Login lub e-mail Hasło   

Metoda Colina Rose, czyli ucz się angielskiego skutecznie!

Wiele jest szkół językowych oferujących naukę języka angielskiego, które korzystają z bardzo różnorodnych metod nauczania i chwalą się osiąganymi wynikami.
Wyświetlenia: 307 Zamieszczono 27/07/2017

Jednak, jak pokazuje praktyka, niektóre z tych sposobów nauczania wcale nie są aż tak skuteczne, jak się je przedstawia, a dobre efekty biorą się głównie z wielu godzin poświęconych nauczaniu oraz dużego zaangażowania oraz wysiłku uczestników kursu. Jest jednak metoda, która spośród innych wyróżnia się zdecydowanie – zarówno szybkością i skutecznością przyswajania języka, jak również dużo mniejszym wysiłkiem, jaki należy w niego włożyć. Mowa o metodzie Colina Rose, która dzięki swojej innowacyjności spełnia oczekiwania najbardziej wymagających uczniów, a korzystają z niej również firmy, instytucje oraz znane osoby, które chcą szybko osiągnąć określone efekty.

Na czym polega ta metoda?

Metoda Colina Rose to zaprzeczenie tego, z czym wszystkim nam kojarzą się tradycyjne lekcje – takie same dla wszystkich, prowadzone bardzo powierzchownie i niosące za sobą konieczność rozwiązywania zadań domowych czy wielogodzinnej pracy samodzielnie w domu. W tym wypadku mamy unikalne połączenie specjalistycznej platformy online z zajęciami prowadzonymi przez trenera językowego. Nauka jest dopasowana do indywidualnych umiejętności oraz możliwości kursanta, a lekcje prowadzone są zazwyczaj w bardzo niewielkich grupach – najczęściej trzy-, a nawet dwuosobowych. Dzięki temu trener ma możliwość pełnego skupienia się na uczniu i rozwoju jego umiejętności w sposób harmonijny, bez zbędnego nacisku. Dzięki temu efekty przychodzą bardzo szybko, a sama nauka jest czystą przyjemnością, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Indywidualnie dobierane rozwiązania

Rozwój nauki oraz technologii sprawił, że mamy coraz większą świadomość tego, iż każdy z nas inaczej postrzega świat i każdy z nas posiada inne predyspozycje do nauki w różnych dziedzinach. Dlatego też metoda Colina Rose jest tak innowacyjna – pozwala dopasować program nauczania w pełni indywidualnie do każdego ucznia, a nie odwrotnie, co jest praktykowane nie tylko w zwykłych szkołach, ale również tych językowych. Osobisty przekaz ma tutaj największe znaczenie i pozwala rozwijać się harmonijnie – dzięki temu małym krokami możliwe jest osiągnięcie sukcesu. I co warto zaznaczyć – szybkie osiągnięcie sukcesu!

Ucz się bawiąc – kiedy chcesz i jak chcesz!

Metoda Colina Rose to półroczny kurs nauki języka angielskiego (i nie tylko, bowiem możliwa za jego pomocą jest też np. nauka języka hiszpańskiego i innych), w zakres którego wchodzą regularne spotkania z nauczycielem języka (zwykle 60-minutowa lekcja raz w tygodniu), a także – co najważniejsze – nauka za pomocą specjalistycznej platformy online, z której każdy może korzystać wszędzie tam gdzie chce i kiedy ma ochotę na naukę. Zwykle przeznacza się na to do 4 godzin tygodniowo i okazuje się to bardzo skuteczne. Zarówno lekcje, jak również nauka online są w tym wypadku dalekie od tego, do czego przyzwyczaiły nas tradycyjne metody nauczania – spotkania z nauczycielem prowadzone są w bardzo sympatycznej atmosferze, by uczestnik kursu czuł się jak podczas spotkania z przyjacielem, natomiast sama nauka online przypomina bardziej oglądanie ulubionego serialu czy granie w dobrą grę komputerową. Wszystko to sprawia, że efekty nauki przychodzą dużo szybciej, ponieważ czerpiemy frajdę ze zdobywania wiedzy i traktujemy to jak dobrą zabawę.

Tak prowadzona edukacja jest bardzo skuteczna i kursanci szybko przekonują się, że nawet bez jakiejkolwiek wiedzy oraz początkowego przerażenia, postępy są szybkie i bezbolesne. Warto więc wybrać taką szkołę językową, która oferuje metodę Colina Rosa, bowiem to właśnie tam możliwe jest szybkie przyswojenie słówek, wyrażeń, poznanie czasów i zasad rządzących w języku angielskim. To metoda, która sprawdza się w przypadku każdego i którą poleca aż 90 procent osób, które miały z nią styczność – a to zdecydowanie mówi samo za siebie i z pewnością zachęca do poznania szczegółów.

Więcej informacji - https://www.szybkiangielski.pl/

Podobne artykuły


10
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1155
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 841
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1299
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 356
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1486
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 719
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141456
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 237942
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 110193
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska