Login lub e-mail Hasło   

Electrolux Summer Patrol – Lipiec-Sierpień

Od 1 lipca, już po raz drugi, na Półwyspie Helskim oraz na Mazurach wyruszyła w trasę Mobilna Pralnia.
Wyświetlenia: 228 Zamieszczono 18/07/2017

Na dobre rozpoczął się sezon błogiego, wakacyjnego lenistwa. Jak co roku Polacy tłumnie odwiedzają nadmorskie campingi oraz mazurskie przystanie. Słońce, wodne kąpiele i niczym niezmącony relaks. Tak powinny mijać beztroskie dni. Jednak wakacje pod żaglami, w przyczepie lub pod namiotem wiążą się często z chwilą, gdy zaczyna nam brakować czystych ubrań. Wówczas musimy wygospodarować dzień na…. czasochłonne pranie. Dlatego od 1 lipca, już po raz drugi, wyruszył w trasę Electrolux Summer Patrol. To pomoc, jaką producent pralek i suszarek oferuje wakacyjnym wczasowiczom. W tegorocznej edycji Electrolux Summer Patrol odwiedza równolegle aż dwa najchętniej uczęszczane na wakacyjnej mapie Polski regiony. Z możliwości odświeżenia rzeczy mogą skorzystać, podobnie jak w czasie zeszłorocznych wakacji, osoby spędzające letnie dni na Półwyspie Helskim. Nowością tegorocznej edycji jest udostępnienie mobilnej pralni także wszystkim amatorom mazurskiego żeglowania.

Głównymi bohaterami akcji są topowe modele pralek i suszarek. Każdej osobie, która skorzysta z dostępnych za darmo usług prania i suszenia ubrań towarzyszy promotor. To on pokazuje uczestnikowi jak łatwa jest obsługa naszych urządzeń i jakie są efekty korzystania z nich.

Zarówno na Półwyspie Helskim, jak i na Mazurach akcja będzie trwała do końca sierpnia. Poniżej zamieszczamy link do filmu oraz harmonogram i nazwy kolejnych lokalizacji. Zapraszamy!

Film:

https://www.youtube.com/watch?v=2mJqaspeA_I

Półwysep Helski

  1. Poniedziałki– „Lazurowe” Władysławowo- Chłapowo
  2. Wtorki – „Małe Morze” Chałupy
  3. Środy - „Ekolaguna” Chałupy
  4. Czwartki - „Solar” Chałupy
  5. Piątki - „Helkamp” Hel
  6. Soboty - „Marina” Jastarnia
  7. Niedziele - „Alexa” Władysławowo- Chłapowo

Mazury

  1. Sunport Ekomarina Stare Sady k. Mikołajek 1-9.07.2017
  2. Camping „Szekla” Strzelce 10-16.07.2017
  3. Ekomarina Giżycko 17-23.07.2017
  4. Marina AZS COSA Wilkasy 24-30.07.2017
  5. Nowy Port Bogaczewo 31.07-06.08.2017
  6. Port Sztynort 7-13.08.2017
  7. Marina „Pod Dębem” Ruciane Nida 14-20.08.2017
  8. Marina AZS COSA Wilkasy 21-27.08.2017

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1521
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1024
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 954
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 892
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 796
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 676
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1020
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 718
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 477
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska