Login lub e-mail Hasło   

My Polacy

Fanatyczne przekonania są gorsze dla prawdy niż kłamstwo.
Wyświetlenia: 1.484 Zamieszczono 02/06/2017

O wartości walczymy od zawsze, , wierzymy ,że gruszki na wierzbie urosną , a ojczyzna sprawiedliwą będzie , a to dupa blada, wiele Rodaków przez to w nieznanych mogiłach kwiatki od dołu wącha ,a pieśnie o ich makach czerwieńszych od krwi zagłuszają hymny wyklętych żołnierzy i poległych pod brzózką smoleńską .Im -gloria , pomniki, rodzinom milionowe odszkodowania,koneksje , aplauzy ,a tym co z nad Oki,przez Warszawę do Gniazda faszyzmu doszli i biało czerwoną flagę zwycięstwa powiesili hańba,szyderstwo,zniewaga, tym co drugi ,smoleński Katyń , pełen nienawiści i obłędu,na elitarnej wyciecze stworzyli -gloria pod niebiosa. Nie ważne,że budżet bankrutuje kryjąc koszty ICH ekshumacji,ponownych pochowków ",budowę nowych pomników i kojąc łzy rodzin.

Wycieczki " misyjne"wybrańców narodu nie ustają, są skandaliczne, obłudne, bokiem nie tylko emerytom wychodzą

Biednych , bezdomnych,samotnych,chorych prócz boga kto ewidencjonuje?. Przygarnie ich Ksiądz,burmistrz,prezydent w rezydencji? Oni tworzą im tylko złodziejskie humanitarne fundacje! Za taką Miłość bliźniego” , za emeryturkę,co stoi od lat jakby viagry się nażarła ,za koszty utrzymania,co rosną,za poniżające kolejki do lekarza,szpitala i sanatorium-i za podobne sukcesy "dobrej zmiany"Pocałujcie mnie w dupę!

Cudotwórcami,świętymi szczycimy, co ulica to kaplica,a władza pielgrzymuje.I ojczyznę u stóp dziewicy z Częstochowy kładzie, żołnierzy"Ognia ,Burego" pośmiertnie awansuje,medalami obsypuje. A ja z tego gówno mam ! ! I nic na lepsze nie wróży,namolnie kłamstwo wciskają ,a zwykli ludzie, kobiety i dzieci nic nie znaczą. Bo wojna Polsko-Polska trwa. O dobro maluczkich? O władzę nad nimi o wielowarstwowość! jak za sanacji wierni,mierni pobrzękują szabelkami,a dzwony kościelne im wtórują ,a wroga można wymyślić, minister Sprawiedliwości paragraf mu znajdzie . Spektakle „wojenko we” piorą mózgi kowalskim ,aż kłamstwo prawdą się stanie.

Pamiętam II wojnie światowej, i zal ściska serce jak młódź rusofobią , katolickimi wartościami karmią,że aż cuchnie. I gdyby coś się zadziało byliby pierwszymi ofiarami- jak w powstaniu warszawskim . Nie każdy wie ,ze w wyniku zbrodniczej decyzji dowódców zginęły w nim setki tysięcy niewinnych cywili .Czy szaleńcze zapędy obecnych włodarzy prowadzą kraj ku podobnej zagładzie zadawałem sobie pytanie na Starówce .Oczyma wyobraźni widziałem ojca swojego,jak ją dźwigał z ruin w 1946 roku, przynosiłem mu jedzenie i podawałem cegły na rusztowanie. W każdą rocznicę tam dzieci machają chorągiewkami. Wielki odpust , dzwony kościelne do modłów wołają... tragedie narodowe ,biznesem politycznym są

 Wojsko więc duchem bojowym kapelani krzepią,generalicja dupy biskupom całuje.I jak onegdaj gotowa los na stos w imię boga i honoru-rzucić. I jak "żołnierze wyklęci" komuchów bić. Ze nasze zrywy klęską kończyły... Ale w nich odwet się tlił i jak Sfinks w "dobrą zmianę" obrócił by do piątego pokolenia " drugi sort Polaków' wyplenić...Putin więc nie podskoczy nam wyżej penisa. A podatnicy? Znać muszą miejsce w szeregu.Na czyim wozie jadą temu muszą śpiewać piosenki-Miesięcznice wodza narodu i kościoła - czcić , z różańcowym bełkotem skandować,pomścimy,nie darujemy"Amen

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1530
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3136
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2541
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 845
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1045
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 428
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2037
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2454
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2023
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3472
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  02/06/2017

Niech pan zaproponuje rozwiązanie a nie wciąż narzeka.
Strata czasu i emocje kiepskie.

@Henear: Rozwiązanie -kościół o bogu,a władza służebna narodowi,a narzekanie -to ulga ,nic innego nie zostało,to terapia- odnoszę refleksyjnie do tego co było,jest,historia ponuć matką rozumu,moje interpretacje różnią od pańskich i to dobrze, pokolenia młodsze,swoje wizje mają,walka pokolenie niesie postęp...pozdrawiam i dziękuję za

Muszę obiektywnie przyznać panie Szymonie, że niejaki tajny Henio :-)(Henear)ma trochę racji.Narzekanie nic nie wnosi:-)Ale masz pan wybaczone, wszak i latka chyba swoje są? Co my, młokosy wiemy o życiu:-)Pozdrawiam serdecznie i życzę pogody ducha!:-)

@szubrawiec: I chociaż szubrawiec-ale dasz się lubić,miło Ciebie znać,mam 85 lat,pozdrawiam

@Szymon Bachir: Cieszę się niezmiernie!:-)Zapewniam jednak, że nie wszyscy tak twierdzą:-)Ps."Siłę i wielkość człowieka mierzy się ilością jego wrogów",czym więcej panie Szymonie tym lepiej:-)haahaaa, pozdrawiam serdecznie!:-)

@szubrawiec: Siłę i wielkość człowieka mierzy się ilością jego wrogów-im więcej tym lepiej-zajebiste-zapamiętam Cię szubrawcze..!

To my Polacy - była kiedyś taka piosenka... Znaczy jest

_________________________________
http://najwieksze-piersi.pl/go(...)-opinieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska