Login lub e-mail Hasło   

Medycyna i estetyka

Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że mamy dzisiaj niemal nieograniczone możliwości związane z poprawą wyglądu swojego ciała i twarzy, a co za tym idzie – poprawy jakości życia
Wyświetlenia: 233 Zamieszczono 24/07/2017

Jedną z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod, na jakie decydują się Pacjenci mający problem z nadmiarem tłuszczu w określonych partiach ciała, jest kriolipoliza metodą CoolTech. Pozwala ona na szybkie i trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej, a do tego nie wymaga rekonwalescencji po zabiegu czy też powtarzania zabiegu – efekt zawsze jest doskonały. Jeżeli więc chcecie państwo pozbyć się pewnych niedoskonałości, zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie (Kielce).

Usuwanie tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy w Kielcach

Kriolipoliza CoolTech jest bezinwazyjną metodą usuwania tkanki tłuszczowej z różnych pojedynczych partii ciała, takich jak brzuch, uda, biodra, ramiona, boczki i nie tylko – efekt jest trwały i nie wywołuje tzw. efektu „jojo”. Jak to możliwe? CoolTech swoją skuteczność zawdzięcza temu, że usuwanie tkanki tłuszczowej odbywa się przy wykorzystaniu bardzo niskiej temperatury oddziałującej na tkanki tłuszczowe, które po czasie około godziny ulegają degeneracji i zostają usunięte z organizmu. Bezinwazyjność zabiegu sprawia, że jest on w stu procentach bezpieczny i przebiega bardzo szybko, a Pacjent nie musi martwić się np. o odmrożenie niektórych partii ciała. Skóra jest bowiem zabezpieczona przez lekarza i w związku z tym nie może dojść do jakichkolwiek problemów. W trakcie zabiegu nie dochodzi również do wtórnego podgrzania tkanek tłuszczowych, ponieważ w metodzie CoolTech wykorzystuje się podciśnienie, dzięki któremu ukrwienie tkanki tłuszczowej jest mniejsze. O bezpieczeństwie zabiegu najlepiej świadczy również fakt, że po jego przeprowadzeniu jedynym dyskomfortem odczuwanym przez Pacjenta jest lekkie zaczerwienienie i podrażnienie skóry, ewentualnie brak czucia w miejscu, w którym nastąpiło usuwanie tkanki tłuszczowej. Efekt zabiegu jest zawsze bardzo dobry i nie trzeba go powtarzać, jednak niektórzy Pacjenci robią to, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego zabiegi kriolipolizy metodą CoolTech są tak skuteczne?

O wszystkim decyduje zastosowanie nowoczesnej metody, a także innowacji technologicznych w postaci specjalnych głowic, które wykorzystywane są do usuwania tkanki tłuszczowej i które są oczywiście w pełni bezpieczne dla Pacjenta. Głowice są od siebie w pełni niezależne, a w każdej można oddzielnie ustalać wysokość temperatury oraz podciśnienia. Co więcej możliwe jest również ustalanie na jakiej powierzchni ciała mają być zastosowane, ponieważ ich działanie uskuteczniają specjalne wkładki – dzięki temu zabiegi można przeprowadzać na różnych partiach ciała i w każdym przypadku osiągać tak samo doskonały efekt. W praktyce działanie głowic wygląda tak, że zasysają one przy pomocy podciśnienia obszar, który poddany jest zabiegowy, dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest izolowana i poddana niskim temperaturom. Oczywiście w trakcie przeprowadzania zabiegu skóra jest dodatkowo zabezpieczona specjalnym żelem, a stosowana metoda zabiegu pozwala na ustalanie jego zróżnicowanych parametrów, a co za tym idzie – dopasowania indywidualnego do każdego Pacjenta. Co przed i po zabiegu? Zanim rozpocznie się usuwanie tkanki tłuszczowej, z Pacjentem jest przeprowadzany specjalny wywiad oraz konsultacja ze specjalistą, zaś po zakończeniu zabiegu można wrócić do pracy czy swoich spraw zawodowych, ponieważ dyskomfort jaki odczuwać będzie Pacjent, w żadnym stopniu nie wpłynie na jego funkcjonowanie. Wystarczy kilka tygodni, aby dostrzec efekty – najdłuższy czas usuwania z organizmu tkanek tłuszczowych wynosi kilkanaście tygodni, ale dzieje się tak w skrajnych przypadkach.

Zapraszamy więc do naszego gabinetu, którego siedzibą są Kielce, by skorzystać z metody CoolTech i móc liczyć na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej, niezależnie od partii ciała. Bez katorżniczych diet i ćwiczeń, za to szybko oraz bezinwazyjnie.

Źródło - http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/kriolipoliza-cooltech/

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1058
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1167
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 724
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 656
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1010
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 831
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 739
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 710
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 881
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 603
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 573
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 529
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 903
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 998
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 486
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska