Login lub e-mail Hasło   

Inaczej o Ojczyznie

Tam ojczyzna,gdzie z pracy rąk i umysłu żyje sie dostatnio.Krj piękny tylkoi ludzie chujowi-J.Piłsudzki
Wyświetlenia: 226 Zamieszczono 04/07/2017

Za przekonanie,boga,honor i ojczyznę ginęli ,a ci co przeżyli kark zginli przed jasniepaństwem. .Niejeden raz kowalski budzili z ręką w nocniku. z tego powodu! Drwiący rechot historii rozumu jednak nie nauczył, śmieje z nas i szydzi jak na miesięcznicach. z różańcem w reku -” skandujemy””pomścimy,nie darujemy. .Przekonania u nas nadal górują nad rozumem i jak onegdaj prowadzą na manowce,wyrazem tego wojna polsko-polska

Legiony i hymn na obczyźnie stworzono. , na bruku paryskim za ojczyzną tęskniono .Bem ha niż dziewicę jasnogórską, zdradził dla Allacha. Kościuszko za"innych " ducha wyzionął, Puławski zaś współtworzył gangsterskie imperium Jankesów Kraj zostawili na pohybel ,a patriotami,wzorem do naśladowania są?Siermiężny, pańszczyźniany chłop jaśniepanów, żywił,a kraj nierządem liberum vetem stal Powstania co dały godnego procz śmierci,katorgi i niewoli,a ostatnie warszawskie-to ludobójstwo z woli sanacyjnych pułkowników w Afganistanie nasi wojują,zabijają i giną za obcy interes ,a  w kraju   na naiwności maluczkich „”wybrańcy narodu””nabiją kobzę .Na ołtarze chwały wznoszą – złoczyńców.,orderami obsypują tych co naród zostawili na pożarcie wroga i tysiące bezimiennych mogił ",a łez matczynych i goryczy nikt nie policzy. Fanatyczni nacjonaliści mimo to, dobrą zmianę” serwują , na wszystkich szczeblach władzy i stosunkach społecznych, kowalski prawdę historyczną. czerpie z prawdomównej rozgłośni toruńskiej o Rydzyka ,głoszą W niej dogmaty najwyższej rangi autorytety Jarek Kaczyński,Antek Macierewicz oraz pomniejsze przydupasy miesięcznicy smoleńskiej, transmituje też uroczystości ku czci wyklętych żołnierzy i gnębionych przez PRL. Katolików.-'Tylko pytanie na zdrowy rozsądek,dlaczego miliony k atoli było w partii,milicji,wojsku zawodowym,na prestiżowych stanowiskach rożnych branż,dlaczego dzieci katolików za darmo na koloniach,obozach....pytań tego typu multum Nie było podziału na sorty,była klasa pracująca,posozyci społeczni,bumelanci,spekulanci,wrogowie PRL,ale nie było taśmowych kolejek do lekarza,sanatorium,wczasy obowiązkowe,płatny urlop macierzyński. Takiej polityki socjalnej nad wisłą juz nigdy nie będzie. Co mają z dobrej zmiany",i podziału społeczeństwa starzy,chorzy,biedni i samotni,?,Jaka przyszłość-dzieci,młodzieży z rodzin wielodzietnych,ubogich z dalekiej prowincji, ? Wartości katolickie i zblazowana miłość Bliznego w kontekście tej prawdy funta kłaków nie warte.. Wrak samolotu ,mgła nad brzózką smoleńską --,ekshumacja pielgrzymów katyńskich na koszt podatnika ważniejsze niż miliony ubogich rodaków!Ale niestety wojownicze groźby Antka ministra – i kwilenie maryjne pani premier mimo,że nie są na poziomie zdrowego rozsądku, rzeszy wiernych słuchaczy Przyjmują z,aprobatą  -sanacyjny patriotyzm i fanatyczny katolicyzm tam ma wylęgarnie i kuźnie bojowników spod znaku bóg-honor-ojczyzna.

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2083
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1095
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1783
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1474
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1015
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 920
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 822
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 602
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 510
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 333
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 906
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 305
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 561
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 673
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  05/07/2017

Danuta Siedzikówna ps. „Inka” oddała życie za ojczyznę po to by "szycha" z rządu mógł się schować za jej spódniczką z kopertą od córki leśnika.

@Hamilton Starszy: .Na takich koneksjach "dobra zmiana"budujebe fundamenty na wieloletnie rżadzenie zniewolonym Kowalskim,pozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska