiem sami m ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/05/2017

@zakrawarski: myślisz, że Lipski myśli? Ten proces jest dla niego nieosiągalny. On w wieku 50 + opanował kopiuj wklej. W przedszkolu dzieciaczki potrzebują na to czas między obiadkiem a podwieczorkiem. Dla niego to osiągnięcie całego jego życia.

Zapewne gdyby panski tatus staral sie bardziej i zamiast byc sekretarzem w "zapyzialej" miescinie Chojnow dostal posade na wyzszym szczeblu pewnie zalapal by sie pan w okreslenie "resortowe dzieci" Jak powiedzial klasyk -punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Pozdrawiam.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska