Login lub e-mail Hasło   

Dość minimalizmu, wybierzmy Miss i Mistera „Każdego Wieku”

Media doniosły ostatnio o wyborze Miss i Mister Trzeciej Młodości (miss i mister emerytów). Wcześniej znane już były wybory Miss Polski, Miss Nastolatek, czy Mister Polski
Wyświetlenia: 830 Zamieszczono 07/05/2017

Czas zakończyć z minimalizmem typowym dla Polaków i ogłosić ogólnopolskie wybory miss i mister „każdego wieku”, tzn. Miss i Mister nastolatków, dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków, sześćdziesięciolatków, siedemdziesięciolatków, osiemdziesięciolatków, dziewięćdziesięciolatków i stulatków.

 

Miał Henar horendalne wyczucie, rzeczywiście mi najlepiej w czarnym, Zdziśkowi w jasnym, nawet dopasował nasz wzrost: ja 180 cm, Zdzisław 182 cm

Zorganizowanie eliminacji tak, aby finały konkursów  Miss i Mistera kolejnych „dziestolatków” odbywały się co miesiąc na antenie telewizji publicznej, zapewniłoby nam ciekawy i emocjonujący program w telewizji, prawie przez cały rok (zamiast tej miernoty i powtórek). Nie wspominając, ile znowu wyprodukowalibyśmy „gwiazd” z szarych obywateli. To by się mogło wszystkim spodobać, tym bardziej, gdy w pozostałych dwóch miesiącach wybralibyśmy jeszcze miss i mister open z wybranych „dziestolatków”.

 

Myślę, że ja jako pomysłodawca tych oszałamiających gali, miałbym zapewniony przez organizatorów udział w jury konkursu. Aby nie umniejszać wagi powyższej propozycji, nie zaproponuje tu wyborów miss i mister wszelkich zawodów i instytucji, o politykach, sportowcach, rencistach i emerytach, autorach i komentarzystach eioby.pl, nie zapominając, itp. Para: miss i mister miesięcznie to w sam raz, aby nie umniejszać rangi tego przedsięwzięcia, a więc do ogólnonarodowych wyborów marsz!

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2081
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1094
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1472
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1015
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 920
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 821
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 601
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 510
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 333
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 905
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 305
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 560
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 672
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  07/05/2017

Świetny pomysł. Najlepiej każdego 10 dnia miesiąca.

@Dyl Sowizdrzał: namnożyło się tego ostatnio. Przydałby się nie tylko wilk, ale myśliwy z kałachem.

  Hamilton,  07/05/2017

Do tego konkursy i telezgadule dostosowane dla każdego wieku. Szukanie okularów na czas, mycie sztucznej szczęki, zawiązywanie butów, spadanie ze schodów, figury taneczne na oblodzonym chodniku bez laski, bieg do bankomatu po pieniądze dla wnuczka w poprzek autostrady.

Nasze panie: Skalny kwiat, liwa, katha, f-malwina; mogły by zorganizować wybory Mister eioba.pl

  Hamilton,  07/05/2017

@Z. Kostka: mam nawet pytanie konkursowe. Kto jest Misterem eioba we wszystkich kategoriach i uzasadnij króciutko dlaczego pan Sadowski?

A o mnie Zbigniew zapomniałeś, ja też chcę do jury wyborów Mister!

  Hamilton,  07/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: "Ich troje" w nowej wersji. Wykombinowali, że zawsze będą mieć co najmniej 2 punkty. Tylko z odsłonami kiepsko:
Ciocia Juliusz 1320 na 10 art - średnia- 132
Sadowski - 11500 na 72 art sr - 160
Kostka - 2400 na 15 art sr - 160
Dyl - 18800 na 14 art sr - 1340 i nie piejesz z zachwytu każdego ranka.

  Hamilton,  07/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: ja myślę, że ta juliusz to żadna kobieta. Któryś z nich. Zakonspirowali się jak Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem.

  Hamilton,  07/05/2017

@Dyl Sowizdrzał: może ktoś z rodziny. Tam wszyscy utalentowani. Literacko, muzycznie, tanecznie i intelektualnie.

@Hamilton Starszy: I myślisz, że jesteśmy tak tępi, że nie zarejestrowalibyśmy 6 - 7 nicków, gdyby zależało nam na odsłonach. To są wszystko artykuły z odzysku, które już uzyskały swój sukces w tysiącach odsłon na prawdziwym portalu informacyjnym. Zdzisławowi, chodzi tylko o to, aby nie zginęły na zawsze Internetu, gdyż akurat większość z nich jest ponadczasowa. Musi też mieć zapisany w Internecie, przynajmniej swój ułamkowy dorobek (na razie 71 z ponad 1300 artykułów i galerii).

  Hamilton,  07/05/2017

@Juliusz II: tamte portale były prawdziwe, a ten jest nieprawdziwy? Czemu zawdzięczamy zaszczyt umieszczania ponadczasowych i niezwykle wybitnych artykułów? Prowincjonalny portal nie godzien przyjmować tak wielkich twórców obdarzonych tak niezwykłym talentem. Tak wybitna twórczość przygniata nas szaraczków swą ponadczasową wybitną wybitnością. Rozumiem, że nie zależy wam na odsłonach o czym pan re ...  wyświetl więcej

I jeszcze jedno, sranie to wymyślił Dyl, a uczestnikom pielgrzymki akurat chodziło o oddanie moczu, po kilku godzinach jazdy autokarem. Mam nadzieję, że Dyl dożyje takiego wieku, że kilka godzin bez oddawania moczu, będzie nawet dla niego torturą. Wtedy ja z chmurki, będę się z niego śmiała i dawała mu rady "Dyl zawiąż swojego chuja w węzełek, lub wóź ze sobą kaczkę".

@Juliusz II:"Dyl zawiąż swojego chuja w węzełek, lub wóź ze sobą kaczkę".-pani kochana...zaczynam panią lubić...a może by my tak umówili się na jaką kawkę? Co pani na to?

  Hamilton,  07/05/2017

@Juliusz II: powinnaś napisać o tym moczu do "Gazety Szczecińskiej" i "Kuriera Szczecińskiego". Nakład by się podwoił. Czytelnicy lubią takie ponadczasowe i wybitnie interesujące informacje. Ponadczasowe próbki moczu rozesłałbym też po stacjach telewizyjnych.

@Hamilton Starszy: Juliusz II, wszystko wyjaśniła, ale ty jak zwykle wszystko przekręcasz. Wiesz doskonale, że Eioba najlepsze swoje czasy ma już za sobą (1.400.000 osób odwiedzających miesięcznie), jest to w tej chwili właściwie zapomniany portal. Przyznaje, że dzięki Dylowi, tobie i kilku jeszcze jakoś funkcjonuje. Nie minusuje obraźliwych komentarzy Dyla (i twoich wierszy), bo mam poczucie humo ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/05/2017

@Zdzisław Sadowski: moja ocena jest subiektywna i przyznaję nie najwyższa. Ale ocenę wystawiają czytelnicy nie ja i nie Dyl. Nie mam i chcę mieć wpływu na ocenę innych. Miałbyś znacznie lepszą ocenę gdyby nie te skłonności samochwalcze. Przez prawie 8 lat nie dokonałem tylu pochwał pod swoim adresem co ty przez 3 miesiące. A wierz mi miałbym czym. Tylko kogo to obchodzi. Poza tym nie cierpię takie ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska