Login lub e-mail Hasło   

List otwarty do Fransa Timmermansa.

ATAK NA POLSKĘ, POLAKÓW I POLSKOŚĆ WICEPRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, CZŁOWIEKA ROKU 2017 "GAZETY WYBORCZEJ" ADAMA MICHNIKA. KAWALERA ORDERU "ZASŁUGI...
Wyświetlenia: 331 Zamieszczono 30/07/2017

 

ATAK NA POLSKĘ, POLAKÓW I POLSKOŚĆ

 

 

 

WICEPRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO,

CZŁOWIEKA ROKU 2017 "GAZETY WYBORCZEJ" ADAMA MICHNIKA.

KAWALERA ORDERU "ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ" 2014 R. NADANY PRZEZ PREZYDENTA RP BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO.

 

FRANS TIMMERMANS PRZED POLSKĄ PROKURATURĄ?

 

 

Kraków, 26. 07.. 2017 r.

 

mgr Jerzy Korzeń przewodniczący Towarzystwa Pamięci Narodowej im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego.

 

Aleksander Szumański, Kombatant - Osoba Represjonowana - zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621

- dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany w Polsce (USA) w latach 2005 - 2012.

 

Szanowny Panie,

 

ostatnie wydarzenia w Polsce związane ze zmianą rządu Rzeczypospolitej Polskiej i podjęte parlamentarne decyzje legislacyjne wprowadzenia odpowiednich ustaw reformujących dotychczasowe bezprawie w Rzeczypospolitej Polskiej, zostały nazwane przez polską totalną opozycję parlamentarną i poza parlamentarną "zamachem stanu" i spowodowały zorganizowane przez ośrodki krajowe i zagraniczne, fal protestów ulicznych w kraju i za granicą, zmierzające wyłącznie do obalenia rządu Pani premier Beaty Szydło, pod szyldem nie wdrażania ustaw reformujących post komunistyczne sądownictwo w Polsce. Apel o weto prezydenckie dotyczące reformy sądownictwa wystosował m.in. b. prezydent RP Bronisław Komorowski, założyciel wrogich Polsce Wojskowych Służb Informacyjnych.

Owe działania protestacyjne mające na celu jedynie powrót do władzy koalicji PO - PSL afiszowane są we wszystkich miejscach protestów powielanymi plakatami, wskazując jednoznacznie na tych samych organizatorów burd ulicznych, nazywanych przez opozycję "puczem". "Pucz" sięga również do ośrodków zagranicznych, gdzie najlepsze "zrozumienie" znajduje w Brukseli u Donalda Tuska, czy też Fransa Timmermansa.

Protesty i ogromne związane z tym koszty popierane i finansowane są przez wrogie Polsce ośrodki Georgea Sarosa, przy nagonkach medialnych m.in. Adama Michnika, Leszka Balcerowicza, twórców rozmaitych "Obywateli RP", czy też" Komitetu Obrony Demokracji".

Całokształt wszystkich tych działań wymierzonych w polską rację stanu spotkał się nie tylko z Pana poparciem, ale również z dołączeniem do tych antypolskich akcji na drodze gróźb karalnych, mogących skutkować wielomilionowymi sankcjami karnymi dziennie w oparciu o cytowany przez Pana art. 7 Traktatu UE.

Do prowokacyjnych Pana działań dyplomatycznie nie dołączyła kanclerz Niemiec Angela Merkel w ukartowany sposób sprzyjająca wraz z Panem powołaniu w 2019 roku na prezydenta RP Donalda Tuska.

Według oczekiwań Pana, opozycji totalnej, Bronisława Komorowskiego, opinii, ukierunkowań i decyzji, weto dotyczące ścieżki legislacyjnej ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa złożył prezydent RP Andrzej Duda.

Oczywiście weto Pana prezydenta RP zostało przyjęte przez opozycję biernie i nie spowodowało ustania fali protestów, zmierzających do innego celu. Nie spowodowało też zmiany w Pana działaniach, utrzymujących wystosowane już wcześniej groźby.

Swoim działaniem dołączył Pan do opozycyjnej definicji "zamachu stanu".

 

Podobnie do Pana zachowywał się w latach 30. ub. wieku Adolf Hitler w „Mein Kamfp”, gdzie zawarł podstawy swoich teorii antysemickich i narodowo-socjalistycznych.

Stały się one czołowym dziełem ideologii i propagandy nazistowskiej III Rzeszy. Powołując się na eugeniczne tezy rasistowskie, Hitler dowodził, że „rasą panów” są Aryjczycy, a wśród nich szczególna pozycja należy się Niemcom. Słowianie natomiast byli traktowani jako najniższa z warstw aryjskich, dobra wyłącznie do prac niewolniczych. Według Adolfa Hitlera najniższą rasą są Żydzi, których po przejęciu władzy w Europie za wszelką cenę pragnął zlikwidować.

Realizacja owych zamierzeń Hitlera i NSDAP została wprowadzona 1 września 1939 roku, w wyniku których zamordowano sześć milionów obywateli polskich Polaków i Żydów.

Morderczy pakt Ribbentrop - Mołotow zawarty został 23 sierpnia 1939 roku, w wyniku którego następnymi zbrodniarzami narodu polskiego było NKWD. Ów pakt spowodował konferencje Gestapo i NKWD w Zakopanem, Krakowie i Lwowie, gdzie zapadły wspólne decyzje mordu tysiąclecia w Katyniu.

Po 22 czerwca 1941 roku w wyniku wojny niemiecko - bolszewickiej, NKWD przejęło od Gestapo następne zbrodnie na narodzie polskim.

Obecne Pana zachowanie jako wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego w stosunku do Polski, Polaków i polskości stanowi analogię do „dzieła” Hitlera pisanego w więzieniu, gdzie Pan powinien się znaleźć po przeprowadzeniu ataku zamachu stanu na suwerenną Rzeczpospolitą Polskę.

Gdy Pan się urodził w 1961 roku, współautor niniejszego listu, 86 letni świadek historii, Aleksander Szumański, męczennik, skazany na śmierć, kombatant, osoba represjonowana, przeżył już dwie okupacje, jedną okrutniejszą od drugiej i stracił całą rodzinę należącą do wymienionych sześciu milionów obywateli polskich bestialsko pomordowanych.

Dzięki wstawiennictwu Matki Przenajświętszej, Królowej Polski, nie tylko dzisiaj żyję, ale działam twórczo prozą i wierszem, publicystycznie, praktycznie w najważniejszych światowych mediach, opisując znane mi z autopsji dramaty narodowej martyrologii, mordów dokonanych przez Schutzpolizei i NKWD, jak i też pałowania po głowach niewinnych polskich dzieci przez żydowską policję (Ordnungdienst) , nie tylko w gettach na terenie okupowanej Polski. Ci konfidenci Gestapo mordowali również Żydów i ich dzieci po t. zw. "stronie aryjskiej", a potem zostali konfidentami SB i dalej mordowali, albo brali od morderców łapówki i przekazywali ich część prokuratorom i sędziom (krakowscy prawnicy, prokurator Gołda, Skwierawski, Rek, sędzia Korbiel, adwokaci Buczyński, Maurycy Wiener(Żydzi).

To Pana ideolog Adolf Hitler napadł na Polskę pamiętnego 1 września 1939 roku i zniszczył ją zupełnie, zamieniając w ruiny Warszawę, jedno z piękniejszych miast europejskich. Czy Pan przeprosił za ów napad jako wice przewodniczący Parlamentu Europejskiego? Nie wystąpił Pan w obronie Polski, członka Unii Europejskiej, przy oszczerczym ataku Niemiec - sądów i telewizji publicznej - oczerniającym męczeński naród polski "polskimi obozami koncentracyjnymi", a zagroził Pan karalnie artykułem 7 Traktatu Europejskiego, bez podstawy prawnej, ukarania Polski milionami dolarów dziennie za ruchy niepodległościowe polskiej władzy ustawodawczej i wykonawczej pragnącej oczyszczenia Polski z postkomunizmu.

 

Historia martyrologii narodu polskiego znana jest precyzyjnie prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, który 6 lipca 2017 roku odwiedził nasz kraj, mając historyczne wystąpienie o męczeństwie i bohaterstwie Polaków. Owo przemówienie "My chcemy Boga" Donald Trump wygłosił w miejscu przez siebie wybranym - pl. Krasińskich, przy pomnikach Bohaterów Postania Warszawskiego i Bohaterów Getta, w obecności tłumów Polek i Polaków, wiwatujących na jego cześć, w towarzystwie żony i córki, żony polskiego Żyda, którego rodzina zginęła w Holokauście.

 

Czym Pan może się więc legitymować poza oczernianiem naszej Ojczyzny, przez niestety pańską wrodzoną komunistyczną wypitą z mlekiem matki wrogość do Polski, Polaków i polskości.

Ponadto jest Pan całkowitym ignorantem współczesnej wiedzy o Polsce, Polakach i polskości.

Pana przewodnikiem politycznym w Unii Europejskiej, jest związany z uprzednim wielo aferowym układem społeczno-politycznym w Polsce Donald Tusk, były premier polskiego rządu z ramienia partii rządzącej, Platformy Obywatelskiej, dla którego:

 

„Piękniejsza od Polski, jest ucieczka od Polski tej ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej”.

 

Oświadczył Pan, iż nie zamierza przepraszać Polaków.

 

A więc za co nie zamierza Pan przepraszać Polaków?

 

– Za to, iż ubliżył Pan w sposób bezczelny, arogancki, ordynarny i chamski właśnie nam Polakom i naszej Ojczyźnie!

 

– Czy też za to, iż pańscy ideolodzy wymordowali przeszło 6 milionów obywateli polskich w czasie II Wojny Światowej!

 

– Czy też za to, iż pod maską niemieckich zbrodniarzy, kryją się dzisiaj jacyś zamaskowani publicznie n a z i ś c i!

 

– Czy też za to, iż zbrodniarze niemieccy zniszczyli doszczętnie stolicę Polski Warszawę!

 

– Czy też za to, iż m.in. media niemieckie nazywają niemieckie obozy zagłady utworzone na terenie okupowanej Polski, „polskimi obozami koncentracyjnymi”!

 

– Czy też za zbrodnie niemieckich najeźdźców w Oświęcimiu symbolu martyrologii narodu polskiego!

 

– Czy też za utworzenie w okupowanej Polsce gett żydowskich, w których zostało wymordowanych przeszło 3 miliony polskich Żydów!

 

– Czy też za sposoby uśmiercania Polaków i Żydów, obywateli polskich, gazem – cyklonem B, komorami gazowymi i krematoriami.

 

– Czy też za bestialskie mordy dokonane przez niemieckich okupantów na polskich dzieciach m.in. w obozie koncentracyjnym w łódzkim getcie (Obóz dla dzieci polskich w Litzmannstadt Ghetto ul. Przemysłowa (Gewerbestrasse).

 

Polskie, nie żydowskie dzieci zostały w tym obozie okrutnie wymordowane i zagłodzone m.in. w bunkrach dla dzieci bezwiednie oddających mocz!

 

– Czy też za Modlitwę do niemieckiego Boga:

 

„Z modlitwy do niemieckiego Boga”:

 

…[…] Spraw Boże, żeby lud polski gromadami zamieniał się w popiół. Użycz nam nieznanej rozkoszy mordowania dorosłych, jak też i dzieci… Będziemy wołać umierając: zmień o Panie, Polskę w pustynię…[…]…

 

Ów tekst ukazał się na krótko przed 1 września 1939 roku nakładem „Veretinung zum Schutze Oberschlesiens”( Niemiecki Komisariat Plebiscytowy (niem. Plebiszitkomissariat für Deutschland). Autorem tekstu jest Hans Lukaschek (ur. 22 maja 1885 r. we Wrocławiu, zm. 26 stycznia 1960 r. we Fryburgu Bryzgowijskim) – niemiecki urzędnik państwowy, działacz polityczny, doktor nauk prawnych, hitlerowiec, niemiecki polakożerca, minister do spraw wypędzonych w pierwszym rządzie Konrada Adenauera.

 

W pierwszym rzędzie powinien Pan jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego przeprosić Polaków za pakt Ribbentrop – Mołotow, szczególnie za jego tajną część, który zgotował nam Polakom taką gehennę II Wojny Światowej, za współczesne „polskie obozy koncentracyjne„, za napad III Rzeszy Niemieckiej na Polskę 1 września 1939 roku, za bandycki napad na Westerplatte i Pocztę Gdańską.

 

Jeżeli przyjmiemy przeprosiny, to zastanowimy się, czy przekazać Panu całą prawdę o Trybunale Konstytucyjnym z jego b. prezesem Andrzejem Rzeplińskim, członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i obecnej I prezes Sądu Najwyższego RP Małgorzacie Gersdorf, którą Pan obecnie popiera, a która zgromadziła ogromny majątek ruchomy i nieruchomy i nie zamierza przechodzić w stan spoczynku.

Pragnie Pan wraz z kanclerz Niemiec Angelą Merkel aby w roku 2019 prezydentem Polski został jej nieprzejednany wróg, Donald Tusk, dla którego Polska to nienormalność, dla którego „piękniejsza od Polski, jest ucieczka od Polski, tej ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej”.

 

W imieniu Polski, Polaków i polskości, jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej,

żądamy od Pana przeprosin, tym bardziej, iż weta Pana prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy spełniają Pana, Donalda Tuska i polskiej parlamentarnej opozycji totalnej oczekiwania w zakresie działania polskiego Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa, pod kierunkiem dalej działających I prezes SN Małgorzaty Gersdorf i Waldemara Żurka rzecznika KRS.

 

Jerzy Korzeń, prezes Towarzystwa Pamięci Narodowej im Pierwszego Marszalka Polski Józefa Piłsudskiego,

 

Aleksander Szumański,86 letni męczennik w czasie trwania II Wojny Światowej, skazany na śmierć, kombatant, osoba represjonowana (zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621) - dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany w Polsce (USA) w latach 2005 - 2012. uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej i medalem „W Hołdzie Komendantowi”, rocznik 1931, świadek historii, skazany na śmierć przez niemieckich okupantów, więzień okresu okupacji niemieckiej, męczennik, urodzony we Lwowie, który utracił całą rodzinę z Ojcem doc. medycyny Maurycym Marianem Szumańskim, asystentem prof. Adama Sołowija na lwowskim Uniwersytecie im. Jana Kazimierza z rąk niemiecko – ukraińskiego batalionu „Nachtigall”.

 

FRANS TIMMERMANS PRZED POLSKĄ PROKURATURĄ?

 

Czy Frans Timmermans będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej i stanie przed polskim wymiarem sprawiedliwości? Tego domaga się Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE.

20 lipca Stowarzyszenie złożyło do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wiceszefa Komisji Europejskiej noszącego znamiona art.224 KK – Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe organu administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Co prawda pan Timmermans jest obcokrajowcem i przebywa za granicą ale zgodnie z art.110 KK może być pociągnięty do takiej odpowiedzialności (Ustawę karną polską stosuje się do cudzoziemca, który popełnił za granicą czyn zabroniony skierowany przeciwko interesom Rzeczypospolitej Polskiej, obywatela polskiego, polskiej osoby prawnej lub polskiej jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej oraz do cudzoziemca, który popełnił za granicą przestępstwo o charakterze terrorystycznym.)

Jak stwierdza Stowarzyszenie – Frans Timmermans w imieniu Komisji Europejskiej zapowiedział, że Komisja jest gotowa w przyszłym tygodniu rozpocząć procedurę przeciwko Polsce o naruszenie unijnego prawa, jeśli przeprowadzane reformy wymiaru sprawiedliwości zostaną zaakceptowane w obecnym kształcie. Niezależnie jak oceniamy (pozytywnie czy negatywnie) ustawy procedowane i uchwalane w polskim parlamencie, nie ulega wątpliwości iż zgodnie z Konstytucją, jedynie polski parlament i prezydent mogą w trybie ustawy określić ustrój sądowniczy w Polsce. Grożąc Polsce procedurami o naruszenie prawa i ostatecznie sankcjami, Frans Timmermans próbuje wywrzeć niedopuszczalny wpływ na czynności urzędowe Sejmu, Senatu i Prezydenta co nosi znamiona czynu zabronionego określonego w art.224 KK. W naszej ocenie takie działanie nie znajduje żadnego umocowania albowiem nie widzimy żadnej przesłanki uzasadniającej wszczęcia procedury przeciw Polsce.

Nie ma żadnych przesłanek do wszczęcia procedury art.7 Traktatu UE albowiem nie jest naruszony art.2 Traktatu UE, który w żadnym słowie nie odnosi się do sposobu konstrukcji ustroju sądowniczego (Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn).

W konkluzji Stowarzyszenie uważa, iż działania Fransa Timmermansa i innych komisarzy UE należy traktować jako groźby bezprawne.

 

Źródło:

 

http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/2225/chca-osadzic-w-polsce-timmermansa.html

KOMENTARZE

Czy Frans Timmermans stanie przed polską prokuraturą?

 
Czy Frans Timmermans będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej i stanie przed polskim wymiarem sprawiedliwości? Tego domaga się Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE. 20 lipca Stowarzyszenie złożyło do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wiceszefa Komisji Europejskiej noszącego znamiona art.224 KK – Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe organu administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Co prawda pan Timmermans jest obcokrajowcem i przebywa za granicą, ale zgodnie z art.110 KK może być pociągnięty do takiej odpowiedzialności (Ustawę karną polską stosuje się do cudzoziemca, który popełnił za granicą czyn zabroniony skierowany przeciwko interesom Rzeczypospolitej Polskiej, obywatela polskiego, polskiej osoby prawnej lub polskiej jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej oraz do cudzoziemca, który popełnił za granicą przestępstwo o charakterze terrorystycznym.) Jak stwierdza Stowarzyszenie „Frans Timmermans w imieniu Komisji Europejskiej zapowiedział, że Komisja jest gotowa w przyszłym tygodniu rozpocząć procedurę przeciwko Polsce o naruszenie unijnego prawa, jeśli przeprowadzane reformy wymiaru sprawiedliwości zostaną zaakceptowane w obecnym kształcie. Niezależnie jak oceniamy (pozytywnie czy negatywnie) ustawy procedowane i uchwalane w polskim parlamencie, nie ulega wątpliwości iż zgodnie z Konstytucją, jedynie polski parlament i prezydent mogą w trybie ustawy określić ustrój sądowniczy w Polsce. Grożąc Polsce procedurami o naruszenie prawa i ostatecznie sankcjami, Frans Timmermans próbuje wywrzeć niedopuszczalny wpływ na czynności urzędowe Sejmu, Senatu i Prezydenta co nosi znamiona czynu zabronionego określonego w art.224 KK. W naszej ocenie takie działanie nie znajduje żadnego umocowania albowiem nie widzimy żadnej przesłanki uzasadniającej wszczęcia procedury przeciw Polsce”. Nie ma żadnych przesłanek do wszczęcia procedury art.7 Traktatu UE albowiem nie jest naruszony art.2 Traktatu UE, który w żadnym słowie nie odnosi się do sposobu konstrukcji ustroju sądowniczego (Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn). W konkluzji Stowarzyszenie uważa, iż działania Fransa Timmermansa i innych komisarzy UE należy traktować jako groźby bezprawne.

kula Lis 67
 
 
 
 

 
 
To w Polsce jest polska prokuratura?
 
To dlaczego: „Z tej farsy, warto jednak wyprowadzić istotną lekcję i zadać sobie pytania: jaka jest prawda o „państwie prawa i demokracji” i dlaczego ten rząd nie reaguje na jawne zapowiedzi zamachu stanu, zaś prorządowe media tak usilnie nagłaśniają każdą wypowiedź i akcję targowicy? Przypomnę, że niejaki Frasyniuk deklaruje wprost – „mamy zamach stanu, ten protest musi się rozlewać”, pewna niszowa gazeta, o nazwie „wyborcza” nawołuje – „wyjdź na ulicę, sparaliżuj miasto”, zaś hołota wylegująca się przed Sejmem proponuje następcom Cyby – „Duda musi odejść z tego świata”. Jest oczywiste, że w każdym, normalnym (czyli szanującym się) kraju, tego rodzaju wypowiedzi i zachowania musiałby wywołać reakcję służb ochrony państwa. Nastąpiłyby aresztowania i procesy puczystów, zaś organizacje i media nawołujące do bezprawnych akcji, zostałyby natychmiast zlikwidowane. Taka reakcję podjęłoby państwo, które dba o bezpieczeństwo obywateli i w którym istnieją rządy prawa i demokracji. Nie ma przecież wątpliwości, że chodzi tu o poważne przestępstwa związane z próbą „zmiany przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej” oraz „podjęcia działania zmierzającego bezpośrednio do usunięcia przemocą organu konstytucyjnego”. Skąd więc taka niemoc rządzących i czym ją wytłumaczyć?”
Aleksander Ścios – https://bezdekretu.blogspot.com/2017/07/cien.html#comment-form

kula Lis 67
 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1233
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1593
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1016
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 956
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 888
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 932
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 768
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 766
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 523
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

To Holandia też jest odpowiedzialna za męczeństwo wojenne tego biednego Szumańskiego. Tak to jest jak dziadek spier...li z domu dla obłąkanych. Jemu się nie dziwię, bo ma te swoje 86 lat. A ty Lipski trafisz tam skąd on się urywa, a sprytem to ty nie grzeszysz.

@Hamilton Starszy:
To Timmermans też jest twoim kumplem ha,ha,ha.Żenada !
http://niezalezna.pl/95865-tim(...)-polske
https://przenikliwy.salon24.pl(...)mermans
...  wyświetl więcej

@milord36: ty i te chore, małe ludziki z otoczenia prezesa wszędzie dookoła widzicie samych wrogów. Ty w PRLu lizałeś buty partyjnym dupkom, Piotrowicz był komunistycznym prokuratorem, a teraz jesteście "prawdziwymi Polakami", mnie ubecy złamali nos, ale to q..wa ja jestem ubekiem, komuchem i złodziejem. Tak to wygląda jak małe, chore z nienawiści kurduple dorwą się do władzy. Ty do nich nie należ ...  wyświetl więcej

I tak dzięki tobie Lipski wiemy, że to Holendrzy odpowiadają za wojnę, obozy koncentracyjne, powstanie warszawskie, zniszczenia, holokaust i bicie dzieci po głowie. Jako dziecko chyba nie raz dostałeś po łbie. Odbija ci pod tą kopułą od szczeniaka, czy nasiliły ci się te objawy w wieku dojrzałym. Poszukaj swojej biografii w necie i skopiuj na eioba. Miałeś tego dziadka pilnować, a nie latać z nim po dopalacze.

@Hamilton Starszy:
Tego nie dowiesz się w swoich mediach . Newsweek, Wyborcza,naTemat itp.

@milord36: Lipski ty za tę propagandę dostaniesz stopień gefrajtra propagandy Wszechrusi i trzy wile pod Moskwą. Do posprzątania. Ty chłopie całuj po nogach swoich sponsorów, bo ja za tak prymitywny chłam nie dałbym ci nawet kopiejki od arta.

Pan Jacuś Kurski jeździł do Kijowa i wspierał protesty na Majdanie przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi robiąc sobie głupawe fotki i zamieszczał je w sieci. Jarosław też zaszczycił swą obecnością Majdan otoczony setką ochroniarzy i nawet bohatersko przemówił. Dziś Jacuś Hipokryzjan jako prezes kurwizji ze swoimi wazeliniarzami i prezes tysiąclecia Jarosław są oburzeni, że ktoś z zagrani ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Ty i ta twoja banda komuchów do wora i do Wisły. Obciążyć kamieniem bo gówno lubi wypłynąć.
Zły artykuł !
Komentuj,komentuj
https://www.youtube.com/watch?(...)ALKYlg8
https://www.youtube.com/watch?(...)Ms6QeUs
https://www.youtube.com/watch?(...)V525eVI

@milord36: He he. Lipski uważaj, bo możesz czytać listy otwarte przez służbę więzienną. To jest podżeganie do zabójstwa. Zesrasz się z tej nienawiści, wylądujesz w pierdlu, a tam prysznic raz w tygodniu. Będziesz gwiazdą spacerniaka. Niejeden mafioso cię powącha i przytuli. Jak już muszę wybierać to wolę być komuchem niż żałosnym debilem. Kopiuj, kopiuj. Jesteś rozchwytywany. Jak bym miał tylu czytelników to bym się q..wa ze wstydu zastrzelił.

@Hamilton Starszy:
Piszesz i piszesz tyle aż się w ten kapelusz zesrasz.

@milord36: he he, jakiś ty troskliwy. Nie martw się mam zapasowe zwieracze. dla Tomasza Lisa swołocz i hołota to pewnie 2-3 procent Polaków. Dla ciebie i Kaczyńskiego 20 milionów Polaków (66 %) to komuchy, złodzieje, mordercy jego brata i zdrajcy. No to teraz może dotrze do ciebie jaka z ciebie plugawa ś.... Nie chcę obrażać zwierząt, bo co one winne, że brak ci mózgu.

  milord36,  02/08/2017

@Hamilton Starszy:
Te procenty to ty wyliczasz.Ja tylko mam na myśli totalną opozycję do której ty między innymi się zaliczasz.
Ile was tam jest to nie mam pojęcia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska