Login lub e-mail Hasło   

Po co gender

Po to, by zabrać dzieci rodzicom, pozbawić ich wpływu na wychowanie.
Wyświetlenia: 288 Zamieszczono 25/06/2017Dotychczas homoseksualizm, był to wstydliwy osobisty problem, dwojga kochających się ludzi, nie ścigany przez prawo.
Prawie socjologiczny margines, czasami przedmiot niewybrednych żartów.
Z marginesu, stał się hasłem na sztandarze tolerancji, z jakim do boju ruszyła europejska lewica, organizując parady miłości, żądając legalizacji małżeństw homoseksualnych, prawa do adopcji dzieci. Pedofilia po wyroku i trafieniu za kratki, to jak wyrok śmierci, z poślizgiem upodlenia i upokorzeń, wykonany przez współwiężniów.
Krzywdzenie dziecka, wynaturzanie jego psychiki, to największa zbrodnia moralna, na jaką stać tylko człowieka gardzącego Chrystusem i bliżnim.
Logicznym jest przypuszczenie, że trwa skoordynowana kampania, by pod płaszczykiem tolerowanej i bronionej przez prawo UE homoseksualności, uprawiać bezkarnie pedofilię.
Jeżeli dwóch samotnych pedofili, udając gejów, zawrze związek małżeński, to po adopcji dzieci mogą sobie hodować seksualne brojlery, które jak /zygoty/ przedmioty mogą wypożyczać innym wujkom i tatusiom, lub się wymieniać.
Nazywa się to dziecięcą prostytucją, też podlegającą karze.
Na przeszkodzie nowoczesności i awangardzie obyczajowej w UE stoi Watykan, Papież z KK i polskie moralne i przyzwoite zacofanie.
Zgoda na powszechną aborcję, to możliwość nabywania, bez zgody i wiedzy rodziców, tabletek aborcyjnych, z dostępnością gumy do żucia, przez dojrzałe seksualnie, ale nie światopoglądowo i emocjonalnie, nastoletnie dziewczyny.
Ogólnoświatowym problemem jest handel dziećmi pochodzącymi z krajów trzeciego świata, z zachodem Europy przez różnej maści zwyrodnialców rekrutowanych z przestępczego moralnego piekła.
Proces o pedofilię będzie miał Berlusconi, o ile nie natchnie wpływowych pedofili by tak, jak on, spróbowali obniżyć wiek osoby dorosłej do 16 lat. W prawie karnym juz otworzono furtkę.
W mediach, bagatelizuje się skłonności celebrytów do obcowania z dziećmi, jak sprawa Polańskiego, czy żarty Kuby Wojewódzkiego o jego coraz młodszych partnerkach. Informacji o Brytyjskich pedofilach, nie bez kozery, nie podały żadne ważne media. Pod byle pretekstem usuwane na eioba są arty na ten temat.
Prasa włoska i europejska żartuje sobie z seksualnych sekscesów nazywając je Bunga bunga, pewnie odmiana lekkiej dżumy
To przykład na co wydaja pieniądze polityczni unijni celebryci
Cały skandal dotyczy tzw. Rubygate. Jego główną bohaterką jest pełnoletnia dopiero od niedawna tancerka, która zanim ukończyła 18 lat uczestniczyła w rozwiązłych przyjęciach w rezydencji premiera Włoch Berlusconiego wraz z innymi młodymi kobietami. Otrzymywała od premiera pieniądze na utrzymanie drogiego apartamentu.
Karima, znana jako Ruby córka marokańskich imigrantów, w jednej z podsłuchanych przez prokuraturę rozmów, przytoczonych na łamach największych włoskich gazet, miała powiedzieć, że premier obiecywał jej majątek, jeśli nie powie, że spotyka się on z nieletnimi. Przyznała, że zgodziła się na pięć milionów euro.
Lewicowe dzienniki, podsumowując kolejne rewelacje na temat coraz większego skandalu obyczajowego, w który zamieszany jest premier Włoch, podkreśliła w artykule redakcyjnym na pierwszej stronie: "Jest to moment, w którym należy postawić fundamentalne pytanie o tragiczne piętnastolecie berlusconizmu: czy demokratycznym krajem może rządzić przywódca, który od wielu dni jest pośmiewiskiem świata z powodu imprez z nieletnimi prostytutkami, opłacanymi i przebranymi za pielęgniarki, by podniecić zmęczonego satrapę. Politycznego odpowiednika i moralnego spadkobiercę Nerona i Kaliguli ".
Śmieszne i aż straszne jak spędzają czas wyleniałe lwy europejskiej śmietanki polityczno finansowej.
Wielkie pieniądze i popyt na dziewczyny, zdeprawowane przez młodzieżowe tabloidy i lansowany przez popularne i bezideowe media, telewizyjne kanały o niczym wartościowym, propagujące dolce vita.
Prawdopodobnie z gejowsko pedofilskich adopcji wyrośnie armia młodocianych prostytutek bez pomysłu na godne życie.
Kiedyś w siermiężnym socjalizmie mieliśmy seksualnych kaskaderów sprawdzajacych na sobie jak zabójczy dla człowieka może być dobrobyt, władza i bezkarność. Byli to i nadal są synowie genseków, dyktatorów, politycznych celebrytów. Czy w tym kierunku ma podążać cywilizacja i na to maja być marnotrawione środki zabierane pracujacym w UE. 
Nikt nie usuwa artów o pedofilii księży. Pojedyncze przykłady są nagłaśniane i wyolbrzymiane. Niewiele wiemy o polskiej pedofili w środowisku polskich gejów. Temat Tabu ?
Symbioza gejów i pedofilów polega na ogromnych funduszach z UE  idących z naszych podatków na bohaterską walkę mediów i działaczy lewicowych z nietolerancją oszołomów
na pewno go wykasują. Podaję ci link do wstydliwie pomijanej w mediach informacji 
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozbito-najwieksza-na-swiecie-siatke-pedofili,1,42 13530,wiadomosc.html

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2076
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1093
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1782
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1470
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 819
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 600
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1011
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 902
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 496
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 329
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 302
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1195
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 907
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 666
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Kk dopuszczał małżeństwa w wieku 12 lat. To ci "brzydcy" lewacy podnieśli ten wiek do 18 dla kobiet i 21 dla mężczyzn. Pedofilia w Kk ma udokumentowane miejsce (ujawnionych przypadków to kilka tysięcy) i wcale nie była i nie jest zjawiskiem marginalnym. Lobby gejowskie w Kk to też temat wstydliwy i niezbadany. Zakładając świstak, że homoseksualizm jest chorobą, to mogłoby się okazać, że co 10 ty k ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  25/06/2017

@Hamilton Starszy: żaden pedofil ie ma takiej gorliwosci w obronie zboczenców jak Hamilton Starszy

@swistak: posłuchaj mały hipokryto i zapamiętaj sobie raz na zawsze, że są pewne nieprzekraczalne granice. Możesz przestać być bezkarny, moralny kurduplu.

"Pod byle pretekstem usuwane na eioba są arty na ten temat." Swistak ostojo moralnej hipokryzji - dlaczego ŁŻESZ JAK PIES.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska