Login lub e-mail Hasło   

Klasyfikacja

Klasyfikacja rzeczy i czynów ułatwiała człowiekowi życie, więc od zarania dziejów człowiek klasyfikował wszystko to, co w danym czasie mógł sklasyfikować
Wyświetlenia: 510 Zamieszczono 27/05/2017

Jeden z użytkowników eioby zwany przeze mnie hybrydą z okazji ustosunkowania się do mojego artykułu „Talent i talent” zarzucił mi, że klasyfikację ludzi, przy czym odniósł się tylko do żydów jakiegoś obozu koncentracyjnego. W obozach koncentracyjnych byli nie tylko żydzi i nie tylko oni podlegali klasyfikacji. Cytuję tą hybrydę:

"wiem, klasyfikujesz ludzi i w/g tej klasyfikacji ich traktujesz. Przypomina to obóz koncentracyjny gdzie faszysta stał i dzielił żydów do roboty lub do gazu. …..

o wiesz Kitek mi wygląda twój artykuł na klasyfikowanie.”

Otóż jest to wyraźne kadzenie żydom w stosunku do o wiele większej grupy innych nacji przebywających w niemieckich obozach koncentracyjnych. Jest to dyskryminacja tych ludzi na tle żydów. Na stronie internetowej https://dzieje.pl/aktualnosci/niemieckie-obozy-zaglady-i-obozy-koncentracyjne czytamy:

„Według Paula Johnsona, brytyjskiego historyka, w latach 1933-1945 istniały 1634 obozy koncentracyjne oraz ich filie i ponad 900 obozów pracy. Sześć z obozów koncentracyjnych zyskało ponure miano obozu zagłady. Były to obozy w Chełmnie i w Auschwitz (powinno być: Auschwitz-Birkenau – przyp. autora) na polskich terytoriach przyłączonych do Rzeszy, oraz w Treblince, Sobiborze, Majdanku i Bełżcu w Generalnym Gubernatorstwie. Niektórzy historycy kwestionują jednak ten podział. Wszystkie te obozy były bowiem w istocie obozami zagłady, ponieważ więźniowie umierali tam z powodu wygłodzenia, obciążenia nadmierną pracą, czy też w wyniku egzekucji. Jednak tych sześć obozów zostało założonych lub rozbudź”. Zgodnie z wiadomościami zawartymi w faktach 24.pl

„To były prawdziwe fabryki śmierci. Kto tam trafił, praktycznie nie miał szansy wyjść żywy. Hitlerowcy na terenie III Rzeszy i państw okupowanych zorganizowali w sumie 12 tysięcy obozów koncentracyjnych. W sumie przeszło przez nie 18 mln osób, aż 11 mln zostało zamordowanych w takich miejscach, jak Auschwitz”.

Na Forum Żydów Polskich, http://www.fzp.net.pl/shoa/ofiary-obozow-koncentracyjnych czytamy, że żydów polskich zginęło tylko 1,870,000, to jest tylko 18,7% wszystkich zamordowanych, a więc o co tej hybrydzie chodzi? Czyżby o to, że jest hybrydą i nie chce, aby jej klasyfikować i dlatego zasłania się żydami?!

Otóż „Dożyliśmy czasów, gdy po krwawym zamachu terrorystycznym dokonanym w brytyjskim Manchesterze przez kolejnego islamistę, ze względu na polityczną poprawność, nie wolno już nazywać rzeczy po imieniu. Okazuje się, że 22 osoby, zginęły tam nie tyle w samobójczym ataku co w "incydencie". Ale to dopiero początek lewackiej nowomowy”.

Zamach w Manchesterze stanowi doskonałe studium metod lewackich fabryk kłamstw i półprawd. Mimo, że tożsamość sprawcy była znana dość szybko, informacje na ten temat zostały utajnione.” A więc nie nastąpiło zakwalifikowanie przestępcy do określonej grupy terrorystycznego, w tym przypadku wojującego islamu (elegancko mówiąc grupy przestępczej), ponieważ hybrydy tak chcą!!!

Ponieważ klasyfikacja rzeczy i czynów ułatwiała człowiekowi życie, więc od zarania dziejów człowiek klasyfikował wszystko to, co w danym czasie mógł sklasyfikować. Klasyfikował więc to co jest na ziemi na faunę i florę, ale też na życie lądowe i wodne, czy też na życie materialne i duchowe. Ogólnie rzecz ujmując klasyfikacja jest to systematyczny podział przedmiotów lub zjawisk na klasy, działy, poddziały, gatunki, podgatunki, rodzaje itp. wykonywane według określonej zasady. Tak więc rower znajduje się w grupie pojazdów do której zaliczamy również samochody, pociągi, samoloty, statki oraz furmanki i hulajnogi. Oczywiście podlegają one wielu innym klasyfikacjom, o których już wspominał nie będę. Tak samo klasyfikujemy florę. Ograniczę się tylko do niektórych roślin. Np. rośliny drzewiaste: drzewa, krzewy, krzewinki oraz rośliny zielne: rośliny jednoroczne (jare i ozime), rośliny dwuletnie, byliny. Klasyfikujemy je również ze względu na terytorium występowania (w naszym klimacie figi nie rosną). Tak samo klasyfikujemy zwierzęta i wyróżniamy tutaj grupę ssaków, wśród których wyróżniamy naczelne. Naczelne to jak Wikipedia mówi „rząd ssaków. (…) Naczelne powstały z przodków żyjących na drzewach lasów tropikalnych. (…) Większość z nich zachowały przynajmniej częściowo nadrzewny tryb życia” Jest to klasyfikacja. Koń, osioł, zebra i różnego rodzaju tapiry czy nosorożce należą do ssaków nieparzystokopytnych, i jest to klasyfikacja. Klasyfikacja dotyczy także ludzi. Wśród kobiet wyróżniamy matkę, kochankę, zakonnicę, dziewicę czy też popularną kurwę. Oczywiście jest to klasyfikacja ze względu na jakieś cechy. W tym przypadku są to cechy psychofizyczne. Otóż jeżeli osioł spuści się na kurwie to jeśli coś z tego powstanie to to coś nazwiemy hybrydą. Widocznie w dawnych czasach coś z takiego spuszczania powstawało, ponieważ w Biblii ks. J. Wujka (Ks. Kapłańska 19, 19) czytamy: „Ja Pan. – Praw moich strzeżcie. Bydlęcia twego nie spuszczaj z bydlętami rodzaju innego”. Już dzisiaj coś takiego wydaje się niemożliwe, ale jeśli się zdarzy…? Chrześcijanie wierzą w cuda, a jeśli jest to prawdą…? Wtedy rodzi się hybryda. Hybrydy greckie uważa się za twory mitologiczne, ale ta hybryda jest współczesna i ona nie jest mitologiczna. Ona za wszelką cenę nie chce podlegać klasyfikacji. Zwykły „zakuty łeb”. Sklasyfikowana utraciłaby status człowieka, więc kopytami osła i pazurami kurwy broni się przed klasyfikacją i aby było to skuteczne odwołuje się do hybrydowej, czyli do komucho-lewackiej zwanej często demokratyczną, poprawności politycznej.  O tempota, o mores – hybrydydowa demokracja, to znaczy demokracja lewackiego gówna.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1322
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 745
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 982
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1055
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1025
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 428
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 564
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 543
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 858
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1374
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 408
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 474
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 623
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 971
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  28/05/2017

Pycha nie pozwala tępakom wyjść z głupoty.

  Kitek,  28/05/2017

@swistak: Tępota zakutych łbów przez ich krzyczące komentarze udziela się innym ludziom. To udziela się również mnie i czasem ponosi, więc zamiast komentarza do artykułu piszę coś złośliwego do komentarza. Można mieć odmienne poglądy niż inni, ale to nie oznacza, że ci inni mają prawo się z tych poglądów wyśmiewać. Każda krytyka rodzi pewną refleksję u krytykowanego i „uszlachetnia”, ale to, co spotyka się na eiobie nie jest już krytyką, tylko zwykłym chamstwem, którego skutki są odwrotne.

@swistak:"Pycha nie pozwala tępakom wyjść z głupoty."-zgadza się panie Świstak, ale i głupota z pychy...

@Kitek: piszesz "Tępota zakutych łbów przez ich krzyczące komentarze udziela się innym ludziom. " Mnie w to nie mieszaj. Twoja tępota umysłowa wcale mi nie przeszkadza i nie udziela mi się. Twoja tępota pozwala mi cię właściwie zakwalifikować zgodnie z wyznawanymi przez ciebie zasadami. Mieszkasz w szufladzie "Tępy rasista".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska