Login lub e-mail Hasło   

"Gazeta Polska" ujawnia: Za Tuska były dwie umowy z rosyjskimi służbami

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niezalezna.pl
foto: GP Tajna współpraca pomiędzy SKW a FSB była przedmiotem politycznych gier między członkami rządu Donalda Tuska. Po ujawnieniu jej zakresu przez posłów PiS...
Wyświetlenia: 278 Zamieszczono 03/05/2017

 

 
 
"Gazeta Polska" ujawnia: Za Tuska były dwie umowy z rosyjskimi służbami - niezalezna.pl
foto: GP
Tajna współpraca pomiędzy SKW a FSB była przedmiotem politycznych gier między członkami rządu Donalda Tuska. Po ujawnieniu jej zakresu przez posłów PiS do prób jej tuszowania włączył się Władimir Putin.

Jak wynika z informacji, do których dotarła „Gazeta Polska”, istniała nie jedna, lecz dwie umowy o nadzorowanej przez Donalda Tuska współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z Federalną Służbą Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Kooperacja SKW z FSB pod względem ich formalnego umocowania dzieli się na trzy okresy: pierwszy – od 10 kwietnia 2010 r., który odbywał się bez zapisów jakiejkolwiek umowy relacjonującej zakres tej współpracy; drugi – pomiędzy 2011 a 2013 r., w trakcie którego obowiązywała umowa podpisana bez wymaganej prawem zgody ówczesnego premiera Donalda Tuska; trzeci okres rozpoczął się 21 maja 2013 r., kiedy służby współpracowały na podstawie porozumienia, do podpisania którego po stronie rosyjskiej zobowiązał FSB Władimir Putin. Śledczych interesują dwa pierwsze i właśnie w związku z działaniami służb w tych okresach przedstawiono zarzuty dwóm byłym szefom Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz byłemu dyrektorowi gabinetu Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. 

Więcej w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska". W sprzedaży już od czwartku!

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1519
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1022
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 953
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 891
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 795
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 675
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1020
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 718
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 477
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Umowa dotyczyła zamordowania prezydenta. Jest faktura VAT z kwotą netto, podatkiem i podpisem. Mieli go zamordować na WSI.Agent Lipski wykrył spisek i się rypło.

  Hamilton,  04/05/2017

Lipski - trzeba być moralną szmatą by kolportować taki chłam. Z prostego powodu. To porozumienie z definicji dotyczy służb specjalnych. Jest tajne. Jeśli istnieją jakieś przecieki to tylko na użytek takich jak ty debili. Na tym etapie śledztwa nic z tego nie wynika. W takiej sytuacji jakikolwiek oskarżenia są zwykłą podłością zasrany obrońco moralności.

@Hamilton Starszy:
Chodząca szmato nie czytaj kretynie.Czytaj swoje wiarygodne informacje pajacu.

@Hamilton Starszy:
Kaczyński be . Twój Rudy idol to jest gość !

  Hamilton,  04/05/2017

@milord36: Lipski - kolportujesz takie dno propagandowe, że jesteś już żałosny z tymi swoimi wypocinami. Od spodu nikt ci już nie zapuka, bo tam już nic nie ma. Ty już nawet nie cofniesz się w rozwoju, bo nie masz dokąd. Popatrz sieroto na te swoje osiągi. Nadupiłeś tego gówna kilka setek i masz średnią poniżej jednego punktu na art. Rżniesz milorda, a reprezentujesz się jak lajla w obesranych por ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Poeto!
Jeszcze coś z rymem bo rymu tu brakuje.A wstawić melodię to jeszcze zatańczę.Do tych twoich komentarzy.
Komentarzami chcesz zagłuszyć artykuły pajacu?

  Hamilton,  05/05/2017

@milord36: ugryź się w jaja to uspokaja.. Masz rym, a melodię sobie skopiuj.

@Hamilton Starszy:
Mówisz,że to uspokaja ? Ale jaja !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska