Login lub e-mail Hasło   

Kto przycisnął detonator wielkiego wybuchu

Kto był Ojcem tego Ktosia, Dziadkiem, ateiści powiedzą, że kosmiczna małpa powstała z materialnej zupy
Wyświetlenia: 226 Zamieszczono 07/05/2017

Uwierzyć Bogu, to uwierzyć w Boga, który jest Miłością. Jesteśmy od stworzenia Jego dziećmi a od zmartwychwstania Jezusa Jego dziedzicami. 

PSALM 82(81)

6 Ja rzekłem: Jesteście bogami
i wszyscy - synami Najwyższego.
7 Lecz wy pomrzecie jak ludzie,
jak jeden mąż, książęta, poupadacie".

Wieki wybuch to szybka ekspansja materializowania się myśli, pomysłu Boga na Stworzenie. Jak przyciśnięcie enter w kompie

Prolog. 1 Na początku było Słowo a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. 2 Ono było na początku u Boga. 3 Wszystko przez Nie się stało,

Bóg stworzył przed człowiekiem wiele cywilizacji transcendentnych. Nas dopiero gdy zapragnął dzieci.

Mity greckie, historia atlantydy itp może świadczyć o ingerencji czy współistnieniu i kontaktach tych cywilizacji z naszą

Na obraz i podobieństwo umiemy śnić. Nasze sny zachwycają cały transcendentny wszechświat. Stworzenie to też technologicznie sen.

Poznane bożych tajemnic nastąpi dopiero po zbawieniu odkupionej przez Jezusa duszy

Mistycy nazywają to iluminacją

Wiedza ta nie może trafić do zdeprawowanego złem pychą i zawiścią dewianta

Warunkiem zbawienia jest przebóstwienie.

W moim przypadku konieczna była spowiedż, pojednanie i pokuta. Te sakramenty upoważniają do sakramentu eucharystii

To regularne spożywanie ciała Jezusa ukrytego w konsekrowanej hostii przywraca duszy podobieństwo do dziecka bożego, w którym może przebywać Trójca z niebem i czyśćcem.

Ten stan duszy nazywamy łaską uświęcającą a w razie śmiertelnego wypadku jest biletem na windę do nieba. Taki bilet dostał skruszony zbój z sąsiedniego krzyża na Golgocie. 

Jego skrucha i pokora była szczera, gdyż Bóg umie czytać w sercu naszych dusz co w nich gra, jaka kapela, Nergala czy Skaldów.

Ziemia jest więc bioenergetycznym transformatorem zamieniającym energie światła gwiazdy na bioenergie w biosferze zawierającej faunę i florę. Kumuluje się ta energia w łańcuchu pokarmowym od bakterii do delfina.

Może ze zbiorowej duszy bioenergii, która jak wszelka energia jest niezniszczalna, Bóg, jak z gliny, lepi kolejne dusze, w których raz jest więcej drapieżnika, a raz więcej roślinożercy.

Jest nas i było, wiele miliardów, ale czekają na nas wakaty na wielu planetach w wielu galaktykach. 

Dlatego aniołowie oddzielą zboże od chwastu, perły od paciorków, dobrych od złych.

Każdy może stać się świętym, czyli godnym zbawienia.  Wystarczy samo osąd w konfesjonale. Kryterium odróżnienia dobra od zła, to nie czyń bliżniemu swemu, tego co tobie nie miłe, bo to alter Jezus.

Kapłan który usłyszy szczerą skruchę i akt przeproszenia Boga za obrazę Jego Majestatu, łamania Jego praw i zasmucanie Jego serca, wybacza, z Jego natchnienia i w Jego imieniu. bo też jest Jezusem.

Jezus pozwolił wraz z Trójcą poniżyć swój Majestat i Boskość. Ta pokora dała mu mandat i komfort zbawiania z łaski wszystkich dusz. Ból upokorzenia dla Boga przewyższa ból fizyczny ukrzyżowanego ludzkiego ciała. Uczynił to z szalonej Miłości do człowieka, jakim może się stać, co udowodniła Maryja i Józef i posłuszny woli Ojca, Jezus Chrystus.

Metanoja Szawła w Pawła, polegała na wlaniu Łaski Bożej i Boskiej wiedzy. o sensie Stworzenia, w serce apostoła.

Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus (Ga 2,20)

Nasze serce to święty graal w który może się stać świątynią Trójcy. Wystarczy zrobić miejsce wyrzucając z niego to czym żyje świat, zawiść, nienawiść, pychę, arogancję, pogardę, zazdrość, pazerność, nałogi, uzależnienia itp.

Życie ziemskie to epizod uwięzienia duszy w ciele, by móc udowodnić co dla niej jest ważniejsze. Kosmetyczka i SPA czy adoracja Najświętszego Sakramentu w Kościele.

Mamy wolną wolę, by wybierać. Bez opcji wyboru zła wolność byłaby iluzją.

Prawa człowieka nie są prawami Boga. Podobnie jak masońska równość mistrzów lóż z Bogiem i braterstwo wtajemniczonych, by dymać i manipulować resztą owiec kradzionych z Kościoła Katolickiego.

Stworzenie to przedział czasu od alfy do omegi. 

Proroctwa wskazują na koniec czasu. Czas Lucyfera dobiegł końca, i nie opanował KK jak mu było dane na jedno stulecie.

Ci co mu się wysługują zostaną z ręką w nocniku.

Ci moralnie obojętni, neutralni, co to nie zabijają, kradną i nie gwałcą, z fałszywego poczucia dumy i arogancji, bohatersko wybierają piekło, do którego nie chcą wracać nawet demony, wyrzucone egzorcyzmem, z ludzkich serc.

Ci skruszeni i zawstydzeni w chwili po śmierci stający przed Jezusem trafiają do czyśćca, by tam uczyć się od zera czym jest Miłość, wybaczenie i miłosierdzie

Czekają konfesjonały z synami Bożymi, a papieru toaletowego może zabraknąć.

Niebo cieszy się z każdej odnalezionej i zabłąkanej owcy.

Jesteśmy zaproszeni na ucztę weselną, wielu odmawia, wielu zostanie doproszonych ale i wyrzuconych z powodu braku weselnego stroju. Tym strojem są nasze uczynki dla chwały Boga i pożytek bliżnich. Głupio będzie tam pokazać się gołym i wesołym, czy w stringach, albo w body Borata.

Samograj jakim jest cywilizacja walcząca z Bogiem, może być pokonany w ciągu pięciu minut konwersacji, każdego człowieka z osobistym aniołem Stróżem, przydzielonym duszy przez Boga.

Biedak codziennie gdy zasypiamy, z pustymi rękami, musi świecić smutnymi oczami przed Bogiem. Potem. gdy harda dusza dziarsko maszeruje do piekła, będzie cierpiał do dnia Sądu ostatecznego.

Jeżeli nie stać naszego rozumu na zmiłowanie się nad własną duszą, to zmiłujmy się nad naszym przyjacielem, Aniołem Stróżem, któremu zawdzięczamy wiele razy ocalenie swojego życia, dla nas, często ważniejszego od Boga i życia innych.

Nie da się grzeszyć w wyobrażni, nie grzesząc wyobrażnią.

Podróże kosmiczne o jakich marzą naukowi ignoranci, dla duszy, to tylko kwestia pomyślenia o miejscu docelowym i natychmiast się tam znajdzie.

zapraszam do NDE Thomasa Mellona

 http://www.nderf.org/Polish/mellon_thomas_nde_polish.htm

Świstak

ps. Relacja ta została zhakowana i obrzezana, do tej jaka czytałem kilka lat wstecz ale i tak warta przeczytania. Jest na początku link do strony NDE gdzie są inne relacje

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2083
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1094
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1472
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1015
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 920
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 821
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 601
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 510
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 333
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 905
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 305
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 560
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 672
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"W moim przypadku konieczna była spowiedż, pojednanie i pokuta"- za to, że zaznaczył pan" w moim przypadku" masz pan plusa...

  swistak  (www),  07/05/2017

@szubrawiec: pokój serca i l olewanie ciśnienia strachu serwowanego w doczesności, to nagroda za odwagę konfrontacji z miłosiernym Jezusem.

@swistak: przez ciebie przemawia STRACH. To jest twoim "źródłem". Wmówili ci grzechy pierworodne i inne pierdoły i panicznie się boisz, że Bóg cię odrzuci. I o to chodzi. Ja nie mam tego typu problemów, bo uwolniłem się od tych legend i bajek. Jestem przekonany, że jeśli Bóg istnieje, to nie potraktuje mnie gorzej niż ja swojego psa. Nie byłby Bogiem tylko swistakiem. A jeśli jest swistakopodobny to wszyscy mamy przechlapane, ty też.

  swistak  (www),  07/05/2017

@Hamilton Starszy: Miłosierni miłosierdzia dostąpią. Zacznij je ćwiczyć zaczynając od swojego psa. Będzie orędował ze swistakiem za Tobą!

@swistak: nie sądzę by mój pies na mnie narzekał. Traktuję go dobrze, ma wszystko co mieć powinien i odpłaca mi swoją psią miłością i wiernością. Nie opuszcza mnie na krok. I tak już 9 lat.

  Koriolan,  07/05/2017

Hmm ...
No dajesz teraz ...
Zlepek katolsko-New age'wy ...
Np "kapłan ... też jest Jezusem"
.
Fajniejsze to "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ale ta chyba zakazany film przez kościół :-)))

Panie Świstak, obiło mnie się o uszy, żeś pan moim ziomkiem z Lubelszczyzny, prawda to? Czy nie udziela pan publicznie takich informacji?Jeżeli tak, obiecuję, że pójdę z panem na m(e)szę...mimo, iż lynkam się nieco tej"jaskini zbójców"...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska