Login lub e-mail Hasło   

Felieton okazjonalny.

PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA ZWIERZOSZETYNO -PIETRU DURNY TOTALNY CYRK BALCEROWICZOWSKO - MICHNIKOWSKI Ogólnie rzecz ujmując to nazywanIe opozycji totalną, jest błędem logicz...
Wyświetlenia: 334 Zamieszczono 19/07/2017

 

 

 

 

PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA ZWIERZOSZETYNO -PIETRU

DURNY TOTALNY CYRK BALCEROWICZOWSKO - MICHNIKOWSKI

 

Ogólnie rzecz ujmując to nazywanIe opozycji totalną, jest błędem logicznym, ponieważ

nie jest to żadna opozycja, tylko liczna grupa błaznów - wampirów rodem z cyrku i to bardzo marnego, kategorii najniższej. Błaznów wampirów uzupełniają durne wrzeszczące babsztyle, które nawet na marszach równości byłyby wygwizdane.

 

KLASYFIKACJA BIOLOGICZNA RZEKOMEJ OPOZYCJI

 

Klasyfikacja biologiczna tych ssaków wprawdzie umieszcza ich wśród ssaków naczelnych, ale tylko zbliżonych do człowieka. Wprawdzie poruszają się na dwóch łapach, ale mają skłonności czworonożne. Są zaczepne, kopią przednimi łapami uzbrojonymi w kopyta. Wprawdzie nie przypominają rogatego bydła, ale upodobniają się do świń zwłaszcza kiedy wrzeszczą. Najbardziej zbliżone do świń są osobniczki usiłujące udawać postaci ludzkie.

Cechą charakterystyczną rodziny człowiekowatych jest skłonność do przyjmowania spionizowanej, dwunożnej postawy (choć gibony także większość czasu spędzają na dwóch łapach) oraz zdolność do wytwarzania i używania narzędzi (potrafią to także szympansy).

Samą zdolność do używania narzędzi już wcześniej zaobserwowano u innych gatunków (m.in. u słoni, ośmiornic, delfinów, goryli, szympansów, niektórych gatunków zwierząt drapieżnych).

 

ATAKI ZACZEPNE

 

Gdyby 10 lipca red. Michał Rachoń palcem tknął atakującego go bydlaka, musiałby uważać, aby go nie uszkodzić. Pan redaktor to kawał chłopa. Koszykarz, dwa metry wzrostu, wysportowany. Walnie raz i gościu załatwiony. Ale nie walnął, czym wprawił tłumy bydląd w osłupienie.

Jeśli ktoś przyjrzy się filmowi, łatwo zauważy bezrozumną agresję bydlaka machającego przednimi łapami.

Strategia PiS jest bardzo podobna do tego działania Michała Rachonia. Nie ulega prowokacji. Daje przeciwnikom czas na popełnianie błędów i szansę na sięgnięcie po rozum. Ludzie, którzy ulegają paranoi totalitarnej opozycji, wciąż mają szansę powrotu do rozumu nieszkodliwych ssaków. Ich problem w tym, co zrobią. Nawet elity totalitarnej opozycji mają jeszcze szansę na pokazanie, czy im chodzi o Polskę, czy o coś innego.

Jeśli wybiorą coś innego, to czeka ich fatalna katastrofa. Pierdel chyba nie, bo bydło idzie na rzeź.

Ostrożność Michała Rachonia, to bardzo mądra polityka, to wielka odpowiedzialność i rozwaga. Widzieliśmy wszyscy atak zaślepionego nienawiścią ogłupionego michnikowszczyzną prowokatora. Michał Rachoń tylko tknąłby paluszkiem tego furiata i byłby wrzask na cały świat. Rozjarzyłyby się petycje o interwencje zbrojne, sankcje, a może nawet bombardowania. Organizatorzy tej prowokacji tylko na to czyhają. Petru listy piszą.

Wyobraźmy sobie, że ten zaślepiony nienawiścią i bezdenną głupotą prowokator, to cała totalitarna, zacietrzewiona opozycja. Patrzę na nich z boku i widzę ich tak właśnie jako zgraję głupców w amoku. Widzę kłamców, zarozumiałych hipokrytów. Widzę durnych i pazernych.

Umówili się dziś na piętnastą, aby przeżyć za 10 tysięcy złotych.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1514
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1010
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 950
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 890
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 793
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1017
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1222
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 881
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 674
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 830
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 731
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski dla ciebie królowa sejmu, która wrzeszczy do posłów "zamknijcie mordy, jak kazał prezes" i cieszy się ze swojego chamstwa jak krowa, która nasrała do studni jest damą. Na moim osiedlu takie damy żule wyrzucają przez okno, by im meliny nie zapaskudziły. Czasem takimi damami udrażniają zapchane sanitariaty. Skopiuj coś o przemyśle pogardy. Prezes to uwielbia.

@Hamilton Starszy:
Co tam bredzisz od rzeczy ?
Wena twórcza cię nie odpuszcza.Napisz co bierzesz może się skuszę.Pilnuj kumpli bo niezły show pod sejmem robią
Grupa o nazwie '' Gorszy Sort ''. Przypilnuj z łaski swojej kumpla Michnika bo niezłe bydło robi oszołom.

@milord36: kumpli ci się zachciewa. Nie wystarczy ci dzwonek na szyi.

Lipski uważaj żeby tobie i temu durniowi od bydła to "bydło" nie nadmuchało w dupę, bo wam się rogi wyprostują.

@Hamilton Starszy:
Najlepiej zmień robotę.Słyszałem,że W Tatrach jest dobra na akord.
Giewont jest do tynkowania.

@milord36: widzę że znów załapałeś się na wypas. Wczasy z PIS. Jak sobie radzisz z laktacją i żylakami wymion ? Jak wrócisz z powrotem do zoo pogadamy. Mózg ci nie działa, ale słuch masz dobry Jak ty to robisz?

@Hamilton Starszy:
Dawaj,dawaj.
Dobre,dobre.Zwiększyłeś dawkę? Co bierzesz ?

@milord36: nie ściemniaj tylko kopiuj kopiuj i obsrywaj. Masz dopiero 1010 artów i zaledwie 238.639 pkt. Czas leci, a wiecznie żył nie będziesz. Skopiuj jak wszystkich nienawidzisz. Będziesz wielki jak twój mąż stanu i jego dama z wachlarzem.

@ Lipski w Polsce Kaczor a reszta sami postkomuniści, złodzieje, mordercy i kanalie z dziećmi. Myślę, że ON zapłaci za to.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wi(...)html#MT

Panie Milord-zie szanowny - czy zauważył Pan już, że poziom wklejanych przez Pana tekstów jest poniżej wszelkiego dna? Przecież to żałosne...

@Janusz Dąbrowski: dzięki Lipskiemu wiemy jak niezmierzone są obszary ludzkiej głupoty. To też jakaś tam wartość dodana. Co ciekawe publicyści tej "klasy" najczęściej piszą o przemyśle pogardy. Widać, nie przeszkadza to im być totalnym chamem.

@Hamilton Starszy:
O tempora! O mores! Widać jednak, że musimy przejść przez tę "biegunkę". Jakiś cel w tym jest. Może dojrzejemy jako społeczeństwo? Może bardziej docenimy to, co mieliśmy? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

  Hamilton,  23/07/2017

@Janusz Dąbrowski: Lipski ze swoją "tfurczością" nie wart jest pierdnięcia. To, że komentuję takie wypociny to chyba mój błąd.

@Hamilton Starszy:
Możliwe, Hamiltonie... Ja zazwyczaj już odpuszczam - tak sobie myślę, że nasze reakcje tylko podsycają "autorów". Choć z drugiej strony - czy brak jakiejkolwiek reakcji nie oznacza przyzwolenia na szerzenie idiotyzmów?

@Janusz Dąbrowski: ja myślę, że to ruski troll. Z polskim językiem sobie radzi słabo więc kopiuje. Robi krecią robotę. Skłócić, poszczuć i namieszać. Pies go ....

Autor ma 86 lat, stoi nad grobem i tyle w nim chrześcijańskiej złości, pogardy i chamstwa.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska