Login lub e-mail Hasło   

Komorowski o wystąpieniu premier: “Szydło mówiła do najgorszej części wyborców”

Bronisław Komorowski znów udzielił wywiadu i znów wypowiedział słowa, które byłemu prezydentowi na pewno nie przystają. Wyciągnięte z kontekstu słowa Jaros...
Wyświetlenia: 352 Zamieszczono 29/05/2017

 

Bronisław Komorowski znów udzielił wywiadu i znów wypowiedział słowa, które byłemu prezydentowi na pewno nie przystają.

Wyciągnięte z kontekstu słowa Jarosława Kaczyńskiego o “gorszym sorcie” zostały przez wieloletnie ugrupowanie Komorowskiego wzniesione do rangi wielkiego skandali i okrzyknięte dzieleniem Polaków.

Jednak co teraz robi Bronisław Komorowski? W TOK FM były prezydent Bronisław Komorowski brutalnie zaatakował rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz wyborców tego ugrupowania. Skomentował przemówienie premier Beaty Szydło w polskim Sejmie, które odbiło się szerokim echem w Polsce i poza granicami naszego kraju.


„Nie rozumiem wystąpień premier Szydło, która mówi, że Polska nie przyjmie uchodźców. To skandal, błąd wizerunkowy, to podlizywanie się najgorszej części swoich wyborców” — grzmiał Komorowski.

Jest on zwolennikiem przyjmowania imigrantów z obozów we Włoszech i Grecji, których nazywa się uchodźcami. „Moje zdanie się nie zmieniło w kwestii przyjmowania uchodźców. To jest kwestia przyzwoitości i zasad” — stwierdził.

Czy o przyzwoitości i zasadach może mówić człowiek, który otaczał parasolem ochronnym WSI – organizację, która fałszowała przetargi, okradała państwo na miliardy i dowodziła “seryjnemu samobójcy”? Czy o przyzwoitości i zasadach może mówić człowiek, który zajmując wysokie państwowe stanowisko spotykał się z agentami rosyjskiego wywiadu?

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1275
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1598
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1025
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 963
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 855
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 940
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 892
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 774
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 774
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 558
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 900
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 780
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  30/05/2017

Komorowski nie chce podziału, zakuty łeb nie chce podziałów, zakute łby z PO, Nowoczesna czy KOD jeszcze czegoś nie chcą…? Wszelkie podziały powodują kłopoty w wyborze. Dla zakutych łbów każdy wybór jest wielce trudny, więc lepiej nie wybierać. Urawniłowka jest lepsza. Zwykłe komuchy. Wymienione przeze mnie partie i organizacja to zwykłe lewactwo, można powiedzieć, że liberalizm wszeteczny, czyli bezpoglądowość!

@Kitek:
I wszystko w temacie.

  Hamilton,  01/06/2017

@Kitek: rozumiem, że najbliższa ci opcja jedyna partia PiS, jeden wódz Jarosław, jedyna religia KK i Smoleńsk. Znów będziecie z Lipskim mieli szanse na stołki zastępcy trzeciego sekretarza propagandy w małym sołectwie.

@Hamilton Starszy: co zgubilas perelko wsröd wieprzy

  ekv,  04/08/2017

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat bezpieczeństwa informacji http://itpcexpert.com/icloud-unlock .Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska