Login lub e-mail Hasło   

Mokotowska szpilka - mieszkania od Buszrem

W czwartym kwartale 2018 roku u zbiegu Woronicza i Modelewskiego do użytku zostanie oddana MOKOTOWSKA SZPILKA, 10 kondygnacyjny budynek mieszkalny z 25 przestronnymi mieszkaniami.
Wyświetlenia: 227 Zamieszczono 29/05/2017

Mokotów to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy. Jej intensywny rozwój zapewnił sąsiedztwo niezbędnej infrastruktury. Swobodny dostęp do przychodni, żłobków, przedszkoli, szkół każdego stopnia, sklepów i restauracji - podkreśla charakter przyjaznej dzielnicy. Niedaleka galeria handlowa mieści nie tylko sklepy, ale kino i bogatą sieć usług.

Lokalizacja MOKOTOWSKIEJ SZPILKI w połączeniu z prestiżem zamieszkania na Mokotowie docenią wszyscy, którzy aktywnie włączają się w puls życia miasta. Przede wszystkim zwraca uwagę doskonałe skomunikowanie z resztą stolicy. Tuż obok znajduje się stacja metra WIERZBNO oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Arterie komunikacyjne i sieć ulic pozwalają na sprawny dojazd samochodem do ścisłego centrum. Tylko kilka minut jazdy dzieli budynek od autostradowej obwodnicy Warszawy.

Zieloną dzielnicę kształtują dwa obszerne parki: Zespół Przyrodniczo – Krajobrazowy Arkadia z zabytkową Królikarnią oraz park Dreszera z atrakcyjnymi terenami spacerowymi. Warto wspomnieć też o kilometrach ścieżek rowerowych. W bezpośredniej bliskości MOKOTOWSKIEJ SZPILKI mieści się kompleks sportowy Centrum Warszawianka, fan park dla dzieci i park wodny. Tak szerokie możliwości zachęcają do rodzinnego i indywidualnego uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu.

MOKOTOWSKA SZPILKA płynnie wpisuje się w przestrzeń, elewacją nawiązując do otaczających go budynków. Doskonałe wygląd i położenie harmonizują z mieszkaniami dedykowanymi osobom, ceniącym miejski styl życia w połączeniu z gwarancją komfortu. Zróżnicowana oferta (metraż od 39 do 107 mkw) została dostosowana do różnorodnych potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców. Będą tu dwupoziomowe apartamenty z tarasami, trzypokojowe mieszkania z dwoma sypialniami i dwupokojowe z aneksem kuchennym.

Lokale oferowane są w deweloperskim standardzie wykończenia, wykonane z należytą starannością z bardzo dobrych materiałów i dbałością o detale. Wszystkie zostaną przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. W każdym przypadku funkcjonalny układ pomieszczeń gwarantuje pełną swobodę aranżacji wnętrz i z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Podziemna hala garażowa zapewni pełną niezależność od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba stały, 24 godzinny monitoring.

Więcej informacji:

https://nieruchomosci.buszrem.pl

Podobne artykuły


10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1139
7
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1129
6
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1810
110
komentarze: 32 | wyświetlenia: 57681
53
komentarze: 55 | wyświetlenia: 31313
53
komentarze: 68 | wyświetlenia: 30336
49
komentarze: 27 | wyświetlenia: 62014
48
komentarze: 18 | wyświetlenia: 63700
38
komentarze: 30 | wyświetlenia: 27560
38
komentarze: 50 | wyświetlenia: 22104
36
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27424
35
komentarze: 36 | wyświetlenia: 21741
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska