Login lub e-mail Hasło   

Wielki atak Facebooka na polskie strony profilowe.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://watndn.ayz.pl
Pilne – wielki atak Facebooka na polskie strony profilowe. Bany na Facebooku Dzisiaj, w godzinach popołudniowych, na naszej stronie profilowej pojawiła się informacja...
Wyświetlenia: 266 Zamieszczono 30/07/2017

Pilne – wielki atak Facebooka na polskie strony profilowe.

Bany na Facebooku

Dzisiaj, w godzinach popołudniowych, na naszej stronie profilowej pojawiła się informacja twierdząca, że cofnięto nam publikację ze względu na niestosowanie się do standardów Facebooka. Oczywiście nie podano również powodów takiej decyzji – działo się tak zazwyczaj, gdy usuwano nam treści, banowano naszych redaktorów i adminów. Facebook unikał podania treści, za którą karze nas. Jeżeli już pojawiała się ta treść – byliśmy zwyczajnie zdziwieni. Banowano nas za memy podające zwykłe fakty historyczne, jednak bardzo politycznie niepoprawne bądź kontrowersyjne względem jedynej słusznej retoryki wspaniałego, nowego świata w aranżacji Spinelliego wykonanej pod dyrygenturą Sorosa.

Tak by wyglądał wstęp zwykłego narzekania – gdyby nie to, że otrzymałem szybko parę telefonów i wiadomości, jakoby więcej stron uległo takiemu potraktowaniu. Między innymi od Exofin Titanium, któremu niegdyś pomogłem rozkręcić swój zasięg i zwiększyć liczbę odbiorców.

 

Wataha – Nie Dorżniecie Nas

Dlatego jako administrator tej strony oferuję miejsce u nas na stronie w celu postowania, pisania artykułów i „bezpiecznego portu”. Stąd dacie radę łatwo rozpowszechnić swoje treści dalej. Nie będę wywierał wpływu na wasze treści ( chyba, że łamią prawo POLSKIE). Nie będę również wymagał, abyście udostępniali każdy inny post z tej strony.

Jaki mam w tym cel i co chcę osiągnąć?
Warto zauważyć, czym jest nasza publicystyka – to typowy grassroot movement, czyli rosnące samodzielnie, małe działalności. Atakując małe stronki Facebook próbuje dokonać aktu odcięcia tego ruchu i usunięcia go z przestrzeni publicznej w internecie. Jak zapewne wielu z was wie, to internet zadecydował o przełamaniu monopolu na informację czwartej władzy vel piątej kolumny. Dlatego też ataki na generujące content środowiska, grupy, profile, strony są jak najbardziej logiczne. Pozbawiają źródła tej siły łamiącej impas medialny.
Moim zdaniem warto jednak ten ruch odrobinę zorganizować – zacząć tworzyć typowy Hub, Nexus – skrzyżowanie dróg dla poszukujących informacje. Miejsce, do którego warto odsyłać znajomych aby mogli samodzielnie, łatwo znaleźć jak najszersze spektrum konserwatywnej czy też prawicowej myśli publicystycznej spod znaku tej „murawy”, którą dotąd stworzyliśmy.

Reasumując, chętni ominąć ten potężny banhammer, który na nas spadł, otrzymają u mnie kolumnę pod nazwą swojej stronki, widoczną na stronie głównej. KAŻDY post będzie również widoczny na karuzeli na szczycie strony, odpowiednia stronka główna danej redakcji zostanie umieszczona w linkach na naszej stronie. Jedno konto, podane do informacji mojej, zostanie mianowane redaktorem.

Kontakt ze mną można uzyskać poprzez Facebooka na stronce:

 

Bądź na serwerze Discorda
https://discord.gg/uYVmZTS

 

Poniżej zamieszczam screeny od autorów i właścicieli stron, które świadczą o faktycznie dużym zasięgu tej akcji. (Abstrahując od tego, że dziwne są jej kryteria…)

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1233
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1593
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1016
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 956
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 888
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 932
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 768
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 766
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 523
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski to wszystko Soros. Sam widziałem jak stary dziad wysiadł z czarnej wołgi, latał za młodymi i wciskał im pieniądze. Idźcie protestować - krzyczał. A ci młodzi - nie, nie pójdziemy bo kochamy prezesa tysiąclecia pana Jarosława Kaczyńskiego. I dlatego nic z tego nie wyszło. Z tymi świeczkami to ludzie szukali kina by zobaczyć po raz siódmy "Smoleńsk". W kurwizji pokazywali. Podobno ten Soros p ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Gadaj zdrów kolego !

@Hamilton Starszy:
Gdzież bym śmiał coś złego wstawić na twojego przyjaciela SOROSA !

@milord36: tak Lipski to mój kolega, bywamy z Sorosem u siebie. Ja u siebie i on u siebie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska