Login lub e-mail Hasło   

Homo numerus. Wizja pewnego jasnowidza

Nastanie wtedy oczekiwane od tysiącleci Królestwo Boże ze stojącym na czele Mesjaszem, potocznie nazywanym Wielkim Cybernetykiem, z tą różnicą, że bogiem będzie szatan!
Wyświetlenia: 1.273 Zamieszczono 05/05/2017

Antychryst siedzi na Bestii, średniowieczna ilustracja

.

Motto

„I sprawia, że wszyscy:

mali i wielcy,

bogaci i biedni,

wolni i niewolnicy

otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło

i że nikt nie może kupić ni sprzedać,

kto nie ma znamienia -

imienia Bestii

lub liczby jej imienia.

Tu jest mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:

liczba to bowiem człowieka.

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć”

Apokalipsa 13, 16-18.

...

Homo numerus. Wizja pewnego jasnowidza

  Jasno i poważnie opowiedział nam ostatnio o swojej wizji Jan Gromacki*, starszy już człowiek, znany u nas na wsi jako jasnowidz. Dotyczyła ona przyszłości rodu ludzkiego, tego co stanie się z człowiekiem. Powiedział, że cybernetyka zdobędzie świat i sobie podporządkuje każdą jednostkę ludzką. Z historii wiemy, że z ludzi robiono już numery i to w milionach egzemplarzy, lecz po wielu latach tej ludzkiej martyrologii zapomniano o tym. Dziś prawie wszystko kojarzy się z numerem: system podatkowy, dane osobiste, transakcje finansowe i nawet sztuka, bo mamy do czynienia z muzyką elektroniczną w zapisie cyfrowym.

  Człowiek — dawny biologiczno- filozoficzny homo sapiens stał się homo numerus. Wszystko będzie numerem, nawet miłość. System kontroli będzie wiedzieć, ile pocałunków uczynił zakochany i co będzie o tym myśleć narzeczona. Myśli bowiem też będą przetwarzane przez system cyfrowy, bo myśl jako rodzaj energii biologicznego pochodzenia będzie można odczytać przy pomocy czujników mierzenia fal elektromagnetycznych. Oni będą wiedzieć wszystko o wszystkich i już nie będzie przesłuchań u prokuratorów i procesów sądowych.

  System od razu odczyta u człowieka złe i niezgodne z prawem myśli i dokona automatycznego ukarania. Karą będzie blokada konta i karty płatniczej lub w najgorszym przypadku impuls wysłany w stronę serca, doprowadzający do zaniechania jego pracy – tzw. elektroniczny wyrok śmierci.

Będzie to możliwe, bo ludzie zamiast przenośnych, teraz plastikowych, dowodów tożsamości będą mieć wszyte na stałe pod skórą kapsułki z chipem elektronicznym podlegającym ogólnemu systemowi tzw. prawnej selekcji i wszelkiej kontroli. Wszyscy się z czasem na to zgodzą. Najpierw system rządzący będzie dawać przywileje tym, którzy przyjmą od razu chipy.  A tych, którzy będą odmawiać, to się ukarze w prosty sposób. Zwiększy się im podatek, ponieważ wmówi się, że jako niedostosowani do systemu są jego obciążeniem, a jak wiemy z życia pieniądz cuda też czyni, a i dusza jest sprzedajna! To będzie koniec człowieczeństwa i nastanie epoki tzw. trans humanizmu, czyli połączenia każdego człowieka z czynnikami cybernetycznymi. To wszystko ma zniewolić ludzkość, która ma służyć ogólnoświatowemu systemowi ekonomicznemu i podporządkowaniu się bankom, a banki wiemy, do kogo należą…

  Mamy NIP-y, PESEL-e, PIN-y, kody, klucze cyfrowe i inne rodzaje używania numerów, a to początek. Nawet w urzędach miejskich zamiast pozdrowienia "dzień dobry" od razu będą pytać o PESEL lub inny numer. Najgorsze, że Bóg, o którym chrześcijanie mówią, że ma Święte Imię, bo modlą się, mówiąc: „święć się Imię Twoje”, będzie też numerem, a spowiedź stanie się cyfrowym zapisem z katalogu grzechów i rozgrzeszenie będzie przekazywane przez SMS!

  To koniec człowieka! Nastanie oczekiwane od tysiącleci Królestwo Boże ze stojącym na czele Mesjaszem, potocznie nazywanym Wielkim Cybernetykiem, z tą różnicą, że bogiem wtedy będzie szatan! Zostaje nam tylko jedna nadzieja i pobożne wołanie: „Agnus Dei, Qui Tollis Peccata Mundi, Miserere Nobis!”.

---
*Jan Gromacki  mieszka we wsi Jakubowice (woj. małopolskie), jest żonaty i ma troje dzieci oraz pięcioro wnucząt, z zawodu jest kowalem, wielu ludziom służy jako zielarz i uzdrowiciel, uważany jest za jasnowidza, napisał, ale nie wydal jeszcze, książkę pt. „Poradnik zielarski dla wszystkich”.

Na temat autora zob. : www.marek-sikorski-autor.blog.pl

...

*

*

Podobne artykuły


15
komentarze: 7 | wyświetlenia: 539
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1754
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 692
13
komentarze: 6 | wyświetlenia: 632
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 569
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1943
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 499
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 548
11
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1173
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1126
11
komentarze: 6 | wyświetlenia: 486
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 493
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 943
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Nawet w urzędach miejskich zamiast pozdrowienia "dzień dobry" od razu będą pytać o PESEL lub inny numer."-myślę,że ta wizja już staje się faktem...

  nse,  06/05/2017

@szubrawiec:Nie będą pytać, to zostanie odczytane w bramkach przy wejściu do urzędu ...
http://www.filmweb.pl/film/Eli(...)-558960

Uważajcie na to, o czym piszecie. WB - czuwa!
***
WB to Wielki Brat - najważniejszy dostojnik w systemie rządzenia, ale to nie człowiek, lecz demon cybernetyczny!
On wszystko zapamiętuje, ale nie przebacza!

  Hamilton,  07/05/2017

@Świat grozy: najstraszliwszy demon to ten w nas. Zawsze mówiłem to co myślę. Dwa razy wyleciałem na zbity pysk i .... dobrze na tym wyszedłem. Róbmy swoje -jak mawiał niedawno zmarły klasyk. I nie demonizujmy demona. Panie doktorze jest pan chyba na bakier z regulaminem, a demon nie reaguje choć to panu zapamięta, a czy przebaczy?

  Świat grozy  (www),  07/05/2017

@Hamilton Starszy:
Mam czosnek i wodę święconą, to ponoć pomaga!

Do tej pory wystarczyło mieć hektar ziemi i w nosie wszelkie takie cywilizacyjne dobrodziejstwa. Niestety PIS ograniczył znacznie ludziom możliwość takiej ucieczki od cywilizacji - tylko uprawnieni rolnicy mogą ziemię nabywać. wg mnie to jest największy zamach na wolność Polaków. O aspektach zmuszania do spożywania problematycznej żywności nawet nie wspomnę

  Hamilton,  07/05/2017

Tymi czipami przejmowałem się trochę 30 lat temu. Umrę i się nie doczekam. W encyklopedii radzieckiej cybernetyka zdefiniowana była jako imperialistyczna pseudonauka mająca na celu zniewolenie ludzkości. Jak pokazuje historia nie trzeba nowoczesnej technologii by zniewolić. Im wystarczył kolorowy Rubin na talony i niejeden by sprzedał własną matkę.

@Hamilton Starszy:
...i swoją duszę też !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska